גביע אדום (גלעד חזון)נערות ב': רמת השרון מחזיקת הגביע
שי ברק ,17/03/2016

בעונה שעברה רמת השרון חזרה לליגה הלאומית אחרי שנים קשות והתברגה בצמרת. השנה כבר הפכה למועמדת לזכייה בכל התארים והערב חזרה לבמה המרכזית, שלטה במשחק במשך 40 דקות ובסיומו אפשר לומר שוב את המילים 'רמת השרון מחזיקת הגביע!' שירה מאור הצטיינה במשחק גדול ואיתה שניצר ושמשי עם דאבל-דאבל, לוין וקסטן ובאופן כללי כולן. ראשל"צ היתה קרובה, אבל לא הצליחה בשום שלב לעלות ליתרון ושנה שניה שמגיעה לגמר ומסיימת כסגנית.

א.ס. רמת השרון 58 – הפועל ראשון לציון 43

ראשון לציון חזרה שנה שניה ברציפות למעמד גמר גביע המדינה לנערות ב' ופגשה את רמת השרון שנעדרה מגמרים בשנים האחרונות וההעפלה הנוכחית מסמלת עידן חדש באגודה שהוציאה כמה מהכוכבות הגדולות של הכדורסל הישראלי. רמת השרון, פתחה את הגמר נהדר ותוך פחות מחמש דקות, ברחה ליתרון דו ספרתי 12:2 מדהים. ההתרגשות מהמעמד ולא השפיעה על שירה מאור, נועה שמשי וטיארה לוין שחלקו את הנקודות בצורה שווה וקסטן עם 2 אסיסטים שיצרה להן את המצבים. ראשל"צ התאוששו והחלו לשמור, רמת השרון נתקעה כשגם ההתרגשות פתאום התחילה להשפיע ובמשך 4 דקות לא הצליחה לייצר עוד נקודות. למזלה, ההתקפה של ראשל"צ לא עבדה ומלבד אנה שפולוב לא היתה מי שתקלע בראשון כך שדקה לסיום הרבע רק 12:5. אז מאור ושמשי, הטובות על המגרש, חזרו להגדיל את ההפרש, החזירו אותו לדו ספרתי (19:5) וסמוך לסיום הרבע קארש מהקו קבעה 19:7. הרבע השני היה ההפך הגמור של הראשון. ראשל"צ עלו נחושות עם ריצת 13-2 שלהן ו-15 עם סופרים את הנקודות מסוף הרבע הקודם. סלס ומיכאליץ עם 5 נקודות לכל אחת החלו את הקאמבק וביניהן סל שדה של מאור לא עזר לרמה"ש לעצור את מומנטום היריבה. 21:20 באמצע הרבע, המשיך ל-23:22 מנקודות של מאור מול קארש. ההמשך כמו ברבע הראשון, אחרי פתיחה אינטנסיבית הגיעו דקות ארוכות ללא נקודות ולמעשה תוצאת המחצית נקבעה 3 דקות לסוף הרבע מנקודות של שניצר, 26:22.

המחצית השניה כבר היתה מאוזנת יותר, מה שעבד בעיקר לרעת ראשל"צ שהיו צריכות למחוק פיגