לוח משחקי הישראליות באירופה לעונת 2006/07
ספסל ,19/09/2006

חמש קבוצות גברים ייצגו אותנו בארבעה מפעלים שונים באירופה בעונה הקרובה. לוחות המשחקים המלאים והסברים קצרים לגבי שיטות המשחקים בגביעים השונים לפניכם.

יורוליג
מכבי ת"א
מחזור 1 (26/10): מלאגה בבית
מחזור 2 (2/11): פרטיזן בלגרד בחוץ
מחזור 3 (9/11): לוטומטיקה רומא בחוץ
מחזור 4 (16/11): חובנטוד בדאלונה בבית
מחזור 5 (23/11): ציבונה זאגרב בחוץ
מחזור 6 (30/11): אולימפיה לובליאנה בבית
מחזור 7 (7/12): פנאתינאיקוס אתונה בחוץ
מחזור 8 (14/12): מלאגה בחוץ
מחזור 9 (21/12): פרטיזן בלגרד בבית
מחזור 10 (4/1): לוטומטיקה רומא בבית
מחזור 11 (11/1): חובנטוד בדאלונה בחוץ
מחזור 12 (18/1): ציבונה זאגרב בבית
מחזור 13 (25/1): אולימפיה לובליאנה בחוץ
מחזור 14 (1/2): פנאתינאיקוס אתונה בבית

חמש הקבוצות הראשונות מכל בית יעפילו לשלב הטופ 16 ביחד עם הקבוצה בעלת המאזן הטוב ביותר מבין שלושת הקבוצות שסיימו במקום השישי. בשלב הטופ 16 (14 בפברואר - 22 במרץ) יחולקו הקבוצות לארבעה בתים בני ארבע קבוצות כ"א, אשר בסיומו יעפילו שתי הראשונות לרבע הגמר (3-12 באפריל), שיערך בשיטת הטוב משלושה. המנצחות בסדרות יקבלו כרטיס לפיינל פור שיערך באתונה ב4-6 במאי.

גביע יול"ב
הפועל ירושלים
מחזור ראשון (31/10): חימקי מוסקבה בחוץ
מחזור שני (7/11): סיינה בבית
מחזור שלישי (14/11): אקדמיק סופיה בחוץ
מחזור רביעי (21/11): אוסטנד בבית
מחזור חמישי (28/11): אלבא ברלין בחוץ
מחזור שישי (5/12): חימקי מוסקבה בבית
מחזור שביעי (12/12): סיינה בחוץ
מחזור שמיני (19/12): אקדמיק סופיה בבית
מחזור תשיעי (9/1): אוסטנד בחוץ
מחזור עשירי (16/1): אלבא ברלין בבית

ארבע הראשונות בכל בית יעפילו לשמינית הגמר שהגרלתו תהיה עיוורת. משלב זה ועד הגמר שגם העונה יערך בשרלרואה, יערכו המשחקים בשיטת נוק-אאוט בית וחוץ.

יורוקאפ
עירוני נהריה
מחזור 1 (7/11): דיז'ון בחוץ
מחזור 2 (15/11): פלויסטי בבית
מחזור 3 (22/11): אסטודיאנטס בבית
מחזור 4 (29/11): דיז'ון בבית
מחזור 5 (5/12): פלויסטי בחוץ
מחזור 6 (12/12): אסטודיאנטס בחוץ

מכבי ראשל"צ
מחזור 1 (7/11): גראבלין בחוץ
מחזור 2 (15/11): ג'ירונה בבית
מחזור 3 (22/11): סיאוליאי בבית
מחזור 4 (29/11): גראבלין בבית
מחזור 5 (6/12): ג'ירונה בחוץ
מחזור 6 (13/12): סיאוליאי בחוץ

שתי הראשונות מכל בית יעפילו לשלב הבתים השני (9 בינואר - 20 בפברואר), בו שוב יחולקו הקבוצות לבתים של ארבע קבוצות. שתי הראשונות יעפילו לרבע הגמר (6, 9 ו14 במרץ), שיערך בשיטת הטוב משלושה משחקים והמנצחות בו יעפילו לפיינל פור שיערך ב13-15 באפריל במקום עליו יוכרז לקראת האירוע.

גביע האתגר
גליל עליון
מחזור 1 (9/11): אולימפיאס פטראס בחוץ
מחזור 2 (15/11): פרוסטג'וב (צ'כיה) בבית
מחזור 3 (22/11): אפולון לימאסול בבית
מחזור 4 (29/11): אולימפיאס פטראס בבית
מחזור 5 (6/12): פרוסטג'וב בחוץ
מחזור 6 (14/12): אפולון לימאסול בחוץ

שתי הראשונות מכל בית יעפילו לרבע הגמר (11 ו18 בינואר), ומכאן והלאה ימשך המפעל בשיטת בית וחוץ. חצי הגמר יערך בתאריכים 1 ו8 במרץ, והפיינליסטיות יקבלו כרטיס אוטומטי ליורוקאפ לעונת המשחקים 07/8. הגמר יערך אף הוא בשיטת הטוב משניים בתאריכים 22 ו29 במרץ.






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();