לוח העברות - לאומית קיץ 2016
ספסל ,06/06/2016

ספסל מרכז במקום אחד את כל ההחתמות והעברות בליגה הלאומית בחודשי הקיץ עד לתחילת הליגה. פיספסנו העברה? עדכנו אותנו safsal2011@gmail.com.

אנחנו מודעים לשמועות על איחודים, פירוקים והעברות שחקנים, אך בינתיים עד שיצאו הודעות רשמיות אנחנו ממשיכים עם הרשימה הנ"ל.

עירוני ר"ג


מאמן: עידן פלדה
הצטרפו: ג'מיין הול, איוון אסקה, שון לבנובסקי, תומר זלמנסון, יאיר קרביץ (נוער)
נשארו: ארד הררי, שון דניאל
עזבו: גל איתן (רחובות), יונתן לוי (רחובות), עמית תמיר (מעלה אדומים), אור לאומי (הפועל ת"א), איתי גרינבוים (שוהם), תומר שוקרון (רחובות), דיג'יי שארפ (הרצליה)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עירוני נס ציונה


מאמן: רועי חגאי (עונה ראשונה)
הצטרפו: רביב פיטשון, אלעד הופמן, עמית בן דוד, גיל אמיתי, עידו סטולרו, בילי מקשפרד, גולן גוט, לי רוברטס, יונתן סיבוני
נשארו: טל דן, תומר לוינסון
עזבו: טל קרפלס (גלבוע גליל), איגור נסטרנקו (עירוני נהריה), טריקו ווייט (חו"ל), איוון אסקה, סנדיאטה גיינס, מיצ'ל וואט, פקוואן אדווינס,

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל עפולה


מאמן: רועי פרל (עונה 2)
הצטרפו: עומר טל, אוראל לב, רון סבג, אליה סרור, גל ויונטה, תום סלוצקי, מוריאל לוטטי (נוער), רון גובר (נוער), דמיטרי טרידוול, נתנאל ארצי, ג'יילן קאנון, איתי ויינטראוב
נשארו: עמית גרשון
עזבו: זיו בן צבי (גלבוע גליל), נועם מטלון (קרית אתא), גל טסלר (הוד"ש), איגור סימין (הוד"ש), רז אמיתי (הפועל נשר), מוזס מארשל, קלי בידלר

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עירוני קרית אתא


מאמן: זיו ברתנא (עונה 1)
הצטרפו: נועם מטלון, ירין איינהורן, שגיב דוד, תומר סנקר, בן אלעף, עדן סמדג'ה, שון גלובר
נשארו: רועי יחיא, גל חלמיש, דאליס ג'ויינר
עזבו: תומר גינת (הפועל ת"א), ג'וליאן מילאס (הונגריה), ג'ורדן לואיס (הפועל ב"ש), ליאור ליפשיץ (ר"ג גבעתיים), סיימון פארין (פרישה), ליאור שגב, אליה סרור (עפולה), תום סלוצקי (עפולה)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל גליל עליון


מאמן: אבישי גורדון (עונה 1)
הצטרפו: מקסים קיקוס, עדן זלינבאא (נוער), שקד ירושלמי (נוער), דור גולדנברג
נשארו: גיא פרבר, משה רחמים, יניב שטראוס, שי זלץ, רז מור, ג'רמיין ג'ורדן
עזבו: דמרקו קוקס (חו"ל), רום קורניליוס (רמה"ש), רון סבג (עפולה), נמרוד לוי (מכבי ראשל"צ)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מכבי הוד"ש


מאמן: חנן הירשוביץ (עונה 2)
הצטרפו: שמואל מלכוב, גל טסלר, שי בסיס, עודד שעשוע, איגור סימין, עומר אל-על, סטרום וורן, חואן פטילו
נשארו: כרמל בוכמן, אורן מנסקי, אלון ששון, עידו אלון, ערן שטייניץ
עזבו: ירין איינהורן (קרית אתא), יואב דביר (נתניה), אופיר אקסברד (ג'ת), אור איתן (גבעת שמואל), לירן מורן (רעננה), ג'רמי אלן, אייזיאה סייקס

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל ר"ג/גבעתיים


מאמן: מתן חרוש (עונה 1)
הצטרפו: ליאור ליפשיץ, עידו חליפה, יוני ניר, יניב סולומון, סול לשם, ראשאד מאדן, איתי לרר (נוער), ג'מאל אולסוורה
נשארו: ליאור שם טוב, גיא חפץ, טל אשכנזי
עזבו: תומר אטלס, תומר פיסצקי (מעלה אדומים), דריק קארטרק (חו"ל), דולב דראפיץ' (מכבי רחובות), איתי רון (כפר יונה), יועד בית יוסף, שגיב דוד (קרית אתא), נטע סגל (קריית גת), רובורט סאלי

