נס ציונה מסכמים טורניר ביוון
ספסל ,25/06/2017

קבוצת הנערים לאומית של עירוני נס ציונה השתתפה בשבוע שעבר בטורניר בינלאומי באתונה בירת יוון. כל השחקנים שותפו בטורניר והקבוצה סיימה עם מאזן חיובי של 3 ניצחונות ו2 הפסדים.


ביום הראשון פגשו הנערים את אחת הקבוצות הכי טובות בטורניר Dynamic Belgrade והובסו 99-42. עוד באותו היום פגשו הנערים את deree college קולג' אמריקאי עם מס שלוחות באירופה, לאחר משחק צמוד ירדו הנערים מהמגרש עם הפסד 65-57. היום השני המשיך הרבה יותר טוב הנערים השכימו קום ופגשו את קבוצת alya הטורקית, משחק נהדר הסתיים בניצחון ראשון בטורניר, 92-58. כמה שעות לאחר מכן בשעה 16:00 פגשה הקבוצה את AEK Peristeri היוונית וניצחה אותה 55-42. אתמול במשחק האחרון מול istanbul BB רשמה נס ציונה ניצחון נוסף 66:50.

המשחקים משוחקים בשיטה הרגילה של 4*10 והעומס הוא גדול, כל שחקני הקבוצה היו שותפים למשחקים עד כה. היום (ראשון) תצא הקבוצה לסיור באקרופוליס ורחצה בחוף הים, וביום שני תשוב הקבוצה ארצה.

אפי שמש מנהל הקבוצה סיפר קצת על הטורניר: "בסה"כ מדובר בטורניר שמאורגן היטב על ידי המקומיים, יש אווירה נהדרת של כדורסל שכל הקבוצות מתאכסנות באותו המלון, החבר'ה נהנים למרות שלשחק שני משחקים של 40 דק בכל יום זו משימה קשה. מדובר בחוויה גדולה עבור השחקנים וניסיון בינלאומי חשוב שיתרום להם רבות בעתיד"

בתחילת חודש יולי תצא קבוצת הילדים לאומית (שנתון 2003) לטורניר בגניזנו, פולין.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();