המלכה חוזרת
ליאור קלינגר ,24/08/2005

חיוכים של אושר הופיעו על פני אנשי מערכת ספסל מיד עם הישמע הבשורה: אמבר הול, גברת דאבל דאבל, חוזרת לארץ ומצטרפת למכבי רמת-חן.

מכבי רמת חן באחת העיסקאות הגדולות של הקיץ החתימה את אמבר הול שהובילה את אליצור רמלה לדאבל היסטורי בעונת 03/04. הול מתאחדת עם חברתה לאותה עונה קסומה ברמלה, מוניקה וסלובסקי, אשר חתמה ברמת חן מוקדם יותר הקיץ.

יו"ר מכבי רמת-חן, אורה גלזר, טענה בפני ספסל שעדיין אין חוזה חתום בין מכבי רמת-חן לאמבר הול, אבל באתר של הסוכן ברוס לוי כבר מכריזים על החתימה.

הול הייתה מלכת הריבאונדים של ישראל בכל ארבע העונות בהן שיחקה בארץ, ונבחרה פעמיים לשחקנית העונה של 'ספסל' בעונות 2003 ו 2004 בזכות הנחישות האדירה שלה, המלחמה על כל רבאונד והאישיות הקורנת שלה.

הול כזכור נפצעה בפרק היד לפני סדרת חצי הגמר של עונת 03/04 והחמיצה את שני המשחקים הראשונים מול רמת השרון, אך חזרה לשחק עם הפציעה והובילה את רמלה לסדרת הגמר ולאחר מכן לאליפות עם ניצחון על רמת חן במשחק הרביעי. "אלוהים בירך אותי עם ההזדמנות לשחק שוב" אמרה אמבר הול, "פרק היד שלי החלים כמו שצריך ואני מצפה לחזור למגרש בעונה הקרובה."

היא הגיעה לראשונה לארץ בעונת 00/01 למכבי רעננה והובילה את הקבוצה לזכיה בגביע המדינה. היא קלעה 18.5 נק' למשחק וזכתה לראשונה בתואר מלכת הריבאונדים. בעונתה השניה ברעננה הובילה הול את הקבוצה לגמר הפלייאוף, היא קלעה 19.4 נק' וכמובן היתה שוב מלכת הריבאונדים של הליגה עם 12.9 ריב' למשחק.

לאחר שנתיים ברעננה, עברה הול יחד עם טל נתן לאליצור רמלה, היא הגיעה עם רמלה לגמר הגביע ולגמר הפלייאוף בעונת 02/03 אבל בשני המקרים הפסידה לרמת השרון.
בעונה הרגילה היא קלעה 17.9 נק' למשחק והובילה בשלישית את הליגה בריבאונדים עם 13.1 ריב' למשחק. הול גם הייתה סגנית מלכת החטיפות של הליגה עם 3.4 חט' למשחק. בפלייאוף היא העלתה את הממוצעים שלה ל24.3 ק' ו-13.8 ריב' למשחק. למרות ההפסדים לרמת השרון בשבילנו היא היתה שחקנית העונה.

בעונת 03/04 הול קלעה 16.0 נק' הורידה 12.5 ריב' למשחק (4.8 בהתקפה), והוסיפה 2.8 חטיפות למשחק. בפלייאוף היא קלעה 14.6 נק' והורידה 14.6 ריב' למרות הפציעה ביד.

כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();