ברנדי. הילד בן 50 (גלעד חזון)ארצית: רמה"ש ונתניה ראש בראש
ספסל ,19/11/2017

משחק ענקיות בצמרת הצפונית, לצד משחק תחתית לוהט בין כרמיאל לנצרת עלית. גם בדרום מחכים לנו אחלה משחקים כמו פ"ת שתארח את רמלה ובין מעלה אדומים לחבל איילות. ועל הדרך, החתמה מעניינת להפועל עכו.

-- אדי מינץ, ענר חתואל --

צפון

הפועל ג'ת - הפועל מעלות
מפגש קצוות בין המארחת מהשרון (4-0) והאורחת מהצפון (1-3). המארחים מהמגזר שבשנה שעברה טעמו צמרת ממשיכים השנה להשתרך מאחור יכולים להתנחם בניצחון בכורה בגביע שאולי ישיב להם את הביטחון. האורחים שבשנה שעברה הצליחו להפסיד כל משחק חוץ אפשרי השנה משתפרים בגזרה זו ומגיעים פייבוריטים.


מ.ס. צפת - עירוני קריית אונו

המארחת הניצבת בודדה בצמרת (0-4) מול קריית אונו הנמצאת במאזן צנוע של 2-2. לאחר שיכלה הן לנתניה והן לעכו החזקות צפת מגיעה פייבוריטית ככלל ובביתה בפרט. הפסד אורח יתקבל בהבנה.


א.ס. רמה"ש - אליצור עירוני נתניה

משחק המחזור ואחד ממשחקי העונה. שתי הקבוצות בעלות הסגלים הכי נוצצים בליגה ועם מאזנים זהים של 1-3 נפגשות ראש בראש ואף אחת מהן לא רוצה לאבד קשר עין עם המובילה המפתיעה מהצפון הרחוק. שתיהן מגיעות בכדי לנצח. צפי למשחק צמוד, יצרי, טאקטי ומרתק.


מכבי כרמיאל - הפועל נצרת עלית

משחק העונה בתחתית הבוערת וסוג של דרבי בין שתי העולות החדשות (מאזנים זהים של 4-0). אחת מהן תצא הערב עם ניצחון בכורה והקרב יהיה מר. האורחת התחזקה השבוע בגארד המוכשר בר חג'בי שנפרד מעכו וזה מהווה עבורה תוספת משמעותית. קשה לראות פה פייבוריטית. יהיה לוהט וצמוד.


אליצור גבעת שמואל - ביתר כפר יונה

על הנייר שתי קבוצות אמצע טבלה וכך גם בפועל. הן המארחת והן האורחת נמצאות במאזנים זהים של 2-2 ושתיהן ללא מומנטום כזה או אחר. האורחים יותר מנוסים אבל זה לא מבטיח כלום.


הפועל עמק חפר - הפועל עכו

המארחת מהצמרת עם 1-3 מפתיע וצוות צעיר ומוכשר, מול האורחת שאמנם נבנתה לצמרת אבל נמצאת בפועל אי שם באמצע במאזן מאכזב של 2-2. העמק כבר יכלה העונה בביתה לרמה"ש אבל נעצרה עם הפסד ראשון בנתניה. עכו הפסידה בביתה לצפת, שחררה את בר חג'בי, החתימה את ג'רמיין הול ותבוא השבוע להוכיח שפחות זה לפעמים יותר.

צפון

מכבי מעלה אדומים – הפועל חבל איילות (18:00, מעלה אדומים)
שתי הקבוצות ניצחו בשבוע שחלף בגביע האיגוד וסידרו לעצמן מפגש מסקרן זו עם זו גם ברבע הגמר. החזרה הכללית תערך הערב, כשהאורחים מהערבה ישאפו להמשיך בפתיחת העונה הטובה שלהם ולהוסיף וי רביעי לאוסף. המקומיים מהעבר השני שני נמצאים ברצף של שני הפסדי ליגה ויקוו לקטוע אותו לעיני הקהל הביתי, אך קל זה לא יהיה. ג'פרי פריד ממעלה יחזור לשחק לאחר שסיים לרצות עונש הרחקה של שני משחקים.


מכבי עירוני רמת גן - הפועל לוד (19:00, זיסמן, ר"ג)

שתי הקבוצות מגיעות למשחק עם מאזן זהה ומאכזב של ניצחון בודד. אבל לוד מאז חילופי המאמנים והגעתו של אושרי הראל נמצאת במומנטום טוב וסופרת כבר שני ניצחונות, אחד בליגה ואחד בגביע. מהעבר השני, הרמת גנים רואים במשחק הזדמנות פז לחזור לעניינים אך לשם כך הם חייבים לנצח הערב.


מכבי פ"ת - אליצור רמלה (19:00, 'עולמות', פ"ת)

קרב מסקרן בין שתי קבוצות פלייאוף פוטנציאליות. שתיהן כרגע בתוך הרביעייה הראשונה עם מאזן זהה של 3 ניצחונות והפסד בודד אותו ספגו משוהם המפתיעה. פ"ת טובה בהרבה בבית ותנסה לנצל זאת על מנת לצבור יתרון בקרב העתידי על המקום בפלייאוף. רמלה, למרות ניצחונותיה, לא הרשימה במיוחד עד כה ותעמוד למבחן אמיתי מול אחת הקבוצות החזקות בליגה.


מכבי בת-ים – אליצור 'איתו' אשקלון (19:30, אולם החשמונאים, בת-ים)

סטנלי ברנדי הבלתי נגמר חגג השבוע 50, וירצה להראות שהוא רלוונטי גם בעשור השישי לחייו. ברנדי וחבריו ינסו להשיג את ניצחון החוץ הראשון שלהם העונה כשיצאו לבת-ים, שמצידה מחפשת את ניצחון הבית הראשון. המקומיים מתחילים להתרגל לעובדה שהעונה הנוכחית לא תהיה דומה במאום למירוץ בצמרת של העונות הקודמות ובאים בנחיתות מסוימת אל מול האשקלונים, אבל ינסו לנצל את הביתיות לטובתם ולצאת עם הניצחון.


הפועל חבל מודיעין – הפועל גזר/נען (19:30, חט'ב נחשון, שוהם)

רז ניסים כהן וחבורתו חוזרים הביתה אחרי שספגו הפסד בכורה לפני שבועיים ללוד, ומקבלים יריבה נוחה (יחסית) להתאוששות כשיפגשו את האחרונה בטבלה שטרם ניצחה העונה. חבל מודיעין פייבוריטית ברורה, בנען יקוו שהפגרה של השבועיים תסייע להם לבוא רעננים ואולי אולי להפתיע.


הפועל מבועים מרחבים – מכבי שוהם (יערך ביום שלישי, ה-21.11)

המשחק שינעל את המחזור יתקיים ביום שלישי, כשהמוליכה המפתיעה משוהם תנסה להמשיך ברצף ההצלחות שלה גם מול העולה החדשה שבינתיים מפגינה יכולת לא רעה. אחרי הניצחונות הגדולים בשבועות האחרונים יהיה קשה להמר נגד שוהם, ויהיה מעניין לראות עם יצליחו שם לשמור על הפסגה לעוד שבוע.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();