אנדה רמה"ש מחליפה בוסמנית
אורלי קלינגר ,24/12/2005

אנדה רמת השרון, שטרם הפסידה העונה באף מסגרת, הודיעה הערב כי הפורוורדית הסרבית אנה יוקוביץ' תחליף את מריאנה ראגוז בליגה הישראלית ותצטרף לקבוצה אחרי הפגרה: "מדובר באחת הגארדיות האירופיות המוכשרות, ואני בטוחה שיהיה לה מה לתרום למשחק הקבוצתי שלנו", אמרה אוסטפלד.

המאזן אמנם מושלם, אבל כנראה שבאנדה רמה"ש עדיין מרגישים שיש צורך לשנות כדי לעמוד במטרות הגבוהות שהן הציבו לעצמן השנה.

אנה יוקוביץ' (1.86, 26) תצטרף לאנדה רמה"ש בליגה הישראלית במקומה של מריאנה ראגוז שתמשיך לשחק במדי הקבוצה ביורוקאפ בלבד. יוקוביץ' הסרבית התחילה את העונה הנוכחית במדי מישקוהלץ' ההונגרית, והעמידה ממוצעים של 15.1 נק' (51.4% ל2, 29.6% ל3) ו-4.9 ריבאונדים למשחק בשבעה משחקים עד שהקבוצה הודחה בשלב 16\1 הגמר.
בעונה שעברה יוקוביץ' קלעה 17.1 נק' והורידה 5.7 ריב' למשחק במדי מישקוהלץ' ביורוקאפ.

יוקוביץ', שחקנית נבחרת סרביה ומונטנגרו, שיחקה במדי הנבחרת הקיץ באליפות אירופה והעמידה ממוצעים של 8.2 נק' ו-3.6 ריב' למשחק. בעונת 02\03 יוקוביץ' שיחקה ביורוליג במדי קבוצת בודנצ'וסט שם רשמה ממוצעים של 21.1 נקודות ו-6.2 ריבאונדים למשחק. משחק השיא שלה בעונה זו היה תצוגה של 30 נקודות ו-13 ריבאונדים מול יקטירינבורג של יולנדה גריפית' ודלישה מילטון - אלופת היורוליג בעונה זו.

מריאנה ראגוז, שסבלה משברי מאמץ שהשביתו אותה לכחודש וחצי, חזרה לשחק רק לפני שבוע וכבר במחזור האחרון ברעננה הרצליה קלעה שני סלים קריטיים שעזרו לאנדה רמה"ש להשיג את הניצחון החשוב. ראגוז תישאר בקבוצה ותשחק ביורוקאפ בלבד. גם בעונה שעברה ראגוז שיחקה עם רמה"ש רק באירופה לאחר שהצטרפה לקבוצה באמצע העונה, והיא העמידה ממוצעים של 14.7 נק' ו-3.0 ריבאונדים למשחק ביורוקאפ בעונה שעברה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();