דיאנה ג'קסון חתמה ברמת... השרון
ליאור קלינגר ,26/08/2006

אנדה רמת השרון החתימה את דיאנה ג'קסון, ששיחקה בעונה שעברה ברמת חן והייתה קרובה מאד לסיכום לעונה נוספת, לפני שההצעה האטרקטיבית מרמה"ש הגיעה.

רמת חן סופגת מכה נוספת כאשר גם מוניק קוקר ביטלה את בואה.

דיאנה ג'קסון (26, 1.88) היא אולי לא שם גדול כמו שהתרגלנו לראות במדי אנדה רמה"ש, אבל המשחק שלה מדבר בעד עצמו. עם האיכויות והמספרים שראינו ממנה בעונה שעברה ברמת חן, אי אפשר להתווכח. מדובר בשחקנית יעילה, רבגונית ומוכחת שתהווה חיזוק מצוין לרמה"ש.

ג'קסון הצטרפה לרמת חן בינואר, במחזור ה-13, כאשר מאזנה של הקבוצה עמד על שישה ניצחונות בלבד מתוך 11 משחקים. עד מהרה ג'קסון ביססה את מעמדה כאחת השחקניות הטובות בליגה, בשני צידי המגרש, ורמת חן ניצחה שבעה משמונה משחקים יחד איתה כדי להבטיח את מקום הקבוצה בפלייאוף. רמת חן הדיחה את הפועל חיפה מוצקין בחצי גמר הפלייאוף ללא יתרון ביתיות, כאשר ג'קסון מפציצה 24.3 נק', 11 ריב' ושלוש חטיפות למשחק בסדרה. ג'קסון נבחרה לשחקנית החודש של 'ספסל' חודשיים ברציפות, בפברואר ובמרץ, והפכה לשחקנית היחידה שזוכה בתואר פעמיים. ג'קסון, שסיימה את העונה עם 20.3 נקודות באחוזים מעולים מכל הטווחים ו-7.3 ריבאונדים למשחק, נבחרה לחמישיית העונה השנייה של 'ספסל', והייתה לבטח נבחרת לחמישייה הראשונה לו הייתה נמצאת ברמת חן מתחילת העונה.

לאור ההצלחה בעונה שעברה, ברמת חן רצו מאד להשאיר את ג'קסון לעונה נוספת – ואמרו זאת מיד בסיום סדרת הגמר. בעיתונים הקדימו ופרסמו עוד לפני חודשיים כי חוזה בין הצדדים נחתם. לדברי רמת חן, הקבוצה הגיעה לסיכום עקרוני עם השחקנית, אשר חיכתה לסיום המלחמה בלבנון כדי לחתום על החוזה. בינתיים רמת השרון הגישה לג'קסון הצעה יותר מפתה שמולה רמת חן לא יכלה להתחרות.

ג'קסון בילתה את העונה החמישית שלה בWNBA הקיץ במדי הקבוצה החדשה, שיקגו סקיי. עקב החלטות של המאמן וכמה פציעות טורדניות ג'קסון שותפה רק ב22 משחקים ל14.9 דקות למשחק (6 נק' ו-3 ריב' למשחק) בעונה סה"כ מאכזבת מבחינתה, ומבחינת הקבוצה שסיימה אחרונה בליגה עם חמישה ניצחונות בלבד. היא הגיעה לשיקגו אחרי שתי עונות באינדיאנה ושתי עונות בקליבלנד, ועונה אחרונה נהדרת באוניברסיטת אלבאמה-בירמינגהאם שאמנם נקטעה עקב פציעה אך עד אז ג'קסון היא הייתה הקלעית והריבאונדרית המובילה בכל הNCAA עם ממוצעים של 26.2 נקודות ו-12.3 ריבאונדים למשחק.

עם החתמתה אמרה מאמנת הקבוצה אורנה אוסטפלד: "דיאנה ג'קסון היא שחקנית מפתיעה ביכולת שלה, תורמת בכל האספקטים של המשחק, ריבאונד, חטיפות, הגנה מצויינת, ונקודות. אני שמחה שהגיעה לקבוצה גם בגלל היותה וינרית ומנהיגה".כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();