ההימורים שלהם
אלירן כהן ,25/10/2016

האמת היא שהפעם - פחדנו להמר. אז פשוט ביקשנו מנציגי הקבוצות לעשות את זה. מי הקבוצות שיגיעו לפלייאוף? מי ייבחר ל- M.V.P בסיום העונה? ואיזה מחוז הולך לספק לנו את הדרמות הגדולות של העונה. 25 שחקנים משני מחוזות הארצית ינסו לתת לכם תשובות.

צפון

גיא יוסיפוביץ / הפועל עכו

צפון או דרום? בלי לפגוע במחוז דרום, אני חושב שהמחוז הצפוני יהיה השנה מרתק מאוד. אני חושב שזו אחת הליגות הכי חזקות שהיו בשנים האחרונות ואפשר לראות את זה בכמות השחקנים הגדולה עם ניסיון עשיר בליגת העל ובליגה הלאומית.

יגיעו לפלייאוף בצפון: עכו, מוצקין, נתניה, מעלות. M.V.P בסיום העונה: רז מנשה.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, שוהם , בת ים ומודיעין. M.V.P בסיום העונה: דניאל גור אריה.

25 שניות עלינו: יש לנו קבוצה שמשלבת בין שחקנים עם הרבה שנות ניסיון בכדורסל (קורי, רז, אסף ולירן) לבין שחקנים צעירים רעבים ומאוד כישרוניים (עזמי, שחר, אדם, רום, גיא ובן), קבוצה שתשחק כדורסל אטרקטיבי ושמח, ואני מאמין שאם החיבור הזה יצלח אנחנו נדבר חזק בליגה.

יואב דביר / אליצור נתניה

צפון או דרום? מחוז צפון. לפי הקיץ שהיה, 4 קבוצות רוצות לעלות וכל הקבוצות שידרגו את הסגלים מהעונה שעברה.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, עכו ואחת מבין מעלות או כפר יונה. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, מעלה אדומים, שוהם, בת ים. M.V.P בסיום העונה: עוז סמוכה.

25 שניות עלינו: בנתניה בנו פרויקט מעניין שמונה לא פחות מתשעה שחקנים ביתיים. בגלל העבר של הקבוצה בליגת העל נראה שהקבוצה תוכל למשוך הרבה תשומת לב העונה.

הראל קרני / הפועל עמק חפר

צפון או דרום? לדעתי שני המחוזות יהיו מעניינים העונה כאשר הפליאוף שהוכיח את עצמו בעונה שעברה, מוסיף עניין עד לסיום. עם זאת נראה שהמחוז הצפוני יהיה יותר מותח השנה עם מספר קבוצות טובות מאוד ועמוקות שנבנו כדי לעלות ליגה, ומאבקים עיקשים בין שאר קבוצות הליגה שמציגות סגלים איכותיים משל עצמן.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, עכו, עמק חפר. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, בת-ים, מעלה אדומים ואחת מבין שוהם או חבל מודיעין (צמוד צמוד). M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: אצלנו בעמק חפר נבנתה קבוצה טובה עם שילוב נכון של צעירים רעבים ומוכשרים ושחקנים מנוסים, קבוצה עם אופי לוחם כמו שאוהבים בעמק. הצבנו לעצמנו מטרה מאתגרת להתברג לפליאוף ולרוץ חזק בגביע כדי לשמור על ההישג מהשנה שעברה. במקביל, אנחנו רוצים להמשיך ולקדם את החבר'ה הצעירים ואת שחקני הבית של המועדון ולתת להם מקפצה לליגות הבכירות.

משה ברנר / הפועל ג'ת

צפון או דרום? מחוז צפון יהיה המרתק יותר העונה מכיוון שיש יותר קבוצות עם כוונות רציניות לעלייה לליגה הלאומית.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, מעלות, נתניה, עכו. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: רמלה, חבל מודיעין, בת ים, יבנה. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: אנחנו מצפים לעשות עונה טובה. אין לנו יותר מדי ציפיות ואנחנו לא רוצים ליצור ציפיות אלא מתכוונים לבוא לתת כל משחק את המקסימום ויותר כדי להשאיר חותם בליגה ולתת הנאה ונחת לקהל המדהים שיש פה בג׳ת.

