סוני מוסיץ'


הפועל ת"א ואשדוד לאיגוד: אל תגמרו לנו את העונה
ספסל ,30/01/2006

הזרה של הפועל תל אביב והבוסמנית של אשדוד פצועות, הן גמרו את העונה. מועד ההעברות בליגת הנשים עבר, ושתי הקבוצות הגישו בקשה לאיגוד הכדורסל לאפשר להן להחליף את השחקניות הפצועות. 'ספסל' תומך בבקשת הקבוצות – לא רוצים משחקים חסרי ערך ספורטיבי בפלייאוף העליון ולא רוצים שפציעה תכריע את מאבק הירידה.

אלכסנדרה מוסיץ' מאשדוד נפצעה בברך עוד במשחקי רבע גמר הגביע מול אנדה רמה"ש בתחילת החודש, אבל בקבוצה קיוו מאד שהיא תצליח לחזור לכושר משחק. היא שותפה במשחקים לאחר שבועיים אבל החמירה את הפציעה במיניסקוס ביום חמישי במשחק הליגה מול הפועל ת"א וגמרה את העונה. אל רשימת הפצועות של הליגה הצטרפה אנדריאה גארדנר ביום ראשון, לאחר שמאבק על כדור חוזר ארבע דקות לתוך המשחק ברמה"ש הותיר אותה כואבת מאד על הפרקט עם קרע חלקי ברצועה בברך.

נותרו עוד שני מחזורים בעונה הרגילה, ולאחר מכן משחקי הפלייאוף העליון והתחתון. מועד ההעברות בליגת הנשים עבר לפני שבוע, והמשמעות היא שלא ניתן עוד להחליף שחקניות. הפועל ת"א ומכבי אשדוד הגישו בקשה לבית הדין של איגוד הכדורסל על מנת שיאפשר להן להחליף את השחקניות שנפצעו.

חוק מועד ההעברות הוא הגיוני בכך שהוא מונע מקבוצות לנהל רכבות אוויריות בשלבים כל כך מאוחרים של העונה ולהופיע למשחקים בהרכב שונה כל שבוע, אבל חייבת להיות הפרדה בנוגע לפציעות חמורות של שחקניות שגומרות את העונה. פציעה אינה משהו מתוכנן או מבוים, זה חלק מהמשחק. "אם לא יאשרו לנו להחליף בעצם נגמרה לנו העונה, מול התחתית עוד נסתדר אבל נגד הצמרת אין לנו סיכוי" אמר רועי אייזנברג. ללא גארדנר, שהצטרפה למיכל אפשטיין שגם גמרה את העונה, להפועל ת"א פשוט לא יהיה מה למכור בפלייאוף העליון. אם האיגוד ידחה את הבקשה, אל תתפלאו לראות את הפועל משחררת עוד זרה או שתיים מאחר ובכל מקרה היא תסיים במקום החמישי. "אם מדובר בפציעה של שבוע או שבועיים אני מסכים אם האיגוד, אבל צריך להתחשב בקבוצות כשחקנית גומרת עונה" אמר יו"ר אשדוד, אלון בן זקן. לאשדוד נותרו עוד משחקים מול חולון ותל כביר, שתי היריבות שלה במאבק הירידה, שמשחקות בהרכב זרות מלא.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();