רשימת סגלים
שלומי פרי ,10/09/2004

לפניכם רשימת הסגלים של הליגה הארצית

נשמח אם תשלימו לנו את החסר.

שלחו לנו את הסגל שלכם לאי מייל שבראש הדף.

------------ דרום ----------
הפועל בארי
איתי כהן, קובי בלול, דורון לזרוב, רועי דותן,
גיל יניב, אסף פוס, ויטלי דינין, שגיא כתב,
רון עמיקם, מורן פרייבך, אבישי חצור, גל רבנה,
עוז גוטמן
- מאמן: נדב גולדשטיין
- עוזר מאמן: גיל קיסיליוק

מכבי שוהם
גילי סמולבורד, אראל בצר, בועז כהן, יוסי פרץ,
כפיר תייר, שי בהר, טל ויסוקר, אוהד דהן,
יניב בביוף, אביב שפינר, יניב לוי, דור לביא,
ארז גבע, חן ויסוקר
מאמן: עופר לוי

עוצמה מודיעין
ג'ואי איבס, אפי ברמי, אדם תגורי, עידו גוטסמן,
בוריס פרידמן, לירון מוסקוביץ', ניר אלישיב,
גיא מטלון, טל קמחי, מוטי אלשוור, ולרי לברוב.
מאמן: ליאור פרג
מנהל: אפי בלו
יו"ר: טל ואדהאוזן

הפועל גבעתיים
דדי ביטון, ניסים טויטו, איליה שטיימן, נמרוד כהן,
אייל לוי, יוטב קוסטיקה, אודי גוגול, מוטי זילבר,
יניב וייצמן, שלומי כהן, דני שוחט
מאמן: עמוס פרישמן

הפועל באר-טוביה
אוהד לפידות, ניר גפטר, מאיר יצחק, סהר סטרז',
ערן לוינגר, יאיר גל, שלומי טואג, אושרי שפירא
מאמן: יואל עמית

מכבי הוד השרון
ברק ליבנה, ליאור בן-דוד, טל ספיר, יניב סמו,
איילון קורן, איתי לוי, גיא ברביירו,
ירון מוסקוביץ', קורן מור, עודד וולפסון,
רני בן-בסט, איתי צימרמן
מאמן: ארז דגן

הפועל לוד
משה ניסים, חן בן-אליהו, רועי גרינשטיין, משה בראל,
תמיר גריסק, שי גלבר, נועם קפלן, יניב ראובן,
תומר אילוז, תומר פלד, ניר סטולוב, ניר ארואסטי,
עומר חיים.
מאמן: אמיר עוזי
עוזר מאמן: הראל שמאי

מכבי רחובות
דרור פחימה, שי סויסה, אלי בלול, שרון קרש, אמיר אשר
אוריין אוחיון, יוסי חיון, יוסי עזרא, יוסי יחיד,
אלברט בראון, רועי קרש, גור פנחס, יוני קלאורה
מאמן: גל קרש

מכבי כפר סבא
עדו ביגר , גלעד רוף , שי טובים, יובל ברייטשטיין,
תומר כהן , קובי בליימן , יובל בן מרדכי , און ארליך,
אלון ספיר , אבי דורה , מיקי פוטוצקי, אוהד מרום,
גלעד איידנברג, אלעד גרין , יוסי בוגנים
מאמן: אמיר שלו
עוזר מאמן: משה נדרי

הפועל נס ציונה
גיא אלון, אלון גולדמן, אוהד באבו, אודי ברנשטיין, תומר קמיל, יבגני לוז'יה,
נמרוד צלאל, נדב וייסלר, אבידור לוי, אייל רודובסקי,
מאמן: ירון אטלס

עירוני חולון
אלון קרדש, תומר זיטלני, ערן עטיה, נמרוד יעקובוביץ, רוני יוסבשוילי, לירן שטיינר, עופר גרוס,
דיוויד ונטורה, רון סייג, יניב זופר, אבי יהונתן,
מאמן: אריה רוזנבליט