רותם ברזילאי / מכבי קריית מוצקין

צפון או דרום? שני המחוזות העונה מעניינים מאוד. בשניהם יש הרבה קבוצות טובות ותחרותיות ומי שתתחבר מהר יותר תרוויח. לא מעט שחקנים בכירים ברמות הגבוהות ישדרגו את הליגה וימשכו קהל רב למגרשים, כך שבטוח שיהיה מותח עד הסוף. בעונה שעברה ראינו שהפלליאוףבמחוז הדרומי סיפק סדרת גמר מטורפת, אולי נראה כזאת הפעם גם בצפון, אין לדעת.

יגיעו לפלייאוף בצפון: עכו נתניה, כפר יונה, קריית מוצקין (אבוי אם לא). M.V.P בסיום העונה: עידו קוזיקרו.

יגיעו לפלייאוף בדרום: חבל מודיעין, בת ים, מעלה אדומים, יבנה. M.V.P בסיום העונה: תמיר שמחוני.

25 שניות עלינו: מכבי קריית מוצקין שינתה את פניה לפני שנתיים, התחלפה ההנהלה וכחלק מהתהליך לחזור לקדמת הבמה בכדורסל הישראלי התחזקה העונה במטרה להגיע לפלייאוף. השתדרנגו בעידו קוז׳יקרו, חיית משחק, שמעבר ליכולות המקצועיות שכולנו מכירים - הבנאדם בא לעבוד בכל אימון ומראה תשוקה למשחק כמו צעיר שרק עלה לבוגרים.

אופק בן יעקב / הפועל לב השרון

צפון או דרום? צפון. המון קבוצות השקיעו כספים והביאו שחקנים טובים יותר מהמחוז הדרומי לדעתי, אז אצלנו יהיה יותר מעניין.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מעלות, עכו, נתניה, מוצקין. M.V.P בסיום העונה: עידו קוזיקרו.

יגיעו לפלייאוף בדרום: רמלה, מעלה אדומים, יבנה, חבל מודיעין. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: הפועל לב השרון בנתה קבוצה עם רוב שחקנים צעיר שרוצה ומוכן לקבל את ההזדמנות בליגה ואני בטוח שנעשה עונה טובה ומשמעותית במחוז צפון שצפוי להיות מחוז מאוד חזק ותחרותי .

תומר הבר / הפועל נשר

צפון או דרום? הצפון יהיה השנה מותח לא פחות מהדרום, כשישחקו בו הרבה קבוצות מאוד שוות ושקולות. בטורניר פתיחת העונה ראו שהמשחקים בין הצפון לדרום די צמודים, כך שעושה רושם שהרמה שקולה.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, נתניה, מעלות (ואחת מבין ג'ת, עכו או צפת). M.V.P בסיום העונה: אופק בוגדנובסקי.

יגיעו לפלייאוף בדרום: רמלה, מודיעין, מעלה אדומים, יבנה. M.V.P בסיום העונה: ולאדי ירמישין.

25 שניות עלינו: רוב הסגל שלנו אמנם התחלף, אבל הצטרפו אלינו מספר שחקנים עם פוטנציאל להיות בקדמה של הליגה מבחינת כשרון. הסגל שלנו צעיר, והשחקנים רעבים להצליח. יהיה לקבוצות קשה אצלנו בבית. אני מאמין בקבוצה ובשחקנים שלנו וחושב שנפתיע ונצליח להגיע רחוק. מה שבטוח - הקבוצות שיהיו הכי מחוברות העונה יהיו חזק בצמרת.

שי קדוש / הפועל צפת

צפון או דרום? לדעתי השנה יחסי הכוחות בין שני המחוזות יהיו מאוזנים סך הכל. בכל מחוז יש את הקבוצות החזקות שלו. אני מכיר יותר מקרוב את מה שקורה אצלנו במחוז כך שאני נוטה אליו באופן טבעי.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, עכו, כפר יונה, צפת. M.V.P בסיום העונה: אילן ברקוביץ'.

יגיעו לפלייאוף בדרום: בת ים, יבנה, מודעין, רמלה. M.V.P בסיום העונה: אלן סקוורר.

25 שניות עלינו: אני אפתח את עונתי ה- 16 בליגות האלה. מקווה מאוד לעונה טובה שלנו, של משחקים פיירים והעפלה לפלייאוף. משם - השמיים הם הגבול.

חגי בר-אב / מכבי פתח תקווה

צפון או דרום? המחוז הצפוני יהיה השנה יותר מעניין ויותר איכותי, כשישחקו בו שחקנים ותיקים ומנוסים.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, פתח תקווה, ג׳ת. M.V.P בסיום העונה: אלירן גואטה.

