אולטראס אשקלון. יחזירו את הקבוצה לפורמה?ארצית: דרבי בשרון
ספסל ,02/12/2017

עמק חפר וכפר יונה ראש בראש. עוד מפגשים מעניינים השבוע בצפון כשגבעת שמואל תארח מעלות וקרית אונו תצא לרמה"ש. בדרום: קרב אחרונות בין בת ים לגזר נען, קרב מאכזבות בין אשקלון ל-לוד.

-- ענר חתואל, אדי מינץ --

צפון

אליצור גבעת שמואל - הפועל מעלות (19:30, ביה"ס נריה, גבעת שמואל)
סוג של משחק צמרת בין אחת משתי הקבוצות במאזן 2-4 לבין אחת משלוש הקבוצות החולקות את המקום הראשון במאזן 1-5. עד כה המארחת הפסידה רק לעכו ונתניה והיא מגיעה אחרי 3 ניצחונות רצופים. מעלות גם היא בכושר נהדר, מגיעה אחרי 4 ניצחונות ברצף והיא הפסידה עד כה לרמה"ש בלבד. אז איזה רצף יסתיים פה? יהיה צמוד.


מ.ס. צפת - הפועל ג'ת (20:00, אולם פיס ז'בוטינסקי, צפת)
הכי קצוות שיש, הראשונה מול האחרונה. ואם הייתם אומרים לפני חודשיים שככה זה יהיה- לא היו מאמינים לכם. צפת הורידה בשבוע שעבר את הקוף מהגב ותבוא רגועה, ג'ת לעומתה במאזן של 6-0 והיא נמצאת בלחץ גדול כשהליגה די בורחת לה. הפתעות שבוע אחרי שבוע? קשה להאמין.


א.ס רמת השרון - עירוני 'שיקו' קרית אונו (20:00, אורנים, רמה"ש)
מפגש שכנות במאזנים קרובים, 2-4 לרמה"ש ו 3-3 לק. אונו. המארחת בעלת הסגל הנוצץ מגיעה אחרי ניצחון חוץ גדול בעכו על מתחרה ישירה על העלייה. ק. אונו מגיעה ללא מגמה מיוחדת אבל עם פייט שהיא נותנת לאורך כל הדרך לכל קבוצה בליגה. קל זה לא יהיה אבל הנקודות יישארו בבית.


מכבי כרמיאל - הפועל עכו (20:00, היכל הורוביץ, כרמיאל)
דרבי אזורי ומשחק קצוות שהכוחות בו רחוקים מלהיות שווים. כרמיאל סוחבת על הגב את כל הליגה וטרם זכתה לטעום ניצחון. עכו מגיעה מאוכזבת מאוד אחרי הפסד בייתי צמוד במשחק צמרת לרמה"ש וכל דבר שאינו ניצחון אורח יהיה אחת מהפתעות העונה.


הפועל עמק חפר - בית"ר כפר יונה (20:30, רופין)
הדרבי הכי שרוני שיש. שתי הקבוצות במאזן סולידי של 3:3, העמק פתחה ב0-3 אבל מאז צברה 3 הפסדים רצופים, ואילו החברים מהכפר באים אחרי ניצחון ב 20 הפרש על צפת (שהפסידה לראשונה) והפסד 20 הפרש לגבעה. אז איזה עמק/כפר נקבל? זו שמפסידה לקבוצות אמצע או זו שמנצחת קבוצות צמרת? משתי הקבוצות הכי לא צפויות יש לצפות ללא צפוי.


הפועל נצרת עילית - אליצור מכבי נתניה (19:30, אולם ספורט אלון)
המשחק יתקיים ביום שלישי. עוד מפגש קצוות. נצרת עלית מגיעה אחרי ניצחון בכורה ונתניה מגיעה אחרי 3 ניצחונות רצופים. נצרת תיתן את כל מה שיש לה, לא בטוח שזה יספיק, אם כי בביקורה האחרון בצפון הרחוק (צפת) נתניה חזרה ללא הנקודות. האם גם הפעם?


דרום


הפועל מבועים/מרחבים - מכבי מעלה אדומים 90:73

מכבי פתח-תקוה - הפועל חבל איילות (17:30, עולמות, פ"ת)
פתח תקווה סופרת כבר שלושה הפסדים רצופים שדרדרו אותה עד למקום השביעי, ורוצה לעצור את הסחף מול איילות. איילות מבחינתה שומרת על יציבות ובשבוע שעבר התפוצצה על אליצור אשקלון והראתה שפתיחת העונה הטובה שלה היא לא קוריוז חולף. הדרומיים שבמקום החמישי רוצים להמשיך במסע הנהדר שלהם גם באם המושבות, ובקרב השיווני שמסתמן כאן, הכל יכול להיות.


מכבי רמת גן - מכבי שוהם (19:00, זיסמן, ר"ג)
רמת גן חוזרת לזיסמן אחרי ההתפרקות בדקה האחרונה בנען וללא חן זיגדון המורחק, ותנסה לאסוף עצמה ולנצח במשחק הלא פשוט הזה. שוהם הפסידה השבוע בדרבי ובעקבותיו ירדה למקום השני אך עדיין ניכר שהיא נמצאת בכושר טוב יותר מזו של יריבתה מהמקום התשיעי. שחקני שוהם הצעירים ינסו לנצח את הקבוצה שמלאה בשחקנים שלה לשעבר (ומאמן), ברמת גן מנגד ינסו להראות שגם לותיקי הליגה יש עוד כמה טריקים בשרוול.


הפועל חבל מודיעין - אליצור רמלה (19:30, חט"ב נחשון, שוהם)
המפגש הזה היה אמור להיות קרב ישיר על המקום הראשון בין הראשונה לשנייה. אבל רמלה בעטה בדלי בשבוע שעבר, הפסידה בבית למבועים והשאירה את חבל מודיעין שהשיגה ניצחון גדול בדרבי בודדה בצמרת. שחקני חבלמו מציגים כבר תקופה התקפה מסחררת שמוצאת תשובה לכל הגנה שעומדת מולה, בעוד רמלה תנסה להפתיע ולהיות זו שמנחילה למקומיים את הפסד הבית הראשון שלהם העונה.


מכבי בת ים - הפועל גזר\ נען (19:30, אולם החשמונאים, בת-ים)
תראו איזה קרב תחתית מסקרן מצפה לנו. שתי האחרונות יפגשו למפגש קריטי לשתיהן. בנען השיגו בשעה טובה את הניצחון הראשון שלהם העונה, עלו מהמקום האחרון והורידו לשם את בת-ים שלא ניצחה מאז המחזור הראשון. שתי הקבוצות כנראה יאבקו נגד הירידה עד הסוף ולכן ניצחון כאן סופר חשוב לשתיהן. המשחק הזה גם יפגיש את ההתקפה החלשה בליגה (של נען) מול ההגנה הגרועה ביותר (של בת-ים). אז אולי איכות גבוהה לא נראה כאן, אבל חם ומותח כנראה שכן.


אליצור 'איתו' אשקלון - הפועל לוד (19:30, אולם אגמים, אשקלון)
מפגש בין שתי המאכזבות של העונה עד כה. אשקלון הובסה במחזור האחרון באיילות וניכר שלמרות ההשקעה העצומה בקיץ הדברים שם חורקים באופן רציני. גם לוד שהתחמשה בקיץ באופן מאסיבי, נמצאת עדיין מתחת לקו האדום וגם היא ציפתה לפתיחה טובה הרבה יותר. אשקלון טובה בהרבה בבית מול האוהדים ותנסה לנצל זאת לזכותה כדי לא להסתבך עוד יותר.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();