ליגת הקיץ יצאה לדרך
ספסל ,13/06/2017

אמש נפתחה ליגת הקיץ בחסות Run 2 Success. בליגה הקיץ יקחו חלק לא פחות מ100 שחקנים שחולקו ל9 קבוצות, גברים ונשים, שיאומנו על ידי מאמנים בכירים מרחבי הארץ. אמש נערך המשחק הראשון בו הקבוצה האדומה של יועד אגמון גברה 77:75 על הקבוצה הלבנה של עודד וולפסון.

חברת Run 2 Success שמה לה למטרה את קידום ופיתוח יכולות הספורטאי בפרט, וקידום פיתוח והתמקצעות ענפי הספורט בארץ בכלל. לראשונה העונה בחרה להקים ליגת קיץ על מנת לתת מענה מקצועי לשחקנים ושחקניות שסיימו את עונת הפעילות בקבוצות ומעוניינים להתאמן במסגרת כלשהי ולשמור על כושר. כמו כן ישנה הזדמנות לשחקנים שסיימו גיל נוער להציג את כישוריהם במטרה למצוא קבוצה בוגרת.

החברה פועלת בנוסף כמכללה להכשרות והסמכות מדריכים בענפי הספורט השונים הנמצאים .תחת פיקוח משרד התרבות והספורט כמו גם פיתוח קורסים והשתלמויות באופן עצמי

כאמור כ100 שחקנים ושחקניות נרשמו לליגה העונה, כשגם נבחרת הנשים למכביה תיקח חלק במשחקים. ב28.5 נערך הדראפט והחשחקנים חולקו לקבוצות. את הקבוצות מאמנים: נמרוד מיטל, קטיה אברמזון, איתי נתיב, חן מנור, יצחק אפקטר, יועד אגמון, קובי בן עטיה, עודד וולפסון, ליאור פרג ואורי אטישקין.


המשחקים כולם מתקיימים ב-בית דני בת"א בשעות הערב. משחקי הגמר יערכו ביום שני ה29.6, ב18:00 גמר הנשים וב20:30 גמר הגברים.

במשחק שפתח אתמול את הליגה נפגשו הקבוצה האדומה והקבוצה הלבנה. כבר מההתחלה המשחק היה צמוד ושתי הקבוצות לא הצליחו לייצר בריחה משמעותית ליתרון. יואב ועקנין הוביל את האדומים עם 8 נקודות ברבע הראשון, בצד השני גיא גיל קלע 7 ללבנים, ואחרי 10 דקות שיוויון 13. האגרסיביות בהגנה העלתה הילוך ברבע השני ושתי הקבוצות הלכו הרבה אל הקו. אביב שמעוני ודביר ישראל עם נקודות בצבע הובילו את האדומים שהצליחו לפתוח פער קל בירידה להפסקה, 32:20.

שמואל מלכוב ששיחק העונה במכבי הוד"ש מהלאומית הציג רבע שלישי מטורף של 15 נקודות כולל 2 שלשות. גם בצד השני צלפו מבחוץ, 2 לאלון זוננפלד ואחת כ"א לטל עמר ושמעוני, ואחרי 3/4 שוב שיוויון, 56:56. הקבוצות החליפו סלים ברבע האחרון, דקות טובות ונקודה מהקו של עידו אלון קבעו ניצחון 77:75 לאדומים בניצחו של יועד אגמון.

קלעו לאדומים: יואב וקנין 16, אביב שמעוני ואלון זוננפלד (3 שלשות) 14 כ"א, יונתן אברמסון 7, דביר ישראל ועידו אלון 6 כ"א, טל עמר 5, רועי דרום ובני אליעזר 2 כ"א.

קלעו ללבנים: שמואל מלכוב 23, עמרי שובלי 15, רועי שטרן 8, גיא גיל 7, ג'ון סטפאן, מיקל בראון ועומר אלון 5 כ"א, אור פידון וגל עמר 2 כ"א.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();