יגיעו לפלייאוף בדרום: מודיעין, מעלה אדומים, יבנה, שוהם. M.V.P בסיום העונה: סטנלי ברנדי.

25 שניות עלינו: אנחנו מצפנים לעונה קשה בליגה טובה. אנחנו מאמינים בעצמנו, יש לנו שחקנים טובים ומנוסים בליגה. מכוונים לפלייאוף עליון.

דורון קצף / בית"ר כפר יונה

צפון או דרום? הפלייאוף יעשה עניין בשני המחוזות. על הנייר - המחוז הצפוני השנה נראה יותר קשוח, אבל בכל מחוז אפשר להסתכל לפחות על 6-7 קבוצות ששוות פלייאוף כך שבטוח שיהיה מעניין.

יגיעו לפלייאוף בצפון: כפר יונה, נתניה, מוצקין ומעלות. M.V.P בסיום העונה: תומר רבינוביץ'.

יגיעו לפלייאוף בדרום: בת ים, יבנה, מעלה אדומים, חבל מודיעין. M.V.P בסיום העונה: אופיר פרחי.

25 שניות עלינו: נבנתה פה קבוצה מיוחדת עם שחקנים שבאו לפה אחד בשביל השני. יש המון שכל בקבוצה, אנחנו מכוונים לפלייאוף ושם כבר הכל יכול להיות (כמו שכולם ראו בשנה שעברה).

ניב זקס / הפועל מעלות

צפון או דרום? אני חושב שהמחוז הצפוני יהיה המעניין בין שני המחוזות כי כרגע יש בו קבוצות מעניינות שהחיבור בתוכן יכול להיות מאוד מעניין ועשוי להפוך בכל רגע את הטבלה בכל שלב בעונה. הקבוצות במחוז הצפוני חזקות מאוד ואני צופה עונה מאוד מעניינת.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, כפר יונה, מעלות, נתניה. M.V.P בסיום העונה: מאחת הקבוצות שיגיעו לפלייאוף. לא מתחייב. :)

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, מודיעין, רמלה, שוהם. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: העונה שלנו הולכת להיות עונה קשה אבל אחת העונות המעניינות שיהיו לכולנו. צפויים הרבה משחקים מותחים ואני בטוח שכולנו ניתן הכל בכל משחק ומשחק. מאוד רוצה שתתחיל כבר העונה.

יריב חג'ג' / מכבי חדרה

צפון או דרום? לדעתי, מחוז צפון יהיה מרתק יותר. אחרי הרבה שנים בהן המחוז היה קצת רדום ובידיים של קבוצה אחת או שתיים, השנה תהיה המון תחרות, בין אם נתניה, ג'ת, מוצקין, כמובן חדרה וקבוצות נוספות שילחמו על הגעה לפלייאוף.

יגיעו לפלייאוף בצפון: חדרה, נתניה, ג׳ת, מוצקין. M.V.P בסיום העונה: טום ולסנקו.

יגיעו לפלייאוף בדרום: לוד, רמלה, מעלה אדומים , חבל מודיעין. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: קבוצה מאוד צעירה ורעבה שרוצה ללכת הכי רחוק שאפשר, חובת ההוכחה עלינו. אנחנו מאוד מאמינים בעצמנו, בחיבור בינינו, ובעבודה קשה ומקווים שנוכל ליישם את זה על הפרקט.

ברק אוריון / אקדמיה

צפון או דרום? ממה שראיתי, במחוז דרום יש כמה החתמות מעניינות כמו של מעלה אדומים, בנוסף לעוד שחקנים מעניינים בליגה, כך שלדעתי הדרום צפוי להיות יותר מעניין השנה.

יגיעו לפלייאוף בצפון: כפר יונה, עמק יזרעאל, עכו, מוצקין. M.V.P בסיום העונה: אלירן גואטה.

יגיעו לפלייאוף בדרום: מעלה אדומים, רמלה, בת ים, יבנה. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: כמו בכל שנה, אנחנו באים מאוד חסרי ניסיון לכל המשחקים, קצת נאיביים ופחות אגרסיביים אבל מאוד מוכשרים. נקווה לעשות עונה על הצד הטוב ביותר, כשהמטרה העיקרית היא להתקדם וללמוד ואם יהיה אפשר לאסוף גם כמה ניצחונות על הדרך זה יהיה מצוין.

