חיפה. בפלייאוף העליון


לאומית: חיפה וירושלים נושמות לרווחה
שי ברק ,07/12/2016

הן אמנם לא הבטיחו על העלייה לפלייאוף העליון אבל חיפה, וינגייט וירושלים עשו צעד ענק בדרך לשם וניצחון שלהן במחזור האחרון, יבטיח את העליה. מי שיקוו לנס מהצד השני הן בני יהודה שזקוקות לשני ניצחונות בשבוע הקרוב כדי להתברג לפלייאוף וגליל עליון שיקוו להפסד של וינגייט בכפ"ס כדי להיות בטופ 8. התוצאות עצמן לא הפתיעו עם ניצחונות של אליצור ת"א וגלבוע שנשארו מושלמות. ניצחונות גם לכפ"ס, רמלה ופ"ת. סיקור מלא של המחזור ומבט לשבוע הבא.

מחוז דרומי:
1. אליצור תל אביב 12 נק' (136+)
2. הפועל פתח תקוה רוני 11 נק' (81+)
3. אס"א ירושלים 10 נק' (45+)
4. הפועל באר טוביה 9 נק' (71-)
5. אליצור רמלה 8 נק' (57+) [משחק חסר]
6. בני יהודה 7 נק' (13+) [משחק חסר]
7. מכבי תל כביר 6 נק' (102-)
8. מכבי גדרה 6 נק' (159-)אליצור תל אביב 63 – בני יהודה 48

מה היו צריכות לעשות? עבור בני יהודה הניצחון במשחק היה חשוב במיוחד כדי לשפר את סיכוייהן להיכנס לפלייאוף העליון. עבור אליצור ת"א הניצחון היה בונוס מתוך מחשבה לפלייאוף העליון ללא השפעה על המיקום.

איך זה עבד? בני יהודה הגיעו ביכולת חלשה ודיי מפוזרת, הסתבכו עם 2 עבירות מוקדמות של לנה פדולובה ופציעה של טל לב שירדה מהמגרש אחרי 13 דקות של משחק ועדיין עם ענבל שטרן והרכש החדש-ישן מתל כביר, יעל לוי, הצליחו להקשות על תל אביב במשך כמעט שלושה רבעים. בסיום בני יהודה עם הפסד שמעביר את ההכרעה לשבת ושלישי הבא כשרק 2 ניצחונות יובילו אותן לפלייאוף.

מה חדש? יעל לוי, שהצטרפה במהלך הימים האחרונים אחרי שעזבה את תל כביר ערכה את הופעת הבכורה בבני יהודה שסיימה תקופת העברות פורה כשצרפה אותה לצד מור בן ברק וכעת הסגל שלהן מונה 9 שחקניות.

מה היה במשחק? אליצור ת"א הרגישה צורך עז להתאושש מההדחה, אך המשיכה לא להיראות טוב. הרבה מתפרצות ויכולות אישיות של השחקניות הספיקו לעלות ליתרון 10:4, אחרי חמש דקות של משחק ולשמור עד הסיום על ההפרש. בני יהודה במשחק חלש הצליחו להישאר קרובות בזכות 5 נקודות של הולצר ברבע הראשון, חזרו עד 11:10 והרבע הסתיים עם מתפרצת של הללי 13:10. הללי המשיכה עם עוד 6 נקודות רצופות ביכולת אישית כשהלכה לבד לסל פעם אחר פעם והקפיצה את היתרון ל-21:12, 2 דקות בתוך הרבע. הדס בר ושטרן הקטינו את ההפרש ובסך הכל בשמונה הדקות עד ההפסקה רק 7-7 ומתוכם 3 סלי שדה לשתי הקבוצות יחד. האחרון של המחצית היה גם היה במשחק ביכולת גבוהה של דניאל שקד שקבעה 26:19 בהפסקה. במחצית השניה הכריעה אליצור את המשחק, מורן שטרית שלטה בצבע בהיעדר פדולובה שישבה על הספסל עם 4 עבירות, קלעה 8 נקודות ברבע השלישי והובילה בריחה עד הפרש שיא 44:27, משם הכתומות לא הצליחו לחזור פדולובה עלתה ויחד עם אלבג קלעו 4 נקודות כדי לרדת בסוף הרבע בפיגור 15, 46:31. ת"א המשיכו ללחוץ בהרכב החזק שלהן עוד 4 דקות ברבע האחרון ועלו להפרש שיא 38:61. אז הכדורים של מור בן ברק החלו להיכנס ויחד עם פדולובה שהשלימה את הדקות האחרונות של המשחק קיזזו את ההפרש ובסיום ניצחון של המקומיות.

