שון גורטמן
צילום: מוטי קלינגרקוקר וגורטמן חתמו בWNBA
ספסל ,16/03/2006

מוניק קוקר מרעננה הרצליה ושון גורטמן ששיחקה במכבי אשדוד הן המצטרפות החדשות למשלחת הזרות מהליגה הישראלית לWNBA. קוקר חתמה בקונטיקט וגורטמן בסיאטל, הן ישתתפו במחנות האימונים בסוף אפריל.

הקונטיקט סאן, אלופת המזרח בשנתיים האחרונות, החתימה את מוניק קוקר מרעננה הרצליה. קוקר שיחקה בעונת 2004 בלוס אנג'לס, ושותפה בשלושה משחקים. אחת המתחרות העיקריות של קוקר על מקום בסגל הסופי של קונטיקט תהיה לא אחרת מאשר ליקו ווילינגהאם שתנסה לשמור על מעמדה כשחקנית קונטיקט בשנה השלישית ברציפות. לסאן יש קו קדמי חזק עם מרגו דידק, טאג' מקוויליאמס פרנקלין ואייז'ה ג'ונס. נקישייה סיילס נחשבת לכוכבת הראשית של הקבוצה, אבל הרכזת המצוינת לינדזי וויילן והגארדית קייטי דאגלאס משלימות סגל חזק מאד לאלופת המזרח. קוקר תסיים את העונה ביום שני הקרוב, נכון לעכשיו היא מדורגת שלישית בליגה בנק' למשחק עם 21.2 ושנייה בליגה בריב' למשחק עם 11.6.

הסיאטל סטורם, אלופת הWNBA בעונת 2004, החתימה את שון גורטמן ששיחקה בשנתיים האחרונות במכבי אשדוד. הכוכבות הגדולות של סיאטל הן כמובן לורן ג'קסון וסו בירד. בעונה שעברה גורטמן השתתפה במחנה האימונים של וושינגטון אבל נחתכה לפני תחילת העונה. גורטמן שיחקה שתי עונות במדי המיניסוטה לינקס (2002, 2003), ושיחקה ארבעה משחקים בוושינגטון בעונת 2004. גורטמן הייתה הבחירה התשיעית בדראפט 2002 ע"י שארלוט, ונשלחה בטרייד למיניסוטה. העונה באשדוד גורטמן קלעה 16.4 נק' למשחק והורידה 10.4 ריב' למשחק, היא אחת מחמש שחקניות בליגה עם ממוצע של דאבל דאבל למרות שהיא לא גבוהה.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();