לאומית: חיפה יוצאת דרומה
ספסל ,13/01/2018

את השבוע יפתח לנו משחק השלמה בין שתי אדומות שחוות עונה קצת מאכזב עד כה, לפחות יחסית לתחזית המוקדמת. ב"ש מצידה נמצאת במומנטום חיובי, ונראה שגם חיפה חוזרת לתלם אחרי הניצחון מול ר"גבעתיים.

-- אדי מינץ --

מפגש צמרת מסקרן בין שתי קבוצות במאזנים זהים של 5:7. זו מהדרום מחזיקה בתקציב שיא (של כל הזמנים?) בליגה וזו מהצפון מעט צנועה יותר אבל גם לה שאיפות עליה. באר שבע נמצאת בתקופה טובה והיא מנצחת 4 מ-5 משחקיה האחרונים ואילו חיפה, לאחר 3 הפסדים רצופים, חזרה השבוע לדרך המלך בניצחון חשוב ואמוציונלי במיוחד ברוממה על ר"ג.

אז מה נקבל במשחק בין קבוצת ההגנה השנייה בטיבה בליגה (חיפה) ובין קבוצה ששולחת לא פחות מ-3 שחקנים למועדון ה 40%+ מטווח השלוש (פישר, יאנגר וקומברבאץ')? מאזנה של ב"ש העונה בבית לא מרשים (2-3 בלבד) אבל מאזנה של חיפה בחוץ מרשים עוד הרבה פחות כשניצחונה האחרון באולם שלא נמצא בין הצ'ק פוסט וסמי עופר היה אי שם באוקטובר.

חיפה מגיעה מצוידת ברכש חדש מהניילונים בדמותו של קרי קרטר כשאליו יצטרף מלך סלי הליגה רומרו. מי שעוד הפציע אצל האורחים, לאחר 4 חודשים שלא באמת ידעו היכן הוא, הינו אוראל לב שקבע השבוע שיא אישי של 7 שלשות (רחוק נקודה בודדת משיאו האישי בנקודות). חיפה עצרה את ר"ג השבוע על 57 נק' (שיא ליגה). אז מי ינצח? ההתקפה של ב"ש או ההגנה של החיפאים ? תבואו לראות. יהיה כיף.

טריויה:
אוראל לב אוהב להצטיין מול החבורה מהנגב שבעונה הקודמת טעמה מנחת זרועו 42 נק' בצמד מפגשים. מי שיפספס את מפגש הצמרת ב"ש-חיפה בכדורסל במוצ"ש יוכל 24 שעות אחרי להשלים ריגושים במפגש הצמרת ב"ש-חיפה ב... כדורגל.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();