נולאן בחמישיית העונה בWNBA
אורלי קלינגר ,20/09/2005

עכשיו זה רשמי - דיאנה נולאן היא השוטינג גארד הכי טובה בWNBA. נולאן, שחתמה באנדה רמה"ש לעונה הקרובה, נבחרה לחמישיית העונה של הWNBA.
עוד חודש - היא תרחף במגרשים שלנו

דיאנה נולאן (26, 1.78), שחקנית הדטרויט שוק ואנדה רמת השרון, נבחרה לחמישיית העונה של הWNBA. אל נולאן בחמישייה מצטרפות ארבע סופרסטאריות בפני עצמן - סו בירד, שריל סוופס (שנבחרה לMVP של הליגה), לורן ג'קסון ויולנדה גריפית'.

נולאן הובילה את דטרויט בנקודות למשחק (15.9), אסיסטים למשחק (3.7), חטיפות למשחק (1.6) והוסיפה גם 4.7 ריבאונדים למשחק העונה. ממוצע הנקודות שלה דירג אותה חמישית בליגה כולה.

"נולאן עלתה עוד מדרגה בדרך להפוך לאחת השחקניות הכי טובות בWNBA", אמר מאמן השוק, ביל לאמבייר, על השחקנית הראשונה במועדון שלו שזוכה להיבחר לחמישיית העונה. "היא הייתה הMVP של הקבוצה שלנו השנה, והשחקנית הכי מגוונת בקבוצה. היא יכולה לשמור על כמעט כל שחקנית בליגה, ולמרות שהעמדה הטבעית שלה היא 2, היא שיחקה כרכזת לא מעט בשבילנו העונה ועשתה זאת ברמת יעילות מאד גבוהה".

נולאן פתחה את העונה עם טריפל דאבל נהדר כבר במשחק השני, קבעה שיא מועדון ושיא עונתי בWNBA עם 34 נק' במשחק אחד, ואף הובילה את כל השחקניות עם 20 נקודות במשחק האול סטאר.

לחמישייה השניה של הליגה נבחרו דיאנה טארוסי, בקי האמון, טמיקה קאטצ'ינגס, ליסה לסלי וטאג' מקוויליאמס פרנקלין.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();