ברוך הבא לישראל, סליי
אורי סביר ,11/12/2005

הפועל ירושלים הובילה מהפתיחה בפער נוח על רמה"ש, אבל הייתה צריכה 10 נקודות רצופות של סליי במשחקו הטוב ביותר העונה כדי לסגור עניינים, 86-98.

אחרי שהודחו מהגביע בשבוע שעבר, ראו אולי רמה"ש בלילה איך אטלנטה הוקס, הגרועה בNBA, מדהימה את השניה בליגה, סן אנטוניו ספרס, וחלמו אולי על ניצחון בכורה דווקא מול הפועל ירושלים, אבל נשארו עם החלומות בסיום אחרי עוד ערב הגנתי עלוב.

אחרי ההצגה הגדולה מול הכוכב האדום בלגרד ורגע לפני משחק הבית החשוב מול לה-מאן, קשה להגיד שהפועל ירושלים הרשימה הערב, אבל יכולה להיות מרוצה מאוד מיכולתו המשופרת של תמאר סליי. חוץ מזה, בשנתיים האחרונות הם הפסידו פעמיים לרמה"ש, כך שאין לקחת את הניצחון הזה כמובן מאליו.

אוסטין פתח נהדר וקלע 12 נקודות כבר ברבע הראשון שהעלו את ירושלים ליתרון דו-ספרתי מהיר מאוד, 13-24 בסוף הרבע הראשון. שאנון, סגנו של אוסטין בטבלת מלך הריבאונדים החזיר את רמה"ש לעניינים יחד עם תומר אטלס ומפער של 13 נקודות באמצע הרבע השני הוריד ל51-42 בלבד בהפסקה, כאשר אוסטין עומד כבר על 18 אישיות.

אוסטין אסף עבירות מהירות וירד לספסל (לא קלע יותר עד , ורמה"ש התחילה לנגוס בהפרש שכבר הגיע לחמש נקודות בלבד. התעוררות של ג'נקינס ומייסון ג'וניור החזירו את ירושלים לטווח הבטוח, ובסיום הרבע 66-74. הרבע האחרון היה כולו של תמאר סליי, שסוף כל סוף הראה מה הוא מסוגל גם בצד ההתקפי.

שלשה שלו עשתה כבר 12 הפרש, אבל רמה"ש שוב סירבה להישבר וסל של אוקאפור הניגרי במשחק הבכורה שלו הוריד לשלוש הפרש בלבד. ג'נקינס החזיר קצת אוויר לאדלשטיין, אבל אז הגיעו עשר נקודות רצופות של סליי, כולל שתי שלשות, ורמה"ש הרימה ידיים באופן סופי.

קלעו לרמת השרון: שאנון 23 (6 ריב'), אטלס ויוז 11 כל-אחד, אוקפור 10, ויל 9, ניב ברקוביץ' 8, רועי ברקוביץ' 6, ענבר 5, שולדברנד 3. לירושלים: סליי 22, ג'נקינס (6 ריב', 9 אס') ואוסטין 18 כ"א, מייסון ג'וניור 15 (9 ריב'), טפירו 12 (6 אס'), קוז'יקרו 4, מרקוביץ' וקנטור 2 כל אחד.


סליי. סגר עניינים (צילום: יוסי כהן).


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();