עשהאל שאבו חוגג גביע עם ר"גהערב: גמר גביע המדינה בכיסאות גלגלים
ספסל ,19/03/2017

בית הלוחם חיפה מול איל"ן ספיבק ר"ג, מחזיקת הגביע מול האלופה. התואר הראשון של העונה מחכה, מחר בערב נדע האם ר"ג תשמור על התואר או שחיפה תחזיר אותו אליה לראשונה מאז 2010.

17:45, בית מכבי, הכניסה חופשית הציבור מוזמן

2 קבוצות, 2 תארים על הפרק, מחר מתחילים. איל"ן ספיבק ר"ג ובית הלוחם חיפה יפגשו מחר למשחק אחד על התואר הראשון של העונה - מחזיקת הגביע. וכבר ביום ראשון הם יפגשו שוב, הפעם לסדרה של הטוב מ-5 על תואר האליפות. אבל קודם לגמר הגביע.

כאמור המשחק מחר בערב בבית מכבי בראשל"צ, ויועבר גם בשידור ישיר בערוץ 1 החל מ17:35. מצד אחד מחזיקת הגביע, איל"ן ספיבק ר"ג. ולא סתם, אלא 3 פעמים ברציפות וסה"כ 4 גביעים ב5 השנים האחרונות. השנה העפילה גם לגמר הפליאוף אחרי שבשנה שעברה הודחה בחצי על ידי... בית הלוחם חיפה.

בית הלוחם חיפה היא כאמור אלופת המדינה, אחרי ניצחון בסדרת הגמר 3-1 על בית הלוחם ת"א. חיפה תנסה בהמשך גם להגן על תוארה, כשתפגוש לסדרת גמר נוספת את ר"ג. בית הלוחם חזרה לא מזמן ממוקדמות היורוליג, שם סיימה במקום השני והעפילה לבית הגמר השלישי בחשיבותו.

סגל איל"ן ספיבק ר"ג: אבי ויינברג (קפטן), עידו שקורי, ליאור דרור, עשהאל שאבו, תומר יצקן, שי ברביבי, יהושע אליזרוב, ארתור חסון, רון פורמן. מאמן ליאור דרור, עוזר מאמן טל רם.

סגל בית הלוחם חיפה: יניר עוז (קפטן), לירן הנדל, לירן לוי, גיל גרוס, דותן מישר, אלי בן עטר, דודי אבוזגלו, אבי קורדובה, איתי אלימלך, יוסי סוארי, שי צור, מהראן חמדאן, אבישי אלמקייס. מאמן לירן הנדל, עוזרי מאמן יעקב ממן ודותן מישר.

שופטים: ביבי יצחק, אושר ששון, אייל קדם, יורם טננבאום.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();