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל כפ"ס


מאמן: ברק דמציאן (עונה 2)
הצטרפו: טרנס ווטסון, איתי גולדמן (נוער), דנזל לוינגסטון
נשארו: איתן רוטנברג, עדי כהן סבן, גל גילינסקי, בר אזולאי, גיא רושקין, אוראיל טרוצקי
עזבו: דניאל דנינו (הפועל אילת), דוד סבטייב (עמק חפר), יונתן מור (חולון), ורנון טיל, דיאנג'לו ריילי

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מכבי רחובות


מאמן: אבנר יאור (עונה 2)
הצטרפו: דולב דראפיץ', גל איתן, אוון ייטס, מרקיז אדיסון, יונתן לוי, אופק חכמון, תומר שוקרון
נשארו: גור פורת, ינעם אירם, קובי חסון
עזבו: ארז מרקוביץ' (יבנה), אופיר פרחי (בת ים), אלון דמבינסקי (חדרה)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל מגדל העמק


מאמן: דוד אלהרר (עונה 2)
הצטרפו: אלון לוין, ניק ג'ייקובס, בן פריינטה, לירז אריאלי, יבגני חולודוב, מרכוס רלפורד, דור ווכנר, טל אבירם
נשארו: אליאב אוחנון, קלארק רוזנברג, צחי חיימוביץ'
עזבו: עומר טל (עפולה), אדם הוניג (רמה"ש), טל זך (חולון), מקסים קיקוס (גליל עליון), עידו אזולאי (רמלה), אנדי אוג'ידה, ג'וש אלכסנדר, נמרוד רינסקי (רעננה)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

א.ס רמה"ש


מאמן: גיא קנטור (עונה 2)
הצטרפו: יונתן שטרקמן, אדם הוניג, גרג לוגינס, יובל וקסלר (נוער), בן אייל (נוער), רום קורניליוס, מוריס פירסון, דייויד מוסינדי (נוער), אריאל נבון (נוער), אלמוג זקס (נוער)
נשארו: בן שרוני, מוטי מוסקוביץ', תומר סדן
עזבו: עודד שעשוע (הוד"ש), עידו סטולרו (נס ציונה), בילי מקשפרד (נס ציונה), רועי הובר (חולון), לורנזו גורדון

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל חיפה


מאמן: שקד שוהם (עונה 3)
הצטרפו: אור פלבניק, ג'רון בורוורס, דייויד הוארטס, מתן וילהלם
נשארו: ג'ונתן בייז, ניב משגב, ולדי צ'חנוביצר, אור זינדרמן, אילן נניקשווילי, דגן ליכט, טל פרסלני
עזבו: שי ברוך (פרישה), מתן סונגו (צפת), רז מנשה (עכו), רותם ברזילי (קרית מוצקין)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

הפועל ב"ש בני שמעון


מאמן: יניב בורגר (עונה 1)
הצטרפו: ג'ורדן לואיס, ג'וש רוג'רס, דודו שמריז, אנטוני פישר, אלכס צ'רנוביץ', בן אייזנהרדט, יניב חביב, רועי נציה, ג'ף אלן, ג'ייסון ווילייאמס, טל בקלו (נוער)
נשארו: טמיר אריאלי, אוהד כהן
עזבו: אלעד הופמן (נס ציונה), יניב סולומון (ר"ג גבעתיים), כריס ווטסון, אנטון שוטובין (חו"ל), פול מאריגני (חו"ל), ריימונד סייקס (חו"ל), אלן סקוורר (רמלה), יגאל קופרמן (פציעה)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

עירוני רעננה


מאמן: ברק פלג (עונה 2)
הצטרפו:יובל זוסמן, נמרוד רינסקי ,גיל בני (נוער), גלעד קרני, צאלי נוימן, לירן מורן, ג'וש היירסטון, עומר וייצמן (נוער), בן תומפסון (נוער), אופק בר-שי (נוער)
נשארו: גיא לביא, ליאור קררה, סמי גיבונס
עזבו: , לירז אריאלי (מגדל העמק), רום גפן (חו"ל), עמית בן דוד (נס ציונה), דניאל גור אריה (שוהם), מעיין שרגא (לב השרון)






כתבות אחרונות באתר
Print






© כל הזכויות שמורות
cker();