חגאי פוטר מנס ציונה, זילברשטיין יחליפו
אלירן כהן ,18/11/2016

שישה מחזורים מפתיחת העונה, כשהיא מציגה יכולת פושרת ומאזן 3:3 נפרדה עירוני נס ציונה נפרדה ממאמנה רועי חגאי. נדב זילברשטיין מונה למחליפו. במחזור הקרוב תארח נס ציונה ב"מושבה" את הפועל באר שבע, כשהיא תחסר גם את בילי מקשפרד, שהורחק במחזור האחרון.

לא ליכולת הזו ציפינו מעירוני נס ציונה. ולא רק אנחנו. היכולת הפושרת אותה הציגה היורדת מליגת העל במשחקי פתיחת העונה הביאה את ראשי המערכת לקבל החלטה על זעזוע, ומי שישלם את המחיר הוא מאמן הקבוצה, רועי חגאי, שהולך הביתה אחרי שישה משחקים בלבד.

חגאי היה הבחירה הראשונה של נס ציונה בקיץ האחרון. הוא הגיע לקבוצה אחרי שאשתקד אימן חצי עונה בעירוני רמת גן והוציא אותה מתחתית הטבלה אל הפלייאוף העליון, ובאמתחתו שתי סדרות גמר פלייאוף מוצלחות עם מכבי הוד השרון ועירוני נהריה, איתה אף העפיל לליגת העל. בקבוצה האמינו שהניסיון של חגאי בתוספת לכשרון על הפרקט ולעומק על הספסל יובילו אותה לעונה קלילה בלאומית, אבל אחרי שישה מחזורים עומדת הקבוצה על מאזן 3:3 כשהיא רחוקה מלהרשים.

נדב זילברשטיין, שאימן את הקבוצה במשך שש וחצי עונות והעלה אותה מליגה א' לליגת העל, מונה למחליפו של חגאי. זילברשטיין, המשמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער, צפוי להדריך את הקבוצה כבר ביום שלישי הקרוב במשחק נגד הפועל באר שבע. נס ציונה תחסר במשחק הקרוב את הזר בילי מקשפרד, שהורחק מהמשחק התקרית האלימה בה היה מעורב במשחקה האחרון של הקבוצה בגליל.

טרם התקבלה תגובת המועדון והמאמן.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();