גם ב"ש ביתרון 0-1
אלירן כהן ,16/04/2018

יום אחד אחרי כולן, נפגשו גליל וב"ש לסדרה האחרונה ברבע הגמר. במשך שלושה רבעים הפגינה גליל שליטה מוחלטת במשחק. רבע אחרון ענק של באר שבע, בהובלת טוני יאנגר, השאיר את הניצחון בבאר שבע והעלה את הדרומיים ל- 1-0 בסדרה. 83:73 בסיום.

אמש קרית גת, קרית אתא ורחובות עלו ליתרון 1-0 בסדרות שלהן

המשחק הראשון בסדרת רבע גמר הפלייאוף בליגה הלאומית הבטיח להיות צמוד במיוחד, ולא אכזב. האורחים מהגליל אמנם היו עדיפים במשך שלושה רבעים, הצליחו להתגבר על פציעה של קורטני פלס (שחזר לשחק בהמשך), עלו פעמיים ליתרון דו-ספרתי ולא היו רחוקים מניצחון. רבע אחרון הגנתי נהדר של באר שבע הפך את המשחק וסידר למקומיים יתרון 1-0 בסדרה.

גליל פתחה טוב יותר את המשחק ועלתה ליתרון מהיר. באר שבע חזרה עם ריצת 8-0 ועלתה ליתרון, אבל מייד לאחר מכן איבדה את סטורם וורן בעבירה שנייה. הרבע הראשון הסתיים בשוויון 17, אבל גליל שוב השתלטה על העניינים ברבע השני ועם 10 נקודות של קורטני פלס כבר עלתה לפלוס 16. נחיתה לא טובה של האחרון שלחה אותו לטיפול בחדר ההלבשה והחזירה את באר שבע למשחק. רק 6 לגליל במחצית.

גם פתיחת המחצית השנייה הייתה של האורחים מהגליל, ששוב עלו לדו-ספרתי בהובלת ברנדון אדוארדס. כאן באר שבע ידעה להגיב מהר יותר, ועם שלשות של אנטוני פישר ועמית גרשון שוב חזרה. רק 58:56 לגליל בסוף הרבע השלישי. את המומנטום שלה השיגה באר שבע ממקום לא צפוי. טוני יאנגר פתח את הרבע האחרון עם שלשה, הוסיף מהלך של סל ועבירה, ורבע מהפך. מכאן באר שבע הידקה את ההגנה ולא הסתכלה לאחור. 3 דקות לסיום קבע סטורם וורן יתרון 9 למקומיים. גליל, מאידך, התקשתה לעשות נקודות, איבדה שני כדורים קריטיים, ושלחה את הקהל הבארשבעי לחגוג ניצחון ענק. ביום שישי, בכפר בלום, הולך להיות מרתק במיוחד.

קלעו לב"ש: סטורם וורן 20 (6 רב'), עמית גרשון 16, אנטוני פישר 16 (6 אס'), טוני יאנגר 12, אנדל קומברבאץ' 11, אור סולומון 4, עדי כהן סבן 2, דור גולדנברג 2. כן שיחקו: אוהד כהן, אריאל נבון, בן אייזנהרט.

קלעו לגליל: ברנדון אדוארדס 20 (15 רב'), קורטני פלס 19, גל גילינסקי 13 (7 אס'), רום גפן 11 (7 רב'), ג'ורדן לואיס 7, צוף בן משה 3. כן שיחקו: מירון רוינה, יריב עמירם, שקד ירושלמי, יניב שטראוס.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();