לוח העברות - ארצית קיץ 2017
אלירן כהן ,28/07/2017

כן, אנחנו יודעים, חסרות לנו פה עוד כמה העברות, אתם תשמעו עליהן ממש בתחילת השבוע הבא (וזה משפט שיוכל בקלות ללוות אותנו במשך כל הקיץ). עדיין יש לכם מה להוסיף לנו? נשמח אם תעדכנו אותנו safsal2011@gmail.com.

מחוז צפון


הפועל עכו

מאמן: אבי נניקשוילי
סגל: עידו קוזיקרו, אילן נניקשוילי, ניר שריד, קורי קאר, רז מנשה, גיא יוסיפוביץ, רותם ברזילאי, ג'ונתן בייז, בר חג'בי


הפועל ג'ת

מאמן: גל קנז
סגל: אסף יגל, עמית תמיר, גיורגי אוסדאצ'י, ספואת גרה, תומר שניג, אופיר אקסברד, משה ברנר, יניב חביב, עומר נמר, ותד עבד אלרחמן, שכר עקאב, שרקייה עבד


א.ס. רמת השרון

מאמן: גיא קנטור
סגל: איתי קרביוב, אדיר הרוש, אופיר פרחי, אורן מנסקי, מוטי מוסקוביץ׳, בן שרוני, אסף סמואל, אמרי אנגל


הפועל צפת

מאמן: פופי חדד
סגל: מתן סונגו, עופר דיגמל, איתי אלון, תום סלוצקי, לירן שוורצוולד, שי קדוש, תומר ביטן, רז מור, שגב גרילק, טל חדד, משה ביטון, בראל נקש, עדן סמדג'ה


הפועל מעלות

מאמן: שי מינסטר
סגל: אורן בן חמו, אסף רוטשטיין, ניב זקס, בני אלשיר, אופק בן יעקב, אביב למברג, כפיר אסייג, בן פריינטה


עירוני קריית אונו

מאמן: ניר מטלון
סגל: יוני מורן, יוטב קוסטיקה, תום בסרגליק, ארז קוחנסקי, גלעד הירש, איתי רון


בית"ר כפר יונה

מאמן: אסף דותן
סגל: אור ג׳אנח, אורן רונן, עמית בן-דהאן, אבי גולה, רועי שטרן, בר אזולאי


אליצור נתניה

מאמן: עידן פלדה
סגל: מתן נאור, טום ולסנקו, יועד בית-יוסף


מכבי כרמיאל

מאמן: מארק בריסקר
סגל: ערן סעודאי, נמרוד גנון, יואב סלמה, גיא בר-שלום, אסף פתיה, אמיר פלג, מאיר כהן, יעד גולץ, מיכאל זילברמן, יאיר קצוטי


הפועל נצרת עילית

מאמן: ליאור אנגלמן
סגל:בר ראובן, ליאור קוויק, שבי מעשרות, רמי מרקוב, חן ענבי, ליאור לוי, רז אמיתי, יובל בן חמו


הפועל עמק חפר

מאמן: דן ג'י
סגל: טל הרמן, אביב שמעוני, נועם אלחדף, אופק מלכה, אור מורדוך, נטע גל, ברק אוריון


אליצור גבעת שמואל

מאמן: אריאל פשין
סגל: אור איתן, ניב סולומון, יונתן אלפסי, יואב ארביב, חן שרעבי, ויטלי פילגל, אלון דמבינסקי, חגי בר-אב, אמיר זילברמן, אלעזיי אדווארדס, שון קמינר, אביב קלב.


מחוז דרום

מכבי בת-ים

מאמן: יניב וייצמן
סגל: אלכס וינוקור, סרגיי אולישנצקי, בר ויגודמן, חן ויישנקר, דני טימקוב, אריאל ז'אנו, עידן מהרט


אליצור "איתו" אשקלון

מאמן: אוהד גל
סגל: סטנלי ברנדי, דוד בן-ישי, אבי פוגל, תומר פיסצקי, יונתן שטרקמן, ארתור ציפלוביץ', אסף אוחנה, יוני דרעי, אחיעד בוקרא, רגב זנזורי


הפועל מבועים / מרחבים

מאמן: רועי ליכטנברג
סגל: אדר בן-עליזה, אליה סרור, מתן בן-אקן, אדיר יפרח, רון רחמים, גולן אמסלם, עדי מרקוביץ', אור אלוש


מכבי מעלה אדומים

מאמן: אבי סוכר
סגל: אלעד כנפו, אלן סקוורר, אבישי דרעי, אלון ניניו, יאיר גבירץ, יונתן בלש, יוחאי צוקרמן, טל לפידות


עירוני רמת גן

מאמן: מני גרנדר
סגל: ולאדי ירמישין, חן זגדון, עמית סלע, דן רפאל, בן אלפישר, ראיין דניאל, עידו אזולאי, אלירן גלבשטיין, איתי גרינבויים, יואב שלוש, תמיר שילר, מתן מדג'ר, רועי אפלשטיין


אליצור רמלה

מאמן: צוקה ירדן
סגל: יובל גורפיין, בן לזר, טל רונן, עמית גרשון, דין אליעזר, מור אפלבאום, נתנאל יוסף, גיא מאיו, עומר שושני


מכבי פתח תקווה

מאמן: עידן דורון
סגל: נדב נאור, תומר רבינוביץ', רז אלבז, דן שפי, אור זינדרמן, צאלי נוימן, רון גוטמן, מתן כהן, גל צלניק, אופק לוי


הפועל לוד

מאמן: עמי ברדה
סגל: ארז מרקוביץ', אלכס צ'רנוביץ', איתי גולדמן, תומר כהן, אדגר מורינס, בן גולן, דייויד מוסינדי


הפועל חבל מודיעין

מאמן: יוסי מזרחי
סגל: רז ניסים כהן, דורי אסף, שגיא טאבו, עדי ברגמן, תום חבקין, אריאל ברנץ, בו שוהם


מכבי שוהם

מאמן: רועי מייזליק
סגל:


הפועל חבל איילות

מאמן: ארז לוי
סגל: גור פנחס, לירן מרקדו, עידן שופן, ינאי דוברוקין, תומר סנקר, יונתן שולמן, ים סלמן


הפועל גזר / נען

מאמן: נועם אורן
סגל: איתי כהן, אסף שוורץ, תמיר שניצקי, עילם ניר, מיכאל שילה, גילי אייזן, דניאל ששון, אמיתי לוי, שליו הוג, יובל וימן






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();