יאור. פתיחה נהדרתהרביעי ברציפות: רחובות מעל כולן
אלירן כהן ,05/11/2017

מכבי רחובות ממשיכה בפתיחת העונה הנפלאה שלה ורושמת ניצחון ענק על מכבי ק"ג לאחר הארכה, 88:80, שמשאיר אותה שבוע נוסף בצמרת הטבלה עם מאזן נקי מהפסדים. אלונזו קולמן בלעט עם 27 נקודות.

באר שבע? קריית גת? רמת גן / גבעתיים? קריית אתא? לכולן כבר יש לפחות הפסד אחד. רחובות, שעומדת כרגע בראש הטבלה עם ארבעה נצחונות, היא כרגע הקבוצה היחידה בליגה שעדיין לא טעמה הפסד מהו אחרי ארבעה מחזורים. ביום שלישי הקרוב היא תדע אם תשאר היחידה לשבוע נוסף.

המקומיים לא הגיעו למשחק כפייבוריטים, אבל הציגו ערב ענק וניצחו את המשחק, שכבר היה להם ביד, בזכות התעלות אדירה ברגעי הכרעה. הרבע הראשון הסתיים ב- 14:12 בלבד למקומיים - קצב מקומי טיפוסי, אבל ברבע השני העניינים כבר התחממו ורחובות ירדה למחצית ביתרון 36:25 כשאלונזו קולמן מוביל אותה בדקות נהדרות.

דקות טובות של אלון ספיר וג'ון ווילאמסון, אליו נגיע עוד רגע, בפתיחת הרבע השלישי, החזירו את ק"ג לתמונת המשחק ולפיגור 5 בלבד. רחובות שוב רצה קדימה אבל נקודות של רוטבארט בסיום הרבע קבעו 61:54 בלבד למקומיים. מטווח של עידן פז וקדריק מייז בתחילת הרבע האחרון החזירו את האורחים לעניינים, ואלה כבר עלו ליתרון 6 כ- 5 דקות לסיום. כאן שוב התעורר קולמן, ועם נקודות מהקו ומהצבע קבע שוויון 72 ושלח את המשחק להארכה.

הפתיחה של תוספת הזמן עוד הייתה צמודה, אבל אחרי שתי דקות רחובות שוב נכנסה לזון, רצה 12-4 בהובלת אלונזו קולמן ועודד שעשוע וניצחה את המשחק.

לרחובות: אלונזו קולמן 27 (10 רב'), עודד שעשוע 21 (8 אס'), ינעם אירם 13 (7 רב'), גור פורת 11, מרכוס רלפורד 8, דולב דרפיץ 6, אליאב אוחנון 2 (8 רב'). כן שיחקו: יבגני חולודוב, תור שרעבי.

לקריית גת: רוברט רוטברט 20 (16 רב'), קדריק מייז 17 (7 רב', 7 אס'), ג'ון ווילאמסון 14 (8 רב'), אלון ספיר 11 (7 רב'), נמרוד טישמן 8, עידן פז 7, תומר זלמנסון 3. כן שיחקו: כרמל בוכמן, עמית זיס, אור קורנליוס.

ערב המשחק נאלצה קריית גת להתמודד עם תקרית מזורה, כששחקנה הזר ג'ון ווילאמסון עשה את דרכו לנתב"ג במטרה לצאת מהארץ מסיבות הקשורות בחוזהו עם הקבוצה. לאחר שיחה עם חברו לקבוצה, רוברט רות'בארט, ווילאמסון התרצה וחזר בו, אולם נוכחותו, בדיעבד, לא הביאה לק"ג את הניצחון המיוחל.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();