שרון נשארת, נוי עוזבת
ליאור קלינגר ,15/06/2006

שתי הרכזות הפיינליסטיות של העונה שעברה חתמו בקבוצות לעונה הבאה. שירי שרון חתמה לעונה נוספת בסגנית האלופה מכבי רמת חן, טלי נוי עזבה את האלופה הפועל תל אביב לטובת אליצור רמלה.

שירי שרון, הרכזת המובילה של רמת חן בעונה החולפת, חתמה בקבוצה לעונה הבאה. שרון בעונה מצוינת הובילה את רמת חן עד לגמר הפלייאוף, אך הקבוצה לא הצליחה להתגבר על הפציעה שלה בכף הרגל במהלך סדרת הגמר ונוצחה בארבעה משחקים. שרון היא השחקנית הראשונה שרמת חן החתימה לקראת העונה הבאה.

לאחר שנתיים בהפועל תל אביב ואליפות אחת, טלי נוי עוזבת את הקבוצה וחוזרת לרמלה. נוי הייתה אחת הסיבות העיקריות להצלחה המדהימה של הפועל העונה, ואף אחד לא ישכח לה בקרוב את השלשה ההיא דקה לסיום המשחק הרביעי. "הפועל בשבילי זה בהחלט בית חם, עם האוהדים ושחור והכל, אבל זה הסתייים במרירות מסוימת עם הנושא של הכסף אז זה קצת הורס את הכיף שהיה עם האליפות", אמרה נוי. "בסה"כ היו שנתיים טובות ויפות גם מקצועיות וגם מסביב."

נוי חוזרת לרמלה שם שיחקה בעונת 02/03, בה רמלה הפסידה בגמר לרמה"ש. נוי תשתף פעולה ברמלה עם נעה רקאנטי ומיכל אפשטיין שהגיעו גם הן מהפועל ת"א. נוי לא הכחישה שאחד הגורמים להחלטה שלה הוא נושא התשלומים החסרים שעדיין לא הגיעו מהפועל ת"א. "כן, בהחלט, זה הפרנסה שלנו. זה קרה לי גם בשנה הראשונה בהפועל ואחרי שנתיים אני רוצה ללכת למועדון שיהיה לי שקט, פשוט שקט ואוכל לבוא לשחק בלי להתעסק בכל זה."
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();