נולאן משחררת ניצרה
ספסל ,12/04/2006

פחות מיממה לאחר ההדחה מחצי גמר הפלייאוף של אנדה רמה"ש, דיאנה נולאן חשפה בפני ערוץ הספורט מה בדיוק גרם לכישלון של הקבוצה. נולאן הטיחה האשמות קשות כנגד אורנה אוסטפלד, "כולם יודעים ורואים שהיא לא יכולה לאמן כי היא לא יודעת מה היא עושה".

בראיון בלעדי לחדשות הספורט דיאנה נולאן שיחררה קיטור נגד אורנה אוסטפלד בחריפות שלא זכורה וכנראה מעולם לא הייתה כדוגמתה. "אין לאוסטפלד שום יכולות אימון, היא לא מבינה את המשחק. כולם רואים את זה ואני עכשיו אומרת את זה. היא הייתה אומרת לנו דברים ברורים מאליהם, שכל שחקן ומאמן יודע, אנחנו צריכות מהלכים שמתאימים לקבוצה עם שחקניות ברמה שיש לנו, הייתה לנו קבוצה טובה פשוט לא ראו את זה בגלל צורת האימון שלה. אי אפשר להיות מאמנת בלי להבין כדורסל, עוזרת המאמן עושה את כל העבודה ואורנה רק מקבלת את הקרדיט. אני חושבת שכל השנים האלה היא ניצחה בזכות הכישרון של השחקניות שלה, לא בגלל האימון. זה הזמן בשבילה לזוז הצידה ולהמשיך הלאה".

נולאן סיפרה לחדשות הספורט על אסיפה קבוצתית לסיכום העונה, אסיפה בו לדבריה אוסטפלד דיברה בעברית והשתמשה ברחל אוסטרוביץ' לתרגום. לדברי נולאן, אוסטפלד האשימה את שתי האמריקאיות של הקבוצה, נולאן ושריל פורד, בכישלון העונה. בנוסף נולאן טענה כי רמה"ש לא דאגה עבורה ועבור פורד לכרטיסי טיסה, והודיעה להן שהן צריכות לטפל בנושא בעצמן.

"הן קצת עבדו עלינו, כשהן באו לפגוש אותנו בארה"ב עם החיוך המזויף, אבל כשהגענו לכאן הכל השתנה, ראינו את היחס שלהן לאנשים הוא גרוע, וזה רע לכדורסל" אמרה נולאן. "אני לא יודעת איך אפשר להאשים רק את שתינו בכל הבעיות שהיו העונה, כשברור שהאשמה היא באורנה. לא הייתי ממליצה לאף אמריקאית לבוא לרמת השרון" היא סיכמה.

ניתן להקשיב לראיון המלא באתר של ערוץ הספורט, נולאן מדברת גם על אימוני הקבוצה ומשווה את הרמה לתיכון, ומספרת יותר לעומק על אסיפת הקבוצה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();