מה מחכה להן בשבוע הבא? אליצור ת"א במשחק על המקום הראשון בבית, לבני יהודה אולי משחק על המקום הרביעי (מול היריבה הישירה ירושלים)

קלעו לאליצור תל אביב: מורן שטרית 24, חנה הללי 13, בר גילינסקי וטל אנקונה 11 כ"א, מורן ספיר 6, מיכל גילת ודורון שייבה 2 כ"א.
קלעו לבני יהודה: לנה פדולובה 12, הדס בר 10, מור בן ברק 7, ענבל שטרן 6, חן הולצר 5, דניאל שקד 4, טל לב 3, לירון אלבג 2.אס"א ירושלים 86 – הפועל באר טוביה 56

מה היו צריכות לעשות? לנצח! המנצחת בהתמודדות הישירה היתה מבטיחה ב-99% את מקומה בפלייאוף העליון. בצורה הכי הוגנת התמודדות ראש בראש על המקום בשמינייה.

איך זה עבד? אחרי רבע ראשון צמוד של 7:6 ובסיומו 16:15, הגיעה הבריחה המקומית בריצת 11-0 (27:15) ומשם ההפרש רק צמח.

מה חדש? עאישה פאקייה בירושלים התאוששה מהפציעה ממנה סבלה מתחילת העונה וערכה הופעת בכורה. בבאר טוביה יובל ניצן, הצעירה שהגיעה מראשון לציון, החלה להשתלב בקבוצה והיתה הקלעית המובילה בדקות בהן היו קרובות ליריבה.

מה היה במשחק? רוכסאר וכץ פתחו טוב והלכו פנימה כדי להעלות את ירושלים ליתרון משמעותי ראשון, אבל אצל באר טוביה יובל ניצן ממשיכה להיכנס לכושר משחק ובשלשה עלתה ליתרון 7:6, שי אלון החזירה בשלשה, חג'ג' הוסיפה 4 נקודות ומצד שני ניצן ושלשה של תמרה צור סגרו רבע ראשון צמוד 16:15 למקומיות. משם ירושלים החלה לסגור את השלשות של היריבה, לחצה , חטפה ורצה אלון, חג'ג' ובעיקר דקות טובות של ליאור הובילו רבע מדהים של 20-4 (ניצן עם סל השדה היחיד לקבוצתה ברבע) ובהפסקה 36:19. ירושלים הבינו שהניצחון כנראה הובטח אבל בגלל האפשרות לבית משולש במחזור האחרון פתחה פרחי את הרבע השלישי עם 11 נקודות אישיות רצופות ובסך הכל 15 נקודות ברבע השלישי וכשהלוח הראה 51:28, ירושלים החלו לשתף את המחליפות, הלכו לעומק הספסל הרבע השלישי הסתיים 66:35 והאחרון כבר היה לפרוטוקול בו צלפה אלואיזה כץ 3 שלשות והחלה ליישר את אחוזי הקליעה הנמוכים מהם סבלה במחזורי הפתיחה. ההפרש הגבוה של ירושלים מאפשר להן להפסיד עד 19 הפרש בבית דני במקרה של בית משולש עם באר טוביה.

מה מחכה להן בשבוע הבא? בגלל ההפרש הגבוה בו הפסידו אר טוביה לא תוכל לעבור את ירושלים גם בבית משולש ובמקרה של ניצחון כתום באר טוביה לכל היותר תוכל לסיים במקום החמישי. ירושלים תמתין לבשורות טובות במוצ"ש שאולי יבטיח להן את המקום בפלייאוף, אחרת מצפה להן עוד משחק על כל הקופה בשלישי הבא בבית דני.

