אביטל צוובנרליגת הקיץ: האדומות גברו על השחרות
ספסל ,21/06/2017

במחזור השני של קבוצות הנשים ניצחה הקבוצה האדומה בהובלת אורי אטישקין את הקבוצה השחורה אותה מאמן נמרוד מיטל 53:42. זהו הפסד שני של השחורות, שבעצם איבדו סיכוי להעפיל לגמר שיערך בשבוע הבא.

ליגת הקיץ ממשיכה במרץ, כשאמש נערך משחק נוסף בטורניר הנשים. השחורות של נמרוד מיטל היו חייבות ניצחון אחרי ההפסד במשחק הראשון כדי לשמור על סיכוי להגיע לגמר, האדומות של אורי אטישקין עלו למשחק הראשון שלהן.

רבע ראשון קצת מהוסס בהתקפה הוביל לסקור נמוך. לורן בניטה ודורין רדט הובילו את השחורות ליתרון 6:12 אחרי 10 דקות. האדומות התפוצצו ברבע השני עם לא פחות מ26
נקודות בהובלת עדן מצאורה, אביטל צוובנר ובר נמני שקלעו מכל בלטה כולל מחוץ לקשת. השחורות נתקעו וקלעו בעיקר מהקו, והאדומות ברחו ליתרון 32:19 בהפסקה.

המומנטום שוב השתנה ברבע השלישי כשהשחורות החלו לצמצם את ההפרש. ענת אלקובי, ליאל חלילה ודריה רדט עם מהלכים של סל ועבירה הורידו ל40:34 לקראת הרבע האחרון. חילופי מומנטום כבר אמרנו? האדומות לא התכוונות לוותר על המשחק ועם נקודות בצבע ברחו שוב ליתרון דו ספרתי שנשמר עד הסיום. השחורות בעצם עם שני הפסדים לא יעלו לגמר, מי שכן יעלו הן האדומות של אורי אטישקין והכחולות של חן מנור שגם יפגשו לפני הגמר במשחק ליגה.

קלעו לאדומות: אביטל צוובנר 18, בר נמני 12, עדן מצאורה 9, רינת בן יעקב 6, ליאן פרוג'ה וחנין נסאר 4 כ"א.

קלעו לשחורות: דורין רדט ולורן בניטה 11 כ"א, ליאל חלילה, ענת אלקובי ודריה רדט 5 כ"א, סופי אברמזון, שני חכים 2, אלנה נגואיצה וענבל מיכל 1 כ"א.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();