ליגת הקיץ: הפועל קטיה והאדומות זכו באליפות
ספסל ,30/06/2017

ליגץ הקיץ Run 2 Success הגיעה אמש לסיומה עם ארוע הגמר. בגמר הנשים זכו האדומות של אורי אטישקין גברו 69:37 על הכחולות של חן מנור. בגמר הגברים הפועל קטיה של קטיה אברמזון ניצחה את האדומים של יועד אגמון 85:71. כמו כן נערכו תחרויות סקילס והטבעות, וחולקו גביעים למצטייני הליגה.

אחרי חודש של אימונים ומשחקים, ליגת הקיץ מגיעה לסיום עם ארוע מכובד של ערב הגמרים. 9 קבוצות התחילו בליגה (פלוס נבחרת הנשים למכביה שהתארחה למשחקי אימון), 4 הגיעו אמש למעמד הגמר. את המשחקים שפטו ירון צ'צ'יק ואופיר וייסטוק, צלמת הבית של הליגה אוסנת הוט.


הראשונות לעלות לשחק היו האדומות של אורי אטישקין מול הכחולות של חן מנור לגמר הנשים. הרבע הראשון עוד היה צמוד והסתיים ביתרון 10:11 לכחולות עם 4 נקודות של בתחיבה אוהרה. אבל כאן האדומות השתלטו על המשחק, והבריחה החלה. 2 שלשות רצופות של עדן מצראווה ונקודות בצבע של ליאון פרוגה ורינת בן יעקב הפכו את התוצאה, והאדומות ירדו להפסקה ביתרון 29:21.

גם המחצית השניה היתה בשליטה אדומה. שני פרידמן ונור נאבלסי תרמו נקודות לכחולות, אבל לא מספיק כדי להחזיר את קבוצתן למשחק. מצאורה הוסיפה עוד שלשה לאדומות, בר נמני עם אחת מבחוץ ואחת מבפנים, ובסיום לאחר משחק קבוצתי טוב ניצחון 69:37 לאדומות. אביטל צוובנר נבחרה לשחקנית המצטיינית של ליגת הנשים.

קלעו לאדומות: רינת בן יעקב 13, אביטל צוובנר ועדן מצראווה (3 שלשות) 11 כ"א, דורין רדט וליאן פרוגה 10 כ"א, בר נמני 7, ספיר פרידן 4, ענבל מיכל 3.

קלעו לכחולות: שני פרידמן 12, נור נאבלסי 10, בתחיבה אוהרה ויעל קונטנט 4 כ"א, מעיין מילמן, טטיאנה לושקוב ונופר לוי 2 כ"א, שבתיאלה פרנקלין 1.


לאחר גמר הנשים נערכו תחרויות ראווה: בתחרות ההטבעות זכה דימה גובקו מהפועל קטיה. בתחרות הסקילס לגברים זכה רועי דרום מהקבוצה האדומה, ובתחרות הסקילס לנשים זכתה עדן מצראווה מהאדומות.


גמר הגברים שהפגיש בין השחורים של קטיה אברמזון לאדומים של יועד אגמון היה יותר שקול. הפועל קטיה פתחה עם מתח שלשות (2 של ליעד משען) ונקודות של עמרי שיינין, בצד השני אלון שוננפלד הוביל את התקפה האדומים עם 9 נקודות. בתום הרבע הראשון יתרון קל לשחורים, 19:15.

הקצב הגבוה המשיך גם ברבע השני כשהשחורים מגדילים את הפער. עידו אלון עם 8 נקודות הוביל את הפועל קטיה ליתרון 40:30 במחצית. האדומים פתחו טוב את המחצית השניה (7 נקודות לרועי דרום) והיו יותר אגרסיביים בהגנה, אבל לצערם השחורים הציגו אחוזים טובים מהקו ומהלכי סל ועבירה. 11 נקודות של דימה גובקו הובילו את הפועל קטיה ל64:49 מבטיח לקראת הרבע האחרון.

האדומים הצליחו להוריד קלות את הפער ברבע האחרון עם נקודות של יונתן אברמסון, אבל לא מספיק כדי לאיים על הניצחון של הפועל קטיה. גובקו הוסיף 2 שלשות לשחורים ושיינין עם 5 משלו, ובסיום 85:71 להפועל קטיה. תומר כהן נבחר לשחקן המצטיין של ליגת הגברים.

קלעו לאדומים: יונתן אברמסון 15, אלון זוננפלד 12, טל עמר 10, בני אלעזר8, רועי דרום ואמיר זילברמן 7 כ"א, יואב וקנין 5, עידו אלון 4, דביר ישראלי 3.

קלעו לשחורים: דימה גובקו 23, עמרי שיינין 16, מתן משיח 15, תומר כהן 14, ליעד משען 13 (3 שלשות), מרטין מוניר ורועי עתריה 2 כ"א.


נבחרת האדומות


הפועל קטיה


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();