אנדה רמת השרון פותחת את העונה
הראל שמאי ,14/10/2004

אנדה רמת השרון פתחה את העונה במסיבת עיתונאים מפוארת יחסית לסטנדרטים הישראליים שנערכה במלון שרתון קראון פלאזה על חוף ימה של תל אביב.

מסיבת העיתונאים, כיד הדימיון הטובה של אשת השיווק החדשה של רמת השרון, ברוריה ביגמן, הציגה את הספונסר החדש ואת סגל השחקניות.

אנדה רמת השרון נושאת את שמה של אנדה זימנד ז"ל, יהודייה ממונקו שנפטרה בשנה שעברה ממחלת הסרטן. בעלה הנרי מנציח את זיכרה בקמפיין אנדה העולמי שבא לחזק את הערכים LOVE, HOPE & SPIRIT שהיו הערכים שאפיינו את אנדה יותר מכל. האימוץ הוא בסך של כשש מאות אלף שקלים.

רחל אוסטרוביץ, יו"ר הקבוצה : "שינינו לחלוטין את פני המועדון. סגל השחקניות כמעט חדש לחלוטין ותוכנית העבודה שלנו השתנתה. רמה"ש תמיד הייתה ידועה כמקדמת נושאים ערכיים וחברתיים והחיבור עם מפעל ההנצחה הזה ע"ש אנדה זימנד נראה לנו חיבור טבעי. אנחנו רוצים להעביר את הערכים של אנדה ושלנו לכל הציבור שחווה התמודדויות שונות ויש לנו פעילות מפורטת של מעורבות קהילתית."

הנרי זימנד : "אני מאוד גאה בקשר עם קבוצת הבנות של קמת השרון. זה מאוד חשוב לי בגלל הערכים שאנדה הציגה בפני העולם. אני בטוח שהרוח של אנדה תיכנס בשחקניות ושהקבוצה תצליח."

יצחק רוכברגר, ראש עיריית רמת השרון: "מודה להנרי על התרומה לקבוצה שעושה באמת המון למען הקהילה. אני לא הייתי צריך את הבג"ץ כדי להבין שיש מקום לאפלייה מתקנת לטובת הנשים בנוגע לחלוקת התקציבים בספורט. השקענו כספים רבים וגם בשיפוצים אחרים שיעמידו אולם מכובד בסטנדרים אירופיים ואני משוכנע שנוכל לייצג את העיר והמדינה באירופה בכבוד."

אורנה אוסטפלד " בנינו קבוצה חדשה כשרק שתי שחקניות נשארו איתנו מהעונה שעברה. אנחנו הקבוצה הישראלית היחידה שתשתתף בשנה במשפעל אירופי וזו לנו השנה ה- 13 ברציפות בגביעי אירופה השונים. התחלנו מאוד מוקדם בבניית הקבוצה מתום העונה שעברה וזאת משום שבשנה שעברה לא השגנו כלום. חיזקנו את הקבוצה בקו הקדמי והבאנו את צ'סיטי מלווין שהביאה את גדיניה לגמר אליפות אירופה. יחד איתה את פטרה אויהיי ההונגרייה המצויינת. החזרנו את לנה פדולובה שהייתה שותפה שלנו בשנים הגדולות. החתמה מאוד חשובה שלנו היא הפולנייה ג'ואנה צ'ופריש, שחקנית בעמדות 3-4 עם קליעה מצויינת ומשחק פוסט אפ טוב שנבחרה לחמישיית טורניר איסטנבול. הבאנו כמה צעירות וחסרות מנוח מנבחרת הנשים. שיחררנו את אלומה גורן והחלטנו לתת את המושכות לשתי רכזות לעירות מחוננות, ליין סלווין ושירי שרון. קנדיס פיטטרל, קומבו גארד נהדרת תחזק את הקו האחורי שלנו באופן משמעותי. היא סקוררית אמיתית.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();