לוח משחקי האימון לקיץ 2006
ספסל ,22/09/2006

העונה אוטוטו כבר נפתחת ומשחקי האימון כבר כאן, ריכזנו את כל התוצאות והקישורים לתיאורי המשחק בכתבה אחת שליוותה אותנו מתחילת הפגרה.

לוח התוצאות, כולל סטטיסטיקה (!) ודיווחים, מטורניר גביע ווינר

מכבי ת"א
25 בספטמבר, לובליאנה: אולימפיה לובליאנה 69 - מכבי ת"א 89
27 בספטמבר, לאשקו: לאשקו 91 - מכבי ת"א 104
29 בספטמבר, רוזטו: קלימאמיו בולוניה 102 - מכבי ת"א 106
5 באוקטובר, לבלואה: קלימאמיו בולוניה 67 - מכבי ת"א 93
8 באוקטובר, ברסי: סן אנטוניו ספרס 97 - מכבי ת"א 84
10 באוקטובר, קלן: צסק"א מוסקבה 90 - מכבי ת"א 81
11 באוקטובר, קלן: פניקס סאנס 119 - מכבי ת"א 102
18 באוקטובר, אוהיו: קליבלנד קבאלירס 93 - מכבי ת"א 67
27 באוקטובר, קנדה: טורונטו ראפטורז 118 - מכבי ת"א 84

הפועל ירושלים
24 בספטמבר, דומז'אלה: הפועל ירושלים 92 - הליוס דומז'אלה 81
26 בספטמבר, סלובניה: הפועל ירושלים 87 - סלובאן לובליאנה 68
28 בספטמבר, סלובניה: הפועל ירושלים 95 - לאשקו 55
4 באוקטובר, מוסקבה: דינאמו מוסקבה 95 - הפועל ירושלים 90

מכבי ראשל"צ
12 בספטמבר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 85 - הפועל חולון 69
21 בספטמבר, נתניה: אליצור מכבי נתניה 89 - מכבי ראשל"צ 94
26 בספטמבר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 97 - סמארה 90
28 בספטמבר, גן נחום: סמארה 91 - מכבי ראשל"צ 62
3 באוקטובר, אור יהודה: גבעת שמואל 91 - מכבי ראשל"צ 90
4 באוקטובר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 81 - הפועל עפולה/גלבוע 87
9 באוקטובר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 86 - עירוני ר"ג 70
11 באוקטובר, זיסמן: עירוני ר"ג 84 - מכבי ראשל"צ 68

עירוני נהריה
25 בספטמבר, עין שרה: עירוני נהריה 73 - סמארה 60
30 בספטמבר, זיסמן: עירוני ר"ג 72 - עירוני נהריה 81
5 באוקטובר, כפר בלום: עירוני נהריה 94 - גבעת שמואל 73

גליל עליון
26 בספטמבר, סופיה: נוביסאד 92 - גליל עליון 82
27 בספטמבר, סופיה: פלויסטי 96 - גליל עליון 84
29 בספטמבר, סופיה: צסק"א סופיה 102 - גליל עליון 97

בני השרון
21 בספטמבר, באנביט: באנביטספור 83 - בני השרון 52
22 בספטמבר, באנביט: גלאטאסריי 82 - בני השרון 63
23 בספטמבר, באנביט: אקדמיק סופיה 86 - בני השרון 85
13 באוקטובר, ניקוסיה: א.א.ל לימאסול 81 - בני השרון 52
14 באוקטובר, ניקוסיה: קרבאנוס 73 - בני השרון 67
15 באוקטובר, ניקוסיה: בני השרון 62 - אנאד ניקוסיה 59

עירוני ר"ג
30 בספטמבר, זיסמן: עירוני ר"ג 72 - עירוני נהריה 81
5 באוקטובר, אשקלון: עירוני אשקלון 62 - עירוני ר"ג 71
9 באוקטובר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 86 - עירוני ר"ג 70
11 באוקטובר, זיסמן: עירוני ר"ג 84 - מכבי ראשל"צ 68

גבעת שמואל
27 בספטמבר, אור יהודה: גבעת שמואל 94 - סמארה 96
30 בספטמבר, אור יהודה: גבעת שמואל 106 - גלבוע/עפולה 107
3 באוקטובר, אור יהודה: גבעת שמואל 91 - מכבי ראשל"צ 90
5 באוקטובר, כפר בלום: עירוני נהריה 94 - גבעת שמואל 73

עירוני אשקלון
5 באוקטובר, אשקלון: עירוני אשקלון 62 - עירוני ר"ג 71

הפועל עפולה/גלבוע
30 בספטמבר, אור יהודה: גבעת שמואל 106 - גלבוע/עפולה 107
4 באוקטובר, גן נחום: מכבי ראשל"צ 81 - הפועל עפולה/גלבוע 87

שכחנו איזשהו משחק? ידוע לכם על משחק של אחת הקבוצות שלא פורסם? נשמח אם תיידעו אותנו






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();