וידוויץ' מימין, ראגוז משמאל


וידוביץ' וראגוז חוזרות, יזהר מצטרפת
אורלי קלינגר ,21/06/2006

מכבי רמת חן החתימה שתי בוסמניות מצוינות לקראת העונה הבאה: ראדה וידוויץ' - האלופה הטרייה מהפועל ת"א, ומריאנה ראגוז - האלופה הטרייה מגוספיץ' הקרואטית. שתי השחקניות שיחקו בקבוצה בעבר. תגובתה של ראגוז בפנים.
הילה יזהר, בעונה שעברה ברעננה הרצליה, חתמה גם היא.


מכבי רמת חן ממשיכה במסע ההחתמות עם שתי בוסמניות איכותיות ומוכרות - ראדה וידוויץ' הסרבית ומריאנה ראגוז הקרואטית. שתיהן נחשבות בוסמניות מהטובות שהיו פה בשנים האחרונות, ומצטרפות יחד עם הילה יזהר לשחקניות הנוספות שחתמו בקבוצה לאחרונה - מוניק קוקר, שירי שרון, מירב דורי ושירן צעירי.

רוב קבוצות הליגה צפויות ללכת השנה דווקא על האופציה של שלוש זרות, אבל רמת חן בחרה ללכת על האופציה של שתי זרות ושתי בוסמניות ובקבוצה עושים את כל המאמצים כדי לגייס את המשאבים ולשחק ביורוקאפ.

מריאנה ראגוז חוזרת לרמת חן אחרי שלוש שנות העדרות. בפעם האחרונה שהיא לבשה את מדי רמת חן הן עוד שיחקו בכפר המכבייה, עונת 02\03. ראגוז תרמה אז 13.4 נק' למשחק ב56.2% מהשתיים ו47.3% מהשלוש. מאז היא שיחקה בסין, הפועל ת"א ואנדה רמת השרון. בעונה האחרונה היא נאבקה עם פציעות בתחילת העונה ושוחררה מרמה"ש באמצע העונה, עברה לגוספיץ' וזכתה באליפות יחד עם לימור מזרחי.

"אני מאד שמחה לחזור לרמת חן, מועדון נהדר, הנהלה כנה, ושיקי מאמן מצוין. היה מאכזב לעזוב את ישראל באמצע העונה שעברה, אני רוצה לחזור ולזכות באליפות", אמרה ראגוז ל'ספסל' על ההחלטה המוקדמת שלה לבחור ברמת חן. "זה אחד הדברים שאני רוצה לעשות לפני סוף הקריירה".

זו תהיה העונה השישית שראגוז מתחילה בארץ, והיד עוד נטויה. "אני אוהבת את ישראל, אני ישראלית נו", צחקה ראגוז. "היו לי הצעות אחרות אבל אני מאד אוהבת את הליגה, זו ליגה קשה, והגיע זמן שאני אקח אליפות, לא?"

את העונה שעברה היא סיימה בנסיבות לא קלות ברמה"ש, אבל היא לא מחכה לנקמה. "אין לי טינה בכלל, אני לא אדם שלוקח דברים אישית, זה עסק ואני לא חושבת על זה", אמרה ראגוז. "אני רק רוצה אליפות".

ראדה וידוויץ', הקלעית הנהדרת שעזרה להפועל ת"א לזכות באליפות רק לפני חודשיים כאשר בגמר היא מנצחת את רמת חן, חוזרת לקבוצה לאחר שנת העדרות. וידוויץ' קלעה 13.8 נק' למשחק בעונה הסדירה ב40% מהשלוש, והתעלתה בפלייאוף ל18.9 נק' למשחק ב42.4% משלוש - כולל השלשה המדהימה במשחק 5 נגד רמה"ש שכפתה הארכה. וידוויץ' שיחקה ברמת חן בעונת 04\05, קלעה 13.9 נק' ב45.9% מהשלוש, והגיעה איתן לחצי גמר הפלייאוף.

הילה יזהר בת ה22 מצטרפת גם היא לסגל אחרי עונה ברעננה הרצליה, שם שיחקה רק 13.4 דקות למשחק וקלעה 4.4 נק' לערב באחוזים טובים. בשנתיים הקודמות יזהר פתחה בחמישייה של בני יהודה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();