גואטה ועוד רשת לאוסףליגה א': נתניה אלופת השרון
ספסל ,13/04/2016

ליגה א' הגיעה לסיומה עם מחזור אחרון שכלל גזירת רשתות של נתניה ודרמה כנגד הירידה כשהכל תלוי בדימונה שתצטרך לנצח באשדוד. ברכות ל4 אלופות הליגה שמצטרפות לליגה הארצית בעונה הבאה ובהצלחה לסגניות במבחנים.

-- יובל סטרוסקי --

שרון

אליצור ע. נתניה צפון זכתה באליפות ענקית שהוכרעה במחזור האחרון כשגברה על הפועל זיכרון\מעגן 83:63. נתניה תשחק בשנה הבאה בליגה הארצית, ואילו המפסידים חתמו סיבוב שני ענק "וזכו" בתואר הפתעת הסיבוב השני כשסיימו במקום השישי והמכובד. א.ס רמה"ש כוכבים סיימה עונה מופלאה בסיומה היא ממוקמת במקום השלישי לאחר ניצחון על בית"ר ת"א\נווה אליעזר בתוצאה 72:58. ברמת השרון בלט איתי נוריאל עם 22 נקודות. מכבי יאיר רעננה סיימה עונה לא רעה בכלל לאחר ניצחון חוץ קשה מול אליצור פ"ת\גבעתיים שניצלה מירידה לליגה ב' וסיימה במקום התשיעי. המשחק נגמר לאחר מהלך ענק של סל ועבירה עם ניחוח מהעבר של משה אמי האגדי והבלתי נגמר שהשאיר טעם טוב לעונה הזאת אצל הרעננים במשחק שנגמר בתוצאה 75:72. מכבי בנץ הוד השרון, שהייתה קבוצת חובה בליגה א' מחוז שרון הגיעה לשפל כשירדה אל ליגה ב' למרות ניצחון על מכבי נתניה 71:62. גם נתניה מסיימת עונה גרועה מבחינתה לאחר שציפתה לאליפות או פחות למקום שני ששולח למבחנים אך זה לא קרה והיא סיימה במקום החמישי ותאלץ לנסות לעשות זאת בעונה הבאה. הפועל ג'ת סיימה במקום השני ותהיה במבחנים לליגה ארצית לאחר סיום עונה מאכזב שנגמר בהפסד האליפות. החבורה מג'ת גברה על היורדת מהמקום האחרון, הפועל טירה, 84:59. הפועל אחווה חיפה ששנה שעברה כמעט ועלתה אל הליגה הארצית סיימה עונה עם וי יפה על מכבי פרדס חנה שירדה מהמקום ה-11 לליגה ב', ואילו החיפאים סיימו את העונה במקום השביעי לאחר נצחון 100:58.

טבלת הליגה

דרום

מכבי דימונה תלויה בעצמה ותשחק במשחק דחוי נגד הפועל אשדוד ביום שלישי. נצחון של הדימונאים ישאיר אותם בליגה, בעוד הפסד ישאיר את בית"ר ירושלים. הפועל ירושלים מרכז חתמה סף עונה נפלא כשסיימה במקום השישי והמכובד לאחר שגברה 79:57 על אסא ירושלים שניצלה גם היא מירידה. בית"ר ירושלים הפתיע כשגברה על הפועל באר שבע אסא 81:78, אבל לאור ההפסד של אס"א ירושלים זה עלול שלא לעזור לה. אליצור מכבי אשקלון סיימה עונה נפלאה כשגברה על א.ס אשקלון שסיימה במקום השביעי 65:60 . הפועל מבועים\ מרחבים רשמה ניצחון 106:86 על מכבי באר שבע שסיימה במקום הרביעי, המנצחים ישחקו במבחנים לליגה הארצית. הפועל ירושלים פ. זאב סיימה במקום השלישי לאחר ניצחון 77:58 על הפועל אשכול שירדה לליגה ב' מהמקום האחד עשר.

טבלת הליגה

צפון

הפועל תרשיחא שסיימה במקום השלישי באכזבה קלה גברה על מכבי חיפה עתודה שסיימה עונה טובה במקום החמישי בתוצאה 77:68. הפועל מגידו חתמה סיבוב שני גדול עם ניצחון על היורדת הפועל נצרת אורטודוקס שסיימה במקום האחד עשר ואילו המנצחים מסיים במקום השישי והמכובד לאחר משחק שנגמר בתוצאה 76:58. הפועל גוש זבולון שירדה מהמקום העשירי לליגה ב' הפסידה במחזור האחרון למכבי קריית ביאליק שסיימה במקום השביעי 103:63. הפועל מעלות שזכתה באליפות עלתה אל הליגה הארצית גברה על הפועל עמק הירדן שסיימה במקום השני "וזכתה" במקום במבחנים לליגה הארצית במשחק צמוד שנגמר 80:75 לטובת הפועל מעלות. הפועל נצרת עלית שסיימה במקום השמיני גברה על היורדת מהמקום האחרון הפועל עראבה בתוצאה 76:71. מכבי כרמיאל שסיימה במקום התשיעי וניצלה מירידה ללידה ב' גברה בנקודה על מכבי נצרת שסיימה במקום הרביעי והמכובד בתוצאה 80:79.

טבלת הליגה

מרכז

אליצור ג.ש\בר אילן שסיימה במקום החמישי והמכובד גברה 68:61 במחזור הסיום על אליצור רמת גן שעשתה ענה מאכזבת וסיימה במקום השביעי. מכבי גני תקווה ניצלה מירידה לליגה ב' למרות הפסד 72:43 למ.ס הד"ג עמישב פ"ת שסיימה במקום הרביעי. מכבי בית דגן גברה על מכבי גדרה בתוצאה 61:46 דבר שלא עזר לה והיא ירדה אל ליגה ב' מהמקום העשירי ואילו המפסידים ניצלו מירידה כשסיימו במקום השמיני. הפועל נצר סרני סיימה במקום השני שמוביל אל המבחנים של הליגה הארצית כשגברה על הפועל ת"א\עודפים שסיימה במקום השישי והמכובד בתוצאה 66:46. האלופה הפועל חבל מודיעין סגרה עונה מושלמת כשגברה 82:66 על הפועל גזר\ נען שסיימה שלישית.

טבלת הליגה


משה אגמי, הוביל את רעננה העונה


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();