ככה פותחים עונה משוגעת
אלירן כהן ,16/10/2017

המשחק המרכזי של המחזור הראשון הבטיח, וכמאמר הקלישאה - גם קיים. ב"ש שלטה במשחק במשך שלושה רבעים, ר"ג גבעתיים נטלה את היתרון רק בדקות הסיום, אבל עם סיומת הירואית העבירה את הנקודות לידיים שלה. 89:85 בסיום. רוברט גלן להט עם 38 נקודות

איזה משחק מטורף היה לנו בזיסמן.

עומר טל, נועם לייש, ראשד מאדן, רוברט גלן ויוני ניר עלו ברמת גן / גבעתיים מול עדי כהן-סבן, עמית גרשון, אנדל קומברבאץ', אור סולומון וסטורם וורן.

אנדל קומברבאץ' פתח את המשחק עם שלשה לבאר שבע, שהכתיבה משחק קצבי ומהיר. רוברט גלן החזיר עם נקודות משלו מהצד השני, אבל האורחים מבירת הנגב המשיכו בערב הקליעות הנהדר שלהם ועלו ליתרון 19:10, כשסטורם וורן מצטרף לקומברבאץ' וטווח מחוץ לקשת. צמד הזרים מהצד השני - גלן את מאדן התעורר וצמצם ל- 4, אבל הרבע הסתיים עם שתי שלשות של אנטוני פישר שקבע 26:19 לבאר שבע.

האורחים המשיכו בשלהם עם תחילת הרבע השני ועלו ליתרון 8, כשגם אור סולומון ועדי כהן-סבן עולים על הלוח, אבל רוברט גלן ואליה אלאייב החזירו עם 4 משלהם ושלחו את יניב בורגר לקחת פסק זמן, כשהתוצאה רק 33:29. ב"ש חזרה עם ריצת 9-2 מהירה בהובלת אור סולומון, אבל ר"ג התעוררה בדחיפת הקהל המקומי. עומר טל קלע שלשה, מאדן וגלן הוסיפו 4, ובסך הכל ריצת 11-0 שקבעה שוויון 42. שוויון שנקטע על ידי אנדל קומברבאץ' שחתם את המחצית עם שתי שלשות בחצי דקה - 48:42 לבאר שבע.

גם את הרבע השלישי פתחה באר שבע עם שלשה, ובסך הכל שמרה על היתרון שיצרה לעצמה בסוף הרבע השני. נועם לייש עם מהלך של שלשה ועבירה פספס הזדמנות להעביר את המומנטום לצד של האורדונים, סטורם וורן עם 5 נקודות מהצד השני השאיר את הקצב בידיים של באר שבע, אבל התעוררות של עומר טל ויוני ניר בדקות האחרונות של הרבע הבטיחו לנו רבע אחרון מרתק - רק 65:64 לבאר שבע.

האורדונים פספסו הזדמנות לעלות ליתרון בתחילת הרבע האחרון עם שתי החטאות של גלן מהקו, ושלשה של טוני יאנגר שוב קבעה 4 לבאר שבע. נועם לייש החזיר שלשה, אבל ר"ג שוב לא הצליחה לייצר מומנטום, כשקומברבאץ' החזיר עם אחת משלו. כאן רוברט גלן התעורר, קלע שלשה אבל המשיך להחטיא מהקו, ושלשה של מאדן קבעה מהפך - 74:71 לר"ג. נקודות של נועם לייש נענו עם סל ועבירה של וורן, שלקח את המשחק על עצמו וקבע שוויון 76, 3 דקות לסיום. המארחים המשיכו לבעוט בדלי פעם אחר פעם, ואור סולומון החזיר את היתרון לב"ש עם 2 משלו. גלן דייק פעמיים מהקו, סלומון החזיר עם עוד שלשה, ודאנק של מאדן קבע רק 81:80 לב"ש.

האורחים יצאו להתקפה, לא הצליחו לייצר נקודות וגלן עם סל ועבירה שוב קבע מהפך, 83:81 לר"ג. כהן סבן קבע שוויון, גלן דייק פעמיים מהקו, שוב 2 לר"ג, שוב פסק זמן של ב"ש, 25 שניות לסיום. ב"ש יצאה להתקפה ולא הצליחה לעשות נקודות, ועומר טל נשלח אל הקו כדי לעשות עוד 2 - 87:83 לר"ג, 11 שניות לסיום. פישר טס כמו סילון להשלים מהלך של סל ועבירה אבל החטיא את זריקת העונשין, וגלן נשלח אל הקו לקבוע 89:85 ולהבטיח לר"ג את הניצחון.

קלעים:
לר"ג/גבעתיים: רוברט גלן (11/16 מהשדה, 6 רב') 38, ראשד מאדן ועומר טל 14 כ"א, נועם לייש 11, יוני ניר 6 (5 רב'), אילייה אילייב, אורי קוקיה 1 (5 רב').

לב"ש: סטורם וורן 28 (9/9 ל-2, 11 רב'), אנדל קומברבאץ' 18 (6 אס', 5 רב'), אור סולומון (8 רב') ואנטוני פישר (6 אס') 11 נק' כ"א, עדי כהן סבן 7 (4 אס'), בן אייזנהרט 4, טוני יאנגר ועמית גרשון (4 רב', 4 אס') 3 כ"א.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();