סלווין עזבה


סלווין עוזבת את אנדה רמת השרון
אורלי קלינגר ,30/07/2005

אנדה רמה"ש הודיעה הערב כי לייני סלווין, הרכזת של הקבוצה בעונה שעברה, תשחק בעונה הקרובה באלופה התורכית באשיקטאש לאחר שזו הציעה לה חוזה גבוה.

תגובותיהן של סלווין ואורנה אוסטפלד בפנים.

לייני סלווין חתמה לעונה הקרובה בקבוצת באשיקטאש מתורכיה שזכתה באליפות תורכיה בעונה שעברה (וגם משתתפת גם ביורופ קאפ), זאת בעקבות הצעה כספית גבוהה שהוצעה לכדורסלנית על ידי הקבוצה התורכית.
סלוויין מימשה בכך סעיף בחוזה שלה עם אנדה רמת השרון לפיו היא יכולה להשתחרר לקבוצה באירופה.

אנדה רמת השרון התבקשה להשוות את ההצעה הכספית, אך דחתה את הבקשה וויתרה על שרותיה של השחקנית.

"כל זה קרה ממש לאחרונה, בכמה ימים האחרונים", סיפרה סלווין ל'ספסל' בשיחה מארה"ב. "אין דבר שרציתי יותר מאשר לחזור לרמת השרון אבל עשיתי את מה שטוב לקריירה שלי, ללכת לקבוצה גדולה שמשחקת בעיר גדולה, איסטנבול, ביורופ קאפ. לא הייתי אומרת שההבדל לעומת ההצעה של רמה"ש הוא גדול, אבל זה הרבה כסף. השורה התחתונה היא שמאד, מאד רציתי להיות בישראל אבל זה פשוט לא הסתדר", סיכמה סלווין.

סלווין נבחרה לחמישיית העונה של מאמני ליגת העל ושל 'ספסל', היא הייתה מלכת האסיסטים של הליגה הישראלית בעונה שעברה עם 4.9 אסיסטים למשחק, וכמו כן קלעה 10.2 נקודות והורידה 5 ריבאונדים למשחק. סלווין, שגם רשמה בעונה שעברה טריפל דאבל היסטורי, הובילה את אנדה רמה"ש לזכייה בגביע המדינה, למקום השלישי ביורופ קאפ ולגמר הפלייאוף בליגה הישראלית.

אורנה אוסטפלד, מאמנת הקבוצה אמרה לספסל: "זו לא אבדה בכלל כי אחרת היינו משווים את ההצעה. זו החלטה של ההנהלה ושלי כמאמנת, וזה מה שרצינו. נעשה את מה שטוב לקבוצה, וזו קבוצה מצוינת. כרגע יש לנו שתי רכזות מצוינות שאני סומכת עליהן מאד [בס גרינברג ותמר מעוז] והן ברמה של סלווין אם לא יותר."


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();