תמיר. ג'ת מחממת מנועיםגביע האיגוד: ג'ת ושוהם ברבע
אלירן כהן ,18/12/2017

בשלב מקדים למשחקי רבע גמר גביע האיגוד ניצחה הפועל ג'ת את בית"ר כפר יונה במשחק שהסתיים לאחר לא פחות מ- 3 הארכות. שוהם ניצחה בבקה והעפילה לשלב רבע הגמר אף היא. כמה מילים על אתמול ולוח המשחקים לשלב הבא.

זה היה ארוך, אבל בסופו של יום הצליחה הפועל ג'ת של בלאל גרה, עם ניהול משחק נהדר, לגבור על בית"ר כפר יונה בתום מותחן צמוד שהסתיים לאחר לא פחות מ- 3 הארכות, 105:101. ג'ת שלטה בעניינים לאורך רוב שלבי המשחק וברבע השלישי אף עלתה ליתרון 12. רפיון הגנתי וקבלת החלטות שגויה החזירו את כפר יונה למשחק, וברבע האחרון התפתח מותחן גדול, שכאמור - הסתיים רק לאחר 55 דקות.

ב- 3 הדקות האחרונות של תוספת הזמן השלישית ג'ת העלתה הילוך בהגנה, ועם כדור חוזר גדול בהתקה וחטיפה גדולה של יניב חביב מנעה ניסיון של כפר יונה לשלוח את המשחק להארכה רביעית, וחגגה את העפלתה לרבע הגמר. עמית תמיר בלט בשורות המנצחים עם 26 נקודות, תומר שניג הוסיף 18. עוד קלעו לג'ת: אופיר אקסברד 16, משה ברנר 15, דן בן נון 11, יניב חביב 10. בג'ת יקוו להביא את היכולת מהגביע גם לליגה, וכבר במחזור הקרוב תצפה להם משוכה לא פשוטה בדמות א.ס. רמת השרון החזקה.

במשחק ה"השלמה" השני גברה מכבי שוהם של רועי מייזליק על מכבי בקה מליגה א' צפון, 79:60. פתיחת המשחק הייתה של המקומיים, שסיימו את הרבע הראשון ביתרון 23:15. דקות טובות של שוהם בהגנה בתחילת הרבע השני הפכו את תוצאת המשחק והעבירו את היתרון לידיים של שוהם, שכבר שלטה בעניינים במחצית השנייה ולא שמטה את היתרון עד לסיום. רועי קנטור להט עם 31 נקודות למנצחים, אופק סייג וחן כלפון הוסיפו 13 כ"א. עוד קלעו לשוהם: אורי חי ועידו אלון 6 כ"א, אור אלרום, ג'ונסון חסון ותומר דרוקר 2 כ"א, רום בן אבי 1.

שוהם וג'ת ייפגשו ראש בראש בשלב רבע הגמר, שייערך ב- 14.1.

יתר משחקי רבע הגמר:

עירוני ר"ג - הפועל לוד
הפועל חבל איילות - מכבי מעלה אדומים
הפועל חבל מודיעין - אליצור רמלה


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();