פותחים עונה בארצית - חלק א'
ספסל ,22/10/2016

ביום שלישי הקרוב תצא לדרך אחת העונות המסקרנות בתולדות הליגה הארצית, כשגם בדרום וגם בצפון יותר מחצי ליגה צפויה להתמודד על אחד מארבע המקומות שמובילים למשחקי הפלייאוף העליון. מי, מה, איך ולמה. ביומיים הקרובים ננסה לעשות לכם קצת סדר. היום עם הקבוצות, בהמשך עם התחזיות.

אל תתבאסו כשתקראו את התחזיות שלנו. הן יבשות, לא מתחכמות, וכנראה שישאירו אתכם עם המון סימני שאלה, אבל בעונה שכולה מוגדרת כתעלומה אחת גדולה, פשוט אי אפשר לסמן משחקים או קבוצות כמובנות מאליהן. אם בעונה שעברה קרבות הירידה נחתמו במחזורי הסיום (ואף לאחר מכן), נראה שהעונה המאבקים המעניינים יגיעו עד למשחקי הכניסה לפלייאוף. אבל באמת שאין לנו מושג לאן זה יתגלגל. ואף מילה על הדרמה במשחק הגמר של המחוז הדרומי.

בחלק השני: תחכה לכם התחזית המסקרנת של שחקני הליגה לעונה הקרובה, ראיון נוסטלגי מיוחד וכמובן - פריוויו למחזור המשחקים הראשון של העונה.

קיץ שנפתח בסערה המשיך עם מסע רכש מרשים של כמעט ממחצית מקבוצות הליגה, והבטיח לנו אחת אחת העונות המרתקות והמאתגרות שידע המחוז הצפוני של הליגה בשנים האחרונות, אחרי כמה עונות בהן האלופה הפגינה עליונות מוחלטת. מוצקין ונתניה נראות מעל כולן, אבל קבוצות כמו כפר יונה, מעלות, פתח תקווה ועכו לא יעשו להן חיים קלים. טיול לצפון.

תם שלטון היחידים

אם בחודשים הראשונים של הקיץ חשבנו שכל הפוקוס יעבור השנה לצפון, הגיע חודש אוגוסט וטרף את הקלפים מחדש. כמעט לכל הקבוצות בליגה יש את היכולת להתמודד על כניסה לפלייאוף, האחרות יוכלו להפריע להן, ולא מעט, ורק קבוצה אחת - יבנה, שנבנתה לעומק ולרוחב, תוכל לאיים על השוויוניות שמבטיחה לנו הליגה. עד שחודש אפריל יגיע.

קרבות עד הרגע האחרון

אחרי שהוביל את מכבי פתח תקווה לעונה חלומית אשתקד, ינסה עידן דורון לעשות את אותו הדבר, עם אותה הקבוצה, במחוז הצפוני של הליגה. שגיא אופיר לקח אותו לשיחה על כדורסל, פתח תקווה וקריירה. על העונה שהייתה והעונה שתהיה, ואפילו מילה על אלופת ה- NBA המיועדת.

עידן חדש

"האמונה שאחזור לשחק והידיעה שיש לי עוד הרבה לתרום - הם אלה שהחזיקו אותי לאורך כל תקופת ההחלמה", מספר אלעד כנפו, שחזר בקיץ האחרון לפרקט אחרי היעדרות של שנתיים בשל קרע ברצועות. "הרגשתי שלקחו לי חלק מהלב, אבל התקופה הזו הפכה אותי לבנאדם אופטימי מאוד", מוסיף גל כוהנר, שחזר מפציעה דומה באמצע העונה שעברה. רגע לפני פתיחת העונה, אמרי מילשטיין לקח את השניים לשיחה אופטימית על תהליך השיקום שעברו ועל העונה הקרובה.

יגעת ומצאת


צוות הארצית שילווה אתכם השנה, במגרשים ועל המסכים:

לילך "מזל שאני לא צריכה לשלם לכם משכורת, עצלנים" וייס,
ענר "לא מבין למה נכנסתי לזה אבל אין מצב שלא אספיק שלושה משחקים הערב" חתואל,
אדי "אין לי אישור מאשתי לארצית העונה אבל בכל זאת אני אתכם" מינץ,
מאיר "עד שבת זה אצלך בע"ה" פריילכמן,
שייקה "עוד זוכר אותם משחקים על בלטות" גונן,
אמרי "תן לי יומיים ואני סוגר לך את הראיון. אפילו שעה" מילשטיין,
שגיא "הלך לי הספק כוח ערב לפני שהפרויקט עולה אבל איכשהו הצלחתי להוציא משהו" אופיר,
אלירן "מה לעזאזל אני מחפש בבאר שבע" כהן,
ושלום "מי עולה לפודקאסט השבוע, נו תהיו איתי רגע" סיונוב.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();