שחקני רגבעתיים חוגגים עם הקהלרמת גן אדומה
ספסל ,24/10/2016

הדרבי של ר"ג פתח לנו את המחזור השלישי בליגה הלאומית עם דרמה בסיום. אחרי שהפועל ברחה ברבע הראשון, עירוני לא ויתרה ובחצי השני קיבלנו משחק צמוד ונקודות מהקו שהכריעו את התוצאה, 75:77 בסיום.

המשך משחקי המחזור ה3 - מחר

-- אסף ברגר --

הדרבי הרמת גני הבטיח וקיים בגדול. משחק מלא תהפוכות, מתח ויצרים שהסתיים בדרמה ענקית בשניות הסיום.

מהלך המשחק:
המשחק נפתח בשליטת הפועל שהפעילה לחץ על מובילי הכדור של עירוני ובזכות דקות טובות של יניב סולומון סיימה את הרבע הראשון ביתרון 25:18. הרבע השני היה הפוך וריצת 13-4 העלתה את עירוני ליתרון, להפועל שחסרה את ג'מאל אולסוורה (בשל מות אביו) לא היה מענה לאסקה שחגג מתחת לסל וסיים את המחצית עם 17 נק' ויתרון 34:39 לעירוני בחצי. הרבע השלישי כמו הראשון נפתח בטירוף של הפועל ובראשות ליפשיץ, סולומון ובעיקר יוני ניר הפועל רצה 16-2 ועלתה ליתרון דו ספרתי, בסיום הרבע שלשה של קנטור מצמקת ל-61:54. ברבע האחרון עירוני חזרה לעניינים עם אסקה שהטיל טרור בצבע וסיים כל כדור בסל, עירוני נגסה בהפרש ו-50 שניות לסיום עלתה ליתרון 74:75 בזכות שלשה של רלבי. מאדן באדום החזיר את היתרון להפועל שהצליחה לשמור עליו אחרי שעירוני לא הצליחה לקלוע בהתקפות האחרונות.

המהלך של המשחק:
4 שניות לסיום , בפיגור 2 עירוני מקבלת הזדמנות שניה כשמאדן באדום לא מצליח להוציא כדור חוץ והכדור עובר לעירוני. עידן פלדה מחליט ללכת על כדור ליועד בית יוסף שהתחיל את המשחק טוב אבל לא פגע במחצית השניה ולא קלע שלשה אחת כל המשחק, יועד קיבל הזדמנות לנצח את האקסית בשניה האחרונה אבל הכדור שלו הלך קצר ושלח את שחקני הפועל לחגוג ביציע עם הקהל החם.

בקטנה:
אירוע שחוזר על עצמו בכל דרבי כשעירוני רמת גן שוכרת להקת מתופפים בשכר ומנגד האורדונים באדום עם שירה אדירה שנתנה תחושה ביתית גם במשחק החוץ.

השחקן המצטיין:
יניב סולומון עם 26 נקודות היה האיש של הפועל היום, החזיר אותה למשחק כשעירוני הובילה והראה יכולת התקפית מגוונת עם חדירות יפות, קליעה מחצי מרחק ושלשות. ראויים לציון גם ליאור ליפשיץ ויוני ניר שנלחמו כל המשחק משני צידי המגרש.

קלעים:

ערוני: איוון אסקה 35 נק' (9 ריב'), ג'רמיין הול 11 נק', יועד בית יוסף 9 נק' (0 מ-5 לשלוש), ורנון טיל 8 נק' (פספס טריפל דאבל עם 10 ריב', 11 אס'), מקס רלבי 5 נק', רועי קנטור 3 נק', שון לבנובסקי 2 נק', ארד הררי 2 נק', שון דניאל שותף ולא קלע.

הפועל: יניב סולומון 26 נק' , יוני ניר 15 נק' (5 ריב', 3 אס'), ליאור ליפשיץ 12 נק' (4 שלשות, 7 ריב', 5 אס'), ראשד מאדן 11 נק' (13 ריב'), ליאור שם טוב 5 נק' (3 אס'), יונתן לזרי 5 נק', סול לשם 3 נק', עידו חליפה שותף ולא קלע.
כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();