הסל האחרון באוסישקין
שלומי פרי ,23/02/2006

יותם אלדד, שחקנה של הפועל גבעתיים, קלע אמש את הסל האחרון באולם אוסישקין והוא דווקא אוהד הפועל ירושלים. סיפורו של הסל והמשחק האחרון באוסישקין בפנים.

הפועל גבעתיים הגיעה אמש לאולם אוסישקין למשחק נערים לאומית. כבר לפני המשחק הבינו בגבעתיים שזה המשחק האחרון באולם "לא ידענו שהאולם יפורק כבר למחרת, אבל ידענו שהיום ב 12 הם אמורים להחזיר את המפתחות לעיריית ת"א" מספר חן שניידרמן מאמן הפועל גבעתיים. "לא היה טקס ולא כלום, אבל היו שם כמה אוהדי הפועל ת"א שניסו לשכנע אותי להפסיד את המשחק האחרון אי פעם באוסישקין"

המשחק עצמו לא היה כוחות ושחקני קבוצת הצמרת של הפועל גבעתיים שעל חלקם עוד תשמעו בעתיד, שלטו במשחק ללא עוררין, את הסל האחרון במשחק, שלשה מחצי פינה, קלע יותם אלדד בן ה 15 וחצי מקרית אונו "אני מכיר את ההיסטוריה של האולם, שיחקתי בו כמה פעמים בעבר, אבל אני דווקא אוהד של הפועל ירושלים, זה קצת מצחיק שקלעתי את הסל האחרון שם, זה בסך הכל היה סל רגיל, אבל עכשיו הסל הזה ייכנס לרקורד של הקריירה שלי ולספרי היסטוריה, זה נחמד". המשחק דרך אגב הסתיים בתוצאה 74 - 53 לגבעתיים.
שניידרמן מציין לסיום "יש לי משחק ביום שני בנוער מחוזית נגד הפועל ת"א ואני בכלל לא יודע אם הוא יתקיים ואיפה"

דיברנו גם עם שניר צעירי, כוכב קבוצת הנוער של הפועל ת"א. "אתמול היינו באימון האחרון, היו מלא אוהדים, הם לא ידעו בדיוק מה הם עושים שם, הלכו הלוך חזור כדי להיפרד, זה היה מרגש, צילמנו תמונות"
זה קשה מאוד. הפועל זה אוסישקין, האולם הזה גורם לך הרגשה מיוחדת, הפועל ת"א בתיכון חדש או בעירוני ט', זה לא אותו דבר, קשה לי אפילו להגיד את זה.
"למשחקי בוגרים זה באמת אולם לא ראוי, אין מה לעשות, אבל בשבילנו הנוער ובשביל הנערים, זה היה אחלה אולם וחבל שלא משאירים אותו בשבילנו, יש לנו הערב אימון אבל אנחנו עוד לא יודעים איפה הוא יתקיים"כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();