במדי הפועל חיפה, לפני הפציעהנמרוד גנון חוזר לארצית
ספסל ,13/10/2017

מלך הליגה הארצית חוזר. אדי מינץ שהיה שם ברגעי הפציעה הקשים, מברך חזרה לפרקט אתקבלן העליון נמרוד גנון, שחקנה של העולה החדשה מכבי כרמיאל.

-- אדי מינץ --

אוטוטו בן 35, מאחוריו לא פחות מ 14 עונות בליגה שכה מזוהה עימו ואחרי 3 שנות היעדרות הוא שוב איתנו. האיש ששמו יצא לפניו כקבלן העליות הכי גדול אי פעם בליגה ארצית צפון, ויש שאומרים גם מלך הסלים של הליגה בכל הזמנים, כבר חשב שזהו. נגמר. אבל נפלאות דרכי החיים.

לפני 3 שנים הורד קפטן הפועל חיפה דאז, כשהוא נאנק מכאבים, מהפרקט במה שהיה אמור להיות משחקו המקצועני האחרון כשהגיד הנקרא ע"ש הגיבור היווני המיתולוגי איכזב. אחרי שיקום ארוך נמרוד המשיך לטפח מס' קריירות מקבילות, הן בבנק והן כמאמן נוער (בעירוני ק.אתא) וכמאמן קליעה אישי.

ההצלחה עשתה את שלה וכשהתרבו הקבוצות שקיבל (קט סל, ילדים, נערים ונוער) כמו גם כמויות השחקנים שביקשו (וקיבלו) ממנו אימוני קליעה אישיים (מגילאי הקט סל ועד שחקני הנבחרת האולימפית) נמרוד החליט לעזוב, אחרי כמעט 3 שנות עבודה, את עבודתו בבנק יהב ולהתמקד במה שהוא הכי אוהב - כדורסל.

אבל לאמן זה כנראה לא מספיק ונמרוד גם רצה לחזור לשחק. אז אחרי הפסקה מכובדת הוא שב בקטנה, לליגה ב' ועזר להפועל ק.טבעון להעפיל לליגה א' (קבלן, כבר אמרנו). ועם האוכל בא גם התיאבון. מארק בריסקר חיפש עוגן של יציבות עבור קבוצתו הצעירה ונמרוד היה במקום הנכון ובזמן הנכון להתחיל את עונתו ה 15 בליגה ארצית צפון.


נמרוד, איזה 5 דברים אתה יכול לספר לנו שלא ידענו עליך?

-חוץ מכדורסל האהבה הכי גדולה שלי (טוב, חוץ מהאישה והילד) זה לדוג.
- לפני כל משחק אני עולה עם אותו טייטס ועם אותה ברכיה.
-כשחברי הטוב יניב כהן קלע עם הבאזר סל ניצחון שהעלה אותנו ליגה קפצתי עליו משמחה ושברתי לו את האף.
- ביום משחק אני תמיד אוכל בדיוק אותו דבר: פסטה ושניצל.
-שלושת המאמנים שהשפיעו עלי: שי מיניסטר בהבנת ההגנה, יוסי שוורץ בבניית מוטיבציה וטירוף ורועי פרל בבניית תרגילי אימון.


הראיון האחרון שנמרוד עשה באתר ספסל, עם אוהד גרייבסקי האגדי, ב 07.03.15 אמור היה להיות ראיון פרישה וזה גם נשמע ככה. אז איזה כיף שלא. בהצלחה לך ילד נצחי, 1.84 ס"מ ו 90 ק"ג של עוצמה. לעוד הרבה שנות כדורסל פעיל !כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();