דרום

נדב נאור / מכבי שוהם

צפון או דרום? אני חושב ששני המחוזות מאוד חזקים השנה, בצפון יש 2-3 קבוצות מאוד חזקות שישלטו בליגה. לעומת זה בדרום הכל פתוח, יש לפחות 5 או 6 קבוצות שדי שוות ברמתן ואני רואה ליגה שתהיה מאוד מעניינת שקולה וחזקה בלי איזו פייבוריטית מעל כולן.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, עכו. קרב חזק מאוד על המקום הרביעי. M.V.P בסיום העונה: אלירן גואטה.

יגיעו לפלייאוף בדרום: שוהם, יבנה, מודיעין, מעלה אדומים. M.V.P בסיום העונה: רז אלבז.

25 שניות עלינו: אני חושב שהולכת להיות עונה מדהימה. ראינו כמה הפלייאוף היה משמעותי ומוסיף עניין לליגה, יש בליגה ארצית רמה גבוהה מאוד של כדורסל. אני חושב שבשוהם יש קבוצה מאוד חזקה ועמוקה, יש לנו בקבוצה שחקנים עם ניסיון ושחקנים צעירים ורעבים והשילוב הזה יכול להביא אותנו לפלייאוף והשאיפה בסופו של דבר זה גם אליפות. יש לנו מאמן מצוין ואני מאמין שנעשה עונה יפה ומוצלחת.

יוני מורן / עירוני קריית אונו

צפון או דרום? דרום, מכיוון שכל קבוצה יכולה לנצח את השניה (ראינו את זה בשנה שעברה והשנה לדעתי זה רק התחזק).

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, נתניה, פתח תקווה, עכו. M.V.P בסיום העונה: טל הרמן.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, שוהם, מעלה אדומים, קריית אונו. M.V.P בסיום העונה: גלעד הירש.

25 שניות עלינו: אנחנו שואפים להמשיך ולהנות, לשחק ביחד ובכיף. כמעט כל השחקנים שלנו הותיקים והצעירים משנה שעברה נשארו ובאו עוד שחקנים שישר נכנסו ל״משפחה״. יש ליגה מאוד חזקה אבל אנחנו מרגישים טוב ומוכנים לאתגר.

דן שפי / מכבי בת ים

צפון או דרום? לדעתי מחוז דרום, כיוון שהוא מאוד שוויוני על הנייר. בצפון יש 2 קבוצות שמעל כולם (שוב על הנייר) וסביר שהן תגענה לגמר הפליייאוף.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, נתניה, עכו, מעלות. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: מעדיף לשמור את ההימור לעצמי, אבל אנחנו נהיה שם.

M.V.P בסיום העונה: אופיר פרחי.

25 שניות עלינו: המועדון עבר קיץ לא פשוט עם הרבה אי ודאות אבל בסופו של דבר אני חושב שיש לנו קבוצה טובה מאוד, שתראה לקהל כדורסל קבוצתי ועם הרבה לב ומחויבות. אמנם הסגל פחות "נוצץ" מבשנתיים הקודמות, אבל אני מאמין שנדבר חזק בליגה.

אלחי מנצבך / מכבי מעלה אדומים

צפון או דרום? מחוז דרום יהיה אטרקטיבי יותר העונה. נראה כי רוב הקבוצות התחזקו בשחקנים ברמה גבוהה מאד, חלקם הגדול מהליגה הלאומית, כך שנראה שהקבוצות ברמה פחות או יותר שווה והמאבק בדרום הן על עליה לפליאוף והן כנגד הירידה יהיה קשה יותר, ותוצאות המשחקים יהיו בהפרשים קטנים מאוד.

יגיעו לפלייאוף בצפון: חבל מודיעין, יבנה, רמלה, מעלה אדומים (אם כי גם בת ים ושוהם לא פחות חזקות). M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: מוצקין, נתניה, כפר יונה, פתח תקווה. M.V.P בסיום העונה: עמית תמיר.

25 שניות עלינו: אל השלד העיקרי של הקבוצה אשר השאירה את מרבית השחקנים ששחקו בעונה הקודמת, הצטרפו עמית תמיר ותומר פיסצקי, שני שחקנים עם נסיון רב אשר יתרמו מניסיונם רב השנים משתי הליגות הבכירות. בנוסף הצטרפו אלינו יוחאי צוקרמן, ומיכאל מוסקוביץ שחקני האקדמיה לשעבר.

