דורי חוזרת לרמת חן
צילום: מוטי קלינגררמת חן מגבשת את הסגל
ספסל ,18/06/2006

עונת המלפפונים מתחילה להתחממם. מכבי רמת חן התחימה את מירב דורי מהפועל תל אביב, וסיכמה עם מוניק קוקר, ששיחקה בעונה שעברה ברעננה. ברמת חן רוצים מאד להשאיר גם את דיאנה ג'קסון, אבל המו"מ עדיין נמשך. שירן צעירי הצטרפה גם היא לרמת-חן.

אחרי ההחתמה של שירי שרון, רמת חן החתימה גם את מירב דורי, שמצטרפת לרשימת העוזבות את הפועל תל אביב וחוזרת לרמת חן אחרי שנתיים של היעדרות. דורי סבלה מפציעה שהשביתה אותה כמעט לכל העונה הרגילה אך חזרה למגרש לקראת הפלייאוף והפכה לשחקנית חמישייה בקבוצת האליפות של הפועל. דורי, שקלעה 8.0 נק' למשחק בסדרת הגמר מול רמת חן, שיחקה בקבוצה הבוגרת בעונת 03\04 ובמחלקת הנערות מכיתה י' לאחר שעברה מהגליל.

ברמת חן רוצים להחתים לעונה נוספת את דיאנה ג'קסון, הפורוורדית המצוינת ששיחקה בקבוצה בעונה שעברה. ג'קסון הגיעה באמצע העונה ועם 20.3 נק' ו-7.3 ריב' למשחק שידרגה משמעותית את רמת חן, שהגיעה עד גמר הגביע וגמר הפלייאוף. ג'קסון הביעה רצון לחזור לקבוצה אך קיימת מחלוקת לגבי המועד בו היא תוכל להגיע שמעכבת את החתימה. ג'קסון כרגע משחקת בWNBA עבור השיקגו סקיי.

רמת חן הגיעה לסיכום גם עם מוניק קוקר, שבעונה שעברה בבנות רעננה הרצליה דורגה שלישית בליגה בנק' למשחק עם 21.2 נק' והייתה סגנית מלכת הריבאונדים עם 11.8 ריב' למשחק.


שחקנית נוספת שחתמה ברמת-חן היא שירן צעירי שבעצם חוזרת לרמת-חן אחרי ששיחקה בקבוצה ב 04/05. בעונה שעברה שיחקה צעירי בבנות רעננה הרצליה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();