לפשיץ. ניצח את האקסיתלאומית: ר"ג הכתה בק.אתא
ספסל ,18/11/2017

האורודונים השיגו ניצחון בית נוסף, הפעם על קריית אתא, למרות ששיחקו כל הרבע האחרון ללא זרים אחרי שאיבדו את רוברט גלן שנפצע כבר ברבע הראשון ואת רשאד מאדן שיצא בגלל טכנית שניה ברבע השלישי. שישה שחקנים ברמת גן/גבעתיים בדאבל-פיגרס. קריית אתא כבר עם הפסד שלישי.

--- אסף ברגר ---

גם שני משחקים בשלושה ימים לא הרתיעו את החבורה של מתן חרוש, שפגשה הערב את קריית אתא והנחילה לה את הפסדה השלישי העונה. עם זאת, האורדונים יצאו די מודאגים מהמשחק הזה, כששחקנם רוברט גלן נפצע כבר במהלך הרבע הראשון וטרם התבררה חומרת פציעתו.

המשחק נפתח בהאלי הופ של רוברט גלן ממסירה של רשאד מאדן אבל דווקא קרית אתא נתנה את הטון בפתיחה ונקודות של רודני אלכסנדר העלו את האורחים ליתרון 17-11 אחרי שבע דקות. אבל אז החלו הדקות של המקומיים בתמיכה של הקהל הרב שהגיע לזיסמן במוצאי השבת והפועל רמת גן/גבעתיים רצה 16-0 ליתרון 27-17. באמצע הריצה רוברט גלן מהפועל נפצע אחרי שהופל בעבירה בלתי ספורטיבית של שגיב דוד במתפרצת. לפני שנפצע הספיק גלן לקלוע 11 נקודות ברבע הראשון שנגמר בתוצאה 23:17.

ברבע השני רמת גן גבעתיים הגדילה את היתרון עד ליתרון שיא משלשה של עומר טל 37-26, אתא הצליחה לצמצם עד סוף המחצית עם שלשה של מלי קוק ונקודות של איינהורן מהקו והמחצית נגמרה בהפרש חד ספרתי 39-30 לאורדונים.

את הרבע השלישי פתחה רמת גן גבעתיים עם שלשה של מאדן שלקח על עצמו יותר לאחר הפציעה של רוברט גלן. קרית אתא לא הצליחה לפגוע לשלוש ובאמצע הרבע המקומיים רצו 10-0 מסלים של עומר טל, נועם לייש ויוני ניר עד ל55-36. קרית אתא החזירה בריצת 7-0 משלה שבמהלך הריצה מאדן מקבל טכנית ומורחק (לפני זה עשה עבירה בלתי ספורטיבית). נועם לייש קובר שלשה מאסיסט של עומר טל בסיום הרבע שנגמר בתוצאה 58-42.

את הרבע האחרון פתחו האורדונים עם יתרון מבטיח אבל בלי זרים. אתא עם שלשות של קוק, דותן וסביב דוד נגסה לאט לאט בהפרש שירד עד ל-6 בלבד שלוש וחצי דקות לסיום ועשתה דפיקות לב לאורדונים ביציע אבל שלשה גדולה של ליאור ליפשיץ שהיה ענק ברבע האחרון העלתה את האורדונים ליתרון תשע שנותרו 3 דקות לסיום. ליפשיץ ויוני ניר מצליחים לשמור על היתרון ובסיום 80-72 להפועל רמת גן/גבעתיים.

לר"ג: יונתן ניר 16 (7 רב'), נועם לייש 13, עומר טל 12 (8 רב'), רוברט גלן 11, ליאור ליפשיץ 11, ראשד מאדן 11, איליה אילייב 5, אורי קוקיה 1. כן שיחקו: נדב גרנר-אהרן.

לאתא: רודני אלכסנדר 19 (10 רב'), מאליק קוק 16 (8 רב'), דניאל דנינו 15 (8 רב'), גא דותן 12 (9 אס'), שגיב דוד 6, יונתן לוי 3, ירין איינהורן 1. כן שיחקו: גל חלמיש, ירין מגירה.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();