עידן רג'ואן / אליצור יבנה

צפון או דרום? לדעתי, הדרום יהיה מאוד מעניין. יש המון קבוצות מאוד חזקות שכל אחת יכולה לנצח את השנייה וראינו את זה בטורניר פתיחת העונה.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה , מוצקין, עכו, כפר יונה. M.V.P בסיום העונה: אילן ברקוביץ'.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, מעלה אדומים, מודיעין, רמלה. M.V.P בסיום העונה: סטנלי ברנדי.

25 שניות עלינו: אני מאוד אוהב את הסגל שלנו, גם מבחינת היכולות של השחקנים וגם בגלל האופי שלהם ומאוד מאמין בדרך של אוהד. זו תיהיה עונה קשה, יש כמה קבוצות מאוד חזקות, אבל אני סומך עלינו שנתחבר ונחזיר את יבנה לליגה הלאומית.

בן לזר / אליצור רמלה

צפון או דרום? לדעתי הדרום יהיה מרתק יותר. יש חמש קבוצות שמסומנות כמועמדות להיכנס לפלייאוף אך גם שאר קבוצות הליגה חזקות ושוויוניות מאוד ועשויות להשתתף במאבק על ארבעת המקומות הראשונים. לעומת זאת, בצפון אמורה להיות שליטה מוחלטת של נתניה ושל מוצקין וכל השאר אמורות להיאבק על שני הכרטיסים הנוספים לפלייאוף.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, עכו, פתח תקווה. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: חבל מודיעין, רמלה, יבנה, שוהם. M.V.P בסיום העונה: דורי אסף.

25 שניות עלינו: נבנתה ברמלה קבוצה חדשה לגמרי, סגל רחב, צעיר ורעב. כבר בטורניר "ספסל" ראו את הפוטנציאל הגדול של הקבוצה כאשר ניצחנו בסגל חסר את יבנה. המאמן שלנו הוא מהותיקים ומהבכירים בליגה ואני בטוח שבעזרת הידע שלו ועבודה קשה של כל הקבוצה נצליח להיכנס לפלייאוף ולהתמודד על הכרטיס לליגה הלאומית.

אלירן גלבשטיין / הפועל לוד

צפון או דרום? לפי דעתי, המחוז הדרומי יהיה מרתק, צמוד ומותח יותר. הרבה חברים שלי מפוזרים בליגה וחקרתי את הסגלים, ונראה שכמעט כל הקבוצות השנה בנו סגל חזק מאוד. לא יהיה קל מול אף קבוצה. יש במחוז 8 קבוצות שביניהן כל משחק יהיה מלחמה, כך שאני מעריך שנראה השנה חלוקת נקודות שווה והרבה "הפתעות". אישית אני פחות מכיר ומעורב במחוז הצפוני אבל להבנתי גם הוא חזק לא פחות.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, נתניה, עכו, כפר יונה. M.V.P בסיום העונה: לא מתחייב. :)

יגיעו לפלייאוף בדרום: יש כל כך הרבה קבוצות ראויות שקשה באמת להגיד. רמלה, בת ים, שוהם, מודיעין, לוד, מעלה אדומים.M.V.P בסיום העונה: לא מתחייב. :)

25 שניות עלינו: נבנה כאן סגל צעיר ורעב מאוד עם הרבה שחקנים שרוצים להצליח ולפרוץ השנה. אילן דאג לבנות קבוצה חזקה פיזית וסגל עמוק מאוד כשכל אחד יכול לעלות ולתת גם מהספסל. יש לנו עוד הרבה עבודה, אבל נהיה קבוצת הגנה קשוחה מאוד שתשחק כמו גברים ולא נחשוש מאף משחק. ברמה האישית אני מקווה להמשיך בנקודה בה עצרתי שנה שעברה, להתאושש משבר ביד מהאימון הראשון ולהוביל את הקבוצה. מאמין בקבוצה שלנו ובטוח שנספק כדורסל מעניין.