קלעו לאס"א ירושלים: אורית פרחי 25, אלואיזה כץ 15, שי אלון 10, גילי ליאור 8, דניאל חג'ג' 7, נטע רפאל 6, עאישה פקייה 5, רותם רוכסאר וזואי מגן 4 כ"א, עמלא דוחא 2.
קלעו להפועל באר טוביה: יהב יעקובוביץ 21, יובל ניצן 16, תמרה צור 8, מיקה שני 5, נועה שור 4, מאיה שני 2.מכבי תל כביר 66 – הפועל פתח תקווה רוני 81

מה היו צריכות לעשות? פ"ת כבר הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון, אך היתה זקוקה לניצחון כדי שבשבוע הבא יוכלו להתמודד על ראשות הבית. תל כביר המשיכו לחפש ניצחון ראשון העונה.

איך זה עבד? פ"ת פתחו טוב, תל כביר נתנו כל מה שיש להן והקשו עד ההפסקה, אבל לא באמת הצליחו לאיים על פתח תקווה שברחה ברבע השלישי ל-20 הפרש שנשמר עד לסיום.

מה חדש? בתל כביר המשיכו את העונה הלא קלה עם נטישה של לירון שיפטר ויעל לוי. בלעדיהן הקבוצה הציגה סגל קצר של 6 שחקניות שינסו להשאיר את הקבוצה בליגה. בפ"ת השינוי יגיע בשבוע הבא כשלירון שיפטר שהצטרפה לקבוצה תוכל לשחק לראשונה במדי הכחולות.

מה היה במשחק? בן ישי פתחה את המשחק עם נקודות ועד סוף הרבע יעקב, שכט וזאבי ורפאל קלעו לסירוגין 24 נקודות כדי לרדת ביתרון 26:8 אחרי עשר דקות. ברבע השני התעוררות של תל כביר שקלעה 23 נקודות ברבע, שלשה של שוחט ואחרי שפירו ורייכמן ששלטו בצבע וקלעו יחד 12 נקודות החזירו את המקומיות למשחק מול 6 נקודות רצופות של שיר לוי ובהפסקה 42:31 לפ"ת. שפירו עוד הוסיפה 4 נקודות בתחילת הרבע השלישי כדי להישאר קרובות אבל אז עוד 26 נקודות של פתח תקווה מהן 4 שלשות של הדר רפאל ועוד 6 נקודות של לוי, הרבע השלישי הסתיים 68:48 והרבע האחרון היה לפרוטוקול.

מה מחכה להן בשבוע הבא? לפ"ת משחק על ראשות הבית הדרומי נגד אליצור ת"א, לתל כביר משחק מול גדרה שאחת מהן תשיג ניצחון בכורה העונה בסיבוב האחרון של המחוזות לפני המעבר לפלייאוף התחתון המאוחד.

קלעו למכבי תל כביר: יאנה שפירו 21, זואי רייכמן 17, רוני שוחט 11, מלודי וואהל 10, רינת בן יעקב 4, חן סגל 3.
קלעו להפועל פתח תקווה: הדר רפאל 23, שיר לוי 13, טל יעקב ושרון זאבי 12 כ"א, שירה שכט 7, הילה הוניג 6, מאיה מדרי 4, טלי בן ישי ועדן רוחם 2 כ"א.אליצור רמלה 80 – מכבי גדרה 41

מה היו צריכות לעשות? לנסות לשפר עמדה. השיבוץ לפלייאוף כבר נקבע לפני, רמלה בעליון, גדרה בתחתון, אז רצוי היה לנצח כי זו המהות של הכדורסל.

איך זה עבד? טוב עבור רמלה, קצת פחות נעים לגדרה. אחרי רבע ראשון 34-5, 3 הרבעים הבאים במשחק היו לפרוטוקול.

מה חדש? באליצור רמלה שמענו השבוע על פרישתה של אורנית שוורץ. הקאמבק של שוורץ הסתיים אחרי 5 משחקי ליגה וחצי גמר גביע.

מה היה במשחק? הרבה מאד גארבג' טיים. הפתיחה החזקה המשיכה עד המחצית 48:16, היתה התוצאה אחרי 20 דקות ומעבר לזה לא קרה הרבה עד לסיום (65:30 בסוף הרבע השלישי) כשכל השחקניות ברמלה עולות על לוח הקלעיות.

מה מחכה להן בשבוע הבא? מכבי גדרה עם הזדמנות לניצחון ראשון נגד יריבתה לתחתית תל כביר שטרם ניצחה העונה אף היא. אליצור רמלה שהבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון תשחק על המיקום.

