שרף. נקווה שיחייך בדרך לעוד אליפותישראל ראש בית למוקדמות 2007
אורי סביר ,14/01/2006

נבחרת הגברים של ישראל תהיה ראש בית בהגרלת הבתים למוקדמות אליפות אירופה ב2007 יחד עם קרואטיה, רוסיה ובולגריה. נבחרת הנשים בקבוצת האיכות השלישית להגרלה, שתיערך ביחד עם זאת של הגברים בחודש הבא בספרד.

נבחרת הגברים של ישראל תהיה ראש בית במוקדמות אליפות אירופה ב2007, כך נקבע אמש במינכן בכינוס של פיב"א. הגרלת הבתים למוקדמות הגברים והנשים תיערך ב11 בפברואר במדריד.

יוון, גרמניה, צרפת, ספרד, ליטא, סלובניה, סרביה ומונטנגרו, איטליה וטורקיה ישחקו בקיץ הקרוב באליפות העולם ביפן, ועל כן יקבלו כרטיס חופשי ליורובאסקט 2007 שיערך בספרד. המשחקים עצמם יתקיימו בקיץ הקרוב בין ה31 באוגוסט ל16 בספטמבר במיני ליגה של 6 מחזורים, בסיומה מנצחות כל הבתים, ושתי הסגניות בעלות המאזן הטוב ביותר יעפילו לאליפות. עשר הקבוצות שלא יעלו ישחקו בטורניר ההזדמנות השניה שיערך בקיץ 2007.

הדרגים להגרלת המוקדמות
דרג א': קרואטיה, רוסיה, ישראל ובולגריה
דרג ב': לטביה, בוסניה והרצגובינה, אוקראיינה והונגריה
דרג ג': צ'כיה, שבדיה, פורטוגל ואסטוניה
דרג ד': בלגיה, מקדוניה, דנמרק ופולין

מקדוניה ודנמרק אגב הן הקבוצות שעלו מדרג ב', אבל פולין שירדה הועלת בחזרה לדרג א', מכיוון שתארח את יורובאסקט 2009.

הנשים בקבוצת האיכות השלישית
נבחרת הנשים של ישראל, ששרדה הקיץ בדרג א' האירופי, נכנסה לקבוצת הדירוג השלישית בהגרלה. משחקי המוקדמות של הנשים יערכו בין ה6 ל24 בספטמבר, ויכללו שלושה בתים של ארבע נבחרות ושני בתים של שלוש נבחרות. מנצחות הבתים, וארבע הסגניות הטובות ביותר יעפילו לאליפות אירופה 2007 באיטליה.

דרג א' להגרלה: לטביה, פולין, טורקיה, סרביה ויוון
דרג ב': גרמניה, רומניה, סלובקיה, אוקראיינה והונגריה
דרג ג': בלגיה, קרואטיה, ישראל, בולגריה ופינלנד
דרג ד': בלארוס, שבדיה וסלובניה.

גם לנשים תהיה הזדמנות שניה להעפיל בקיץ 2007 בטורניר מוקדמות נוסף, וכנראה שבניגוד להקיץ, גם ירדו ממנו קבוצות לדרג ב' האירופי.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();