עמית סלע / הפועל חבל מודיעין

צפון או דרום? בגדול, שיחקתי עד היום רק במחוז הדרומי, אבל עושה רושם שבמחוז הצפוני בנו קבוצות מצוינות כמו נתניה וקרית מוצקין עם שחקנים מנוסים שעברו דבר או שניים בכדורסל ככה שמעניין בטוח יהיה. לגבי המחוז הדרומי, אני חושב שהשנה הרמה מאוד שוויונית, אין קבוצה או שתיים שבולטות על הנייר יותר מאחרות ולכן תהיה ליגה יותר מעניינת וצמודה מבשנים קודמות.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, מוצקין, פתח תקווה, ומי שהכי תתחבר. M.V.P בסיום העונה: איתי קרביוב.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, מעלה אדומים, חבל מודיעין, שוהם. M.V.P בסיום העונה: רז זהביאן.

25 שניות עלינו: אנחנו קבוצה חדשה לגמרי וצעירה- אם אני לא טועה הכי צעירה בליגה, אבל עם הרבה ניסיון ושחקנים ששיחקנו ברמות הגבוהות, מבינים כדורסל ובאים לעבוד. יש לנו מאמן מצוין ואנחנו מתחברים מיום ליום. השאיפה היא להגיע לפלייאוף. אם נישאר בריאים, אני לא מציע לאף קבוצה לזלזל בנו.

לירן מרקדו / הפועל חבל איילות

צפון או דרום? מחוז דרום. התחרות על העלייה וההישארות בליגה יהיו צמודות ומרתקות.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, עכו, מעלות, כפר יונה. M.V.P בסיום העונה: ליאור לוי.

יגיעו לפלייאוף בדרום: מעלה אדומים, יבנה, אשקלון, חבל איילות. M.V.P בסיום העונה: לא מתחייב.

25 שניות עלינו: בנינו קבוצה צעירה, אנרגטית ומגובשת מקווה שנגיע רחוק ככל האפשר.

רגב זנזורי / הפועל באר טוביה

צפון או דרום? דרום. המון קבוצות השקיעו כסף השנה על מנת לעלות ליגה.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, פתח תקווה, מוצקין, כפר יונה. M.V.P בסיום העונה: עידו קוז'יקרו.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, רמלה, שוהם, בת ים. M.V.P בסיום העונה: ארז מרקוביץ'.

25 שניות עלינו:אנחנו שואפים לעשות עונה הכי טובה שאפשר. אני חושב שיש משהו בכל הקהילה הזאת של באר טוביה שאין בהרבה מקומות אחרים, תחושת הביחד והשייכות, מקום ללא אגו. כולם באים מחוייכים לאימונים ולמשחקים שזה הכי חשוב כי בסוף צריך להנות מהעבודה שאנחנו עוסקים בה. בנוסף, אני חייב לציין שכל המסביב מתנהל בצורה מסודרת, מקצוענית וגם כלכלית שאין ספק שזה חשוב .

עוז סמוכה / אליצור אשקלון איתו

צפון או דרום? דרום. קבוצות שוויוניות, אני לא רואה קבוצה שהיא מעל הליגה כמו שנבנו בשנים האחרונות בליגה הארצית.

יגיעו לפלייאוף בצפון: נתניה, כפר יונה, מוצקין, פתח תקווה.

M.V.P בסיום העונה: דורון קצף או אדיר הרוש.

יגיעו לפלייאוף בדרום: "איתו" אשקלון, מודיעין, מעלה אדומים, יבנה.

M.V.P בסיום העונה: ארז מרקוביץ'.

25 שניות עלינו: תהיה עונה מהנה, כייפית, כל משחק בצבע. אין משחקים קלים בכלל. אנחנו באשקלון רוצים לבנות קודם כל אופי ונשמה. האנשים בקבוצה והאנשים שמסביב אלו אנשים מדהימים, אכפתיים ומיוחדים. מאמין שלקבוצה שיהיה את הפן הנוסף חוץ מהיכולות במגרש, היא זו שתעלה בסוף העונה גם ליגה.

יריב יצקן / אליצור אשקלון

צפון או דרום? מה שלא יהיה, במחוז דרום תמיד מעניין יותר.

יגיעו לפלייאוף בצפון: מוצקין, כפר יונה, עכו, נתניה. M.V.P בסיום העונה: עמרי שלף.

יגיעו לפלייאוף בדרום: יבנה, מודיעין, מעלה אדומים ,אליצור אשקלון . M.V.P בסיום העונה: בר שגב.

25 שניות עלינו: העונה שלנו מתחילה כלא צפוייה, המון פוטנציאל, שילוב מעניין של ותיקים וצעירים. אנחנו יכולים להילחם על ההישרדות ובאותה נשימה להתברג לפלייאוף.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();