ניצחון נוסף לרמה"ש בתורכיה
ספסל ,10/10/2004

רמת השרון סגרה את טורניר ההכנה בטורקיה עם ניצחון שני משלושה משחקים, 73-60 על זגורה מבולגריה. בשנה הבאה טורניר דומה יתקיים בארץ.

קבוצת ה נשים של רמת השרון דורגה היום במקום השני בטורניר הבינלאומי המרובע באיסטנבול אחרי שגברה על זגורה הבולגרית 60-73. הבוסמנית הפולניה ג'ואנה צופריש נבחרה לפאוור פורוורד המצטיינת בטורניר.

המשחק ברוב שלביו היה צמוד ובהפסקה היה לרמת השרון יתרון של 32-36. שתי עושות המשחק של רמת השרון לייני סלוויין ושירי שרון שיחקו היטב, תוך שהן הוכיחו ניידות מירבית ויכולת קליעה טובה.

מאמנת רמת השרון אורנה אוסטפלד סיכמה את מחנה האימונים ואמרה: "השגנו כאן את מה שבדיוק רצינו. למדנו את אופי המשחק של השחקניות ואנו יודעות על מה לתת את ההדגשים בהמשך העבודה. יש לנו הרבה עבודה, ואל נשכח כדי עדיין אנחנו ללא שתי האמריקניות שלנו".

רמת השרון סיכמה עם מארגני הטורניר, ראשי קבוצת פנרבחצ'ה התורכית, על בואם לטורניר דומה לזה שהתקיים באיסטנבול בפתיחת העונה הבאה ברמת השרון.


קלעו לרמת השרון : שירי שרון 17, ג'ואנה צופריש 14, לייני סלוויין 14 ו- 8 ריבאונדים, נטשה ברצקובה 9, פטרה אויהיי 8, לנה פדולובה 6 ו- 8 ריבאונדים, אורנית שוורץ 5 נק'.
הקבוצה תחזור לארץ מחר בלילה.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();