------------ צפון ----------
הפועל צפת
זיו תבור, בני כץ, עידן נשלסקי, עידן כהן,
אלון הראל, יפת אדגח, פשה פילוננקו, תומר ביתן,
רענן חנן, ענר לברון, איציק כהן, מאור
מאמן-שחקן: זיו תבור

הפועל קישון
סטיב פנובקה, שרון אברהמי, ניר קפלן, שי שוורצמן,
איתי עייק, אריק פולט, תומר דגני, אמיר שמש,
מתן בירנבוים, עדי יוסף, יואב דביר, עדי מיכאל,
מאורו ספאק.
מאמן: אלון שמר

הפועל לב השרון
אוהד חמיאל, שחר נחמיאס, איתמר רב, דורון קרמר,
ניר סטולרו, מעוז סואץ, ארז אסרף, עידו אמיר,
אודי וולקוב, שחר שעיבי
מאמן: רובי בלינקו

ביתר בנימינה
אבישי סגל, ג'רמי שלכטר, יריב רוקני, ברק ויינריב,
טל גלילה, גלעד ברמן, דור ישראלי, עמרי בן-דוד,
ארז מזרחי, גיא איסריס, עומרי גבע, סיני רובינשטיין
מאמן: רמי הדר

אליצור מכבי נתניה
אלירן גואטה, דימה קורבינקוב, תומר חולי,
עופר גולדברג, עמית גינזבורג, סרגיי אולישנצקי,
אסף ליפשיץ, אבי אבוחצירה, רומן מלמד,
אסף בלנקיטני, חיים יצחק, אבי גולה
מאמן: משה לוי

הפועל נצרת עילית
רז כהן, עמרי כהן, אשד גטוע, יותם דניאל, נמרוד יוסף
יפתח צלניקר, עמית פישמן, שלומי סטלקאל, גלעד סרוסי, עמית פיש, יפתח צלניקר, אורי שחם, ניצן שמיר,
מתן בן-שיטרית
מאמן: עומר טל

מכבי חדרה
שמעון אזולאי, גל בר, ליאור גרשונוביץ', רוני סטולר,
גילי גרשנוביץ', אמיר דרום, אורון וגנר, בנצי חדד,
אריאל כבירי, אסף כהן, אורון לוי, ראובן גל,
מאמן: טל נימצן

סקציה מעלות
פופי חדד, אופיר סעודאי, ליאור לסרי, שלומי בן אבו,
אבידן אסרף, שמעון לב, ליעד שמש, איתי מרידור, אבירם בוחבוט, שלומי אבו חצירא, רועי בר-און, שלמה הדנה,
רונן הר-אבן, יורה סורט, שי קדוש.
מאמן: נתן ממן


מכבי כרמיאל
שי ארבל, דני בלקין, בועז גלעם, איתן הרשקוביץ',
קובי הרשקוביץ', תמיר חלבני, ליאור טבדי,
יניב לוינגר, גיל פידל, אריאל קוריאט, אסף רוטשטיין,
ייבגני רפפורט
מאמן: רונן בר-און

הפועל עמק הירדן
אורן אייל, סהר אריאלי, אמיר בוברו, ברטי בוטנרו,
יפתח בליימן, אמרי גבאי, מיכה גודי, רועי דיאמנט,
גור חרמוני, עידו כהן,דרור סדן, אור סלע.
מאמן: גדי קוויק

בני הרצליה
דן בנק, חגי בר-אב, ליאור זיס, ויטלי פליגל,
עידן שלום, דורי אסף, מיכאל ביטון, נועם מטלון,
עמית שירן.
- מאמן: אבי אבן
- ע.מאמן: אמיר פטל

מכבי חיפה/בת גלים
ערן אוזיה, קובי אורינוב, משה אילוז, נתי בינשטוק,
מאיר בן-דוד, דורון גמבש, נמרוד גנון, דורון יעקב,
עקיב איתח, אסף כהן, אייל כץ, ארנון כץ, עפרי מהרשק,
צ'רלי פחימה, יוסי ציקורל.
מאמן: טובי סלילת
עוזר: אילון ביהם








כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();