קלעו לאליצור רמלה: מעיין דגן 16, רבקה רוס 13, ילנה מודלין 12, שני אברהם 9, צליל וטורי ויעל פלג 8 כ"א, שרית עטיה 6, אינה גורביץ ויעל קונטנט 4 כ"א
קלעו למכבי גדרה: נועה זליבנסקי 14, נופר לוי 12, יפית כהן 5, אלינה גלוברמן 4, סול קרמר ושבתיאלה פרנקלין 2 כ"א.
מחוז צפוני:
1. הפועל קרן גלבוע/מעיינות 12 נק' (138+)
2. הפועל כפר סבא 11 נק' (98+)
3. אקדמיית וינגייט 10 נק' (37+)
4. מכבי חיפה 9 נק' (39+)
5. הפועל גליל עליון 9 נק' (8+)
6. הפועל כאוכב 8 נק' (53-)
7. הפועל נהריה 7 נק' (66-)
8. הפועל מג'דל כרום 6 נק' (201-)הפועל קרן גלבוע/מעיינות 62 – הפועל גליל עליון צפת 56

מה היו צריכות לעשות? גליל עליון היו חייבות ניצחון, כזה היה מעלה אותן לפלייאוף העליון על חשבון חיפה. גלבוע כבר הבטיחה את העליה, ניצחון רק השאיר אותן מושלמות וקבע שהן אלופת המחוז הצפוני ללא קשר לתוצאות במחזור הבא.

איך זה עבד? הרבה יותר צמוד מהצפוי. אחרי המשחק החד צדדי בגביע גליל הגיעו להילחם על חייהן ובמשך כמעט 40 דקות היו קרובות וגם אחרי בריחה של 12-2 בתחילת הרבע השלישי חזרו גליל עליון ועד מינוס 4 סמוך לסיום. בסיום גליל חשו תחושת החמצה, על אף שפיגרו במשך כל שלבי המשחק (למעט 1-0 בפתיחה).

מה חדש? הצפון רגוע. אין חדש, הכל טוב.

מה היה במשחק? המשחק שנפתח באיחור וסמוך לשעה 21:00, החל עם שלוש דקות ללא נקודות, עד שדרור מייברג עם נקודה ראשונה מהקו קבעה 1-0. אחריה עלית כהן הפכה את ההפרש, כשבמקביל שני פרידמן ביצעה עבירה שניה מהירה במיוחד. מיתר אסולין עוד קבעה שוויון 4, אז טודרוב עם 4 נקודות אישיות ושלשה של עלית כהן הובילו ליתרון 9:4, שתי דקות להפסקה ואחרי נקודות של אהרון וצלציון הגיעה שלשה של טויטו שסגרה את הרבע, 12:7. ברבע השני לקחה אחריות דרור מייברג, עם 15 נקודות אישיות (3 שלשות) היתה מדהימה ולא נתנה לגלבוע לברוח. ענבר לברון הגיבה עם 6 נקודות משלה ואחרי שגליל חזרו עד מינוס 2, בלתי ספורטיבית לחובת ננקין תורגמה לשתי קליעות עונשין והרבע הסתיים 29:25. במחצית השניה הצליחו גלבוע לעצור את מייברג עם 2 נקודות בלבד בכל המחצית השניה והחזירו בשלשות משלהן שבת כהן ומלכין שגם הוסיפה סל שדה הובילו ריצה עד 41:27 יתרון השיא של המקומיות, חמש דקות בתוך הרבע. בגליל סרבו להרים ידים, אמה רוזנסטון ועם 5 נקודות של רוזנסטון חזרו עד 49:39, דקה לסיום הרבע שגם היתה התוצאה אחרי הדקה שעוד נותרה לשחק. המומנטום הגלילי נמשך גם בפתיחת הרבע האחרון, רוזנסטון היתה נהדרת הוסיפה עוד שתי שלשות ופתאום רק מינוס 4, 53:49, 4 וחצי דקות לסיום. שבת כהן ואסולין החליפו ביניהן נקודות וצלציון השאירה את ההפרש נמוך 56:52. אז הגיעו דקות דרמטיות, ענבר לברון צלפה שלשה ענקית והקפיצה את ההפרש ל-7, חן צלציון הגיבה בשלשה משלה ואז במאני טיים של המשחק נועה שבת כהן החזירה בשלשה נוספת, יתרון 7. אחרי פסק זמן של הגליל חזרה עלית כהן עם שלשה רביעית ברציפות בדקות המשוגעות ברגעי ההכרעה ודקה לסיום 62:54 שסגר את המשחק וקבע שחיפה, אם רק תנצח את כאוכב תהיה בפלייאוף העליון.

