עוד שיא לדורון


הכי מהירה ל1,000
ליאור קלינגר ,21/11/2005

שי דורון הפכה לשחקנית הכי מהירה בתולדות מרילנד שמגיעה ל1,000 נקודות בקריירה, היא קלעה 23 נקודות בניצחון של הטרפס על אקסבייר, 93 – 68.

ניצחון דרמטי לסואץ ו-וילאנובה

תוסיפו עוד שיא לרשימת ההישגים הארוכה של שי דורון במרילנד.

דורון רשמה הערב את הנקודה ה1,000 בקריירה שלה במרילנד, היא הזדקקה ל-64 משחקים בלבד כדי להגיע להישג מהר יותר מכל שחקנית אחרת בתולדות האוניברסיטה. שלשה של דורון עם 8 דקות למחצית קבעה את השיא, בערב בו היא דייקה בשלוש מחמש מחוץ לקשת. היא סיימה עם 23 נקודות ב-8 מ-15 מהשדה. דורון הוסיפה גם 7 ריב' ו-4 אס' ב-27 דקות.

"לקלוע 1,000 נקודות זה כבוד די גדול עבורי ואני שמחה שעשיתי את זה כאן במרילנד וכמובן שזה היה ניצחון נהדר עבורנו" אמרה שי דורון בסיום. "הקבוצה הזו היא אחת הקבוצות הכי לא-אנוכיות שאי פעם שיחקתי בה. אנחנו מוסרות את המסירה הנוספת או עושות את המהלך הנוסף כדי למצוא שחקנית פנויה ולהגיע למצבים מצוינים. כשמשחקים טוב ככה ולא אנוכי זה פשוט פותח לכולן את המשחק" היא הוסיפה.

מרילנד החטיאה חמש מתוך שבע הזריקות הראשונות שלה במשחק אבל אחר כך רצה 19 – 0 ולא הסתכלה עוד לאחור. הרכזת הפרשמנית המוכשרת של מרילנד, קריסטי טוליבר, סיימה עם 16 נקודות ו-7 אס' בעוד משחק מצוין שלה.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();