מה מחכה להן בשבוע הבא? לגלבוע מחכה המשחק הכי נוח של הסיבוב הראשון נגד מג'דל כרום האחרונה בטבלה. לגליל עליון מחכות הרבה מאד דפיקות לב כשבשעה 19:00 תעלה למשחק שחייבת לנצח נגד נהריה ואם תנצח, "תצמד לסמארטפונים" ותעקוב בדריכות אחרי המשחק שיחל ב-20:30 בכפ"ס כשניצחון ירוק יכניס אותן לפלייאוף העליון ובניצחון של האקדמיה יודחו.

קלעו להפועל גלבוע מעיינות: עלית כהן ונועה שבת כהן 12 כ"א, ענבר לברון 11, שני פרידמן 8, ג'ני טודרוב ומאי מלכין 7 כ"א, יעל טויטו 3, עדי פירסטנברג 2.
קלעו להפועל גליל עליון: דרור מייברג 18, אמה רוזנסטון 14, מיתר אסולין 12, חן צלציון 8, רוני מנצ'ל ומיכל אהרון 2 כ"א.הפועל נהריה 61 – מכבי חיפה 76

מה היו צריכות לעשות? חיפה היו עם אוזן אחת לנעשה בגלבוע כדי שהמקומית תנצח ותכניס אותן לפלייאוף, אבל בשביל שזה יקרה אסור היה להן לפשל ולהפסיד ליריבות התחתית נהריה וכאוכב.

איך זה עבד? עד המחצית עבד רע מאד עם משחק הססני והרבה מאד לחץ, אבל אז הכל השתחרר ברבע השלישי, חיפה ברחה לניצחון הגדול והתפנתה לשמוע עדכונים מהמגרש המקביל.

מה חדש? הצפון רגוע. אין חדש, הכל טוב.

מה היה במשחק? אחרי פתיחה טובה של מאיה איסרוב עם 6 נקודות מהירות התעוררה ספיר תירוש לעוד ערב נהדר מחוץ לקשת. ברבע הראשון כבר היתה עם 3 שלשות בדרך ליתרון 23:18. בחיפה לא הצליחו לעצור את שפיצנדל שהיתה עם 6 נקודות אישיות וגם איזנשטט עם מחצית ראשונה טובה פתחה אותה בשלשה אותה קלעה ברבע הראשון. בשני כבר הוסיפה איזנשטט עוד 2 שלשות ושמונה נקודות בסך הכל ולא נתנה לחיפה לברוח רק 39:35 בהפסקה. חיפה שהרגישה איך הסיפור עלול להיגמר כבר הערב עלתה אחרת לחלוטין למחצית השניה וצלפה 22 נקודות ברבע השלישי עוד 3 שלשות של תירוש ובתוספת אחת של רביב הובילו לריצה הגדולה שהסתיימה ביתרון 61:47 אותו כבר לא שמטה חיפה ברבע האחרון בו איסרוב ואביטל שמרו על ההפרש עם 10 נקודות משותפות

מה מחכה להן בשבוע הבא? לחיפה מחכה ערב הרבה יותר רגוע, הן תלויות בעצמן, באולמן הבייתי נגד יריבת התחתית מכאוכב, אבל הן חייבות את הניצחון להיכנס לפלייאוף. לנהריה מחכה משחק מכריע לגליל והן יכולות לקלקל להן ולשפר עמדות לקראת המשחקים נגד הירידה.

קלעו להפועל נהריה: מרינה שפיצנדל 16, ילנה איזנשטט 15, שיר אסולין 14, אנה אלכסנדרובסקי 7, נופר פקיני 6, אלה פינצי 4.
קלעו למכבי חיפה: ספיר תירוש 21, ירדן עיבל 16, מאיה איסרוב 14, בר אביטל 10, שיר רביב 7, ניר בהיר 4, עדן כהן 3, נור כיוף 2.הפועל כאוכב 45 – הפועל כפר סבא 70

מה היו צריכות לעשות? הפסד של כפ"ס היה יכול ליצור להן סיטואציה מסובכת בבתים משולשים, למרות שכנראה שהיתה לה עדיפות בכל סיטואציה. כאוכב רצתה להשיג ניצחון שלישי לפני המעבר לשלב הפלייאופים.

איך זה עבד? חד צדדי מהפתיחה, כפ"ס המשיכה להראות מצוין שלטה בקצב ובתוצאה, שיתפה את כל הסגל וכאוכב, מקומה כנראה בפלייאוף התחתון

מה חדש? הצפון רגוע. אין חדש, הכל טוב.

מה היה במשחק? פתיחה חלשה של הקבוצות עם 13:7 ברבע הראשון. שתיהן הכפילו את קצב הנקודות ברבע השני (27-14) ובהפסקה 40:21 שהפכו את המחצית השניה לכזו לפרוטוקול. גולדין, גליידה ומוזס בלטו במחצית הראשונה (20 נקודות יחד) אך מעל כולן היתה שרון רשף שסוף-סוף הראתה את היכולת ההתקפית המוכרת שלה עם 12 נקודות אישיות עד החצי. גם את הרבע השלישי ניצחה כפ"ס (17-5) כדי לחזור הביתה עם הנקודות.

מה מחכה להן בשבוע הבא? משחקים בהם צריכות לשמור על ספורטיביות. השתיים לא יכולות לשנות את המיקום שלהן אבל יכולות לקלקל ליריבות. ניצחון של כאוכב על חיפה ידיח את חיפה, ניצחון של כפ"ס על וינגייט ידיח את וינגייט. מה יעשו השתיים?

קלעו להפועל כאוכב: אסיל עודה 10, רחל קטלן 8, מנאל קחאוויש ופריאל חטיב 6 כ"א, דאליה חטיב 5, דינא עלי 4, שחר ימין וקרן קריספין 3 כ"א
קלעו להפועל כפר סבא: רוני גולדין 17, שרון רשף 14, רג'י גליידה 11, קרן מוזס 9, איילה בלחסן 6, מיכל גילת 5, שלי שפית 4, בר נימני ועינת סינגר 2 כ"א.אקדמיית וינגייט 85 – הפועל מג'דל כרום 43

מה היו צריכות לעשות? וינגייט היו צריכות להתחיל את ההכנות לשבוע הבא. המשחק הזה רק "מפריע" בדרך לקראת ה-משחק של העונה בכפר סבא. מג'דל כרום היתה צריכה לצאת בכבוד מהמפגש.

איך זה עבד? מהר מאד, עוד לפני ההפסקה הכריעה וינגייט את המשחק, נתנה דקות משחק לכל שחקניות הסגל במטרה להביא כמה שיותר מהן עם ביטחון וכושר משחק לשבוע הבא.

מה חדש? הצפון רגוע. אין חדש, הכל טוב.

מה היה במשחק? חד צדדי מהפתיחה, 21:11 אחרי הרבע הראשון שנפתח עם 4 נקודות רצופות של הלוי ונמשך בשלשות של גרזון וסטולרמן. המחצית כבר הסתיימה 48:16 בדקות טובות של תמר אנגל ששבה מפציעה ארוכה וקלעה 5 נקודות ברבע ובמחצית השניה בעיקרן גרזון (11 נקודות במחצית) והרבה מאד גארבג' טיים.

מה מחכה להן בשבוע הבא? כבר קרוב לחודש שיוצרים את ה-Build Up למשחק הכי גדול בשנים האחרונות של שלב המחוזות. אחרי 3 שנים ברציפות קיימת סכנה אמיתית שהאקדמיה לא תעפיל לשמונה הגדולות, זה תלוי בהן, הן חייבות לנצח את כפר סבא.

קלעו לאקדמיית וינגייט: ליאור גרזון 18, רעות מסילתי 12,תמר אנגל 11, אלכס גיטצ'נקו 10, יעל סטולרמן 9, זוהר לופטין 7, ליאור הלוי 6, שובל אור שלום 5, שירה בן דוד 4, גלי בן מורדכי 3,
קלעו להפועל מג'דל כרום: ריאן חמדאן 17, שדא כנעאן 13, איה אבו רוסתאם 7, ג'ולין חמוד 4, איסמאהן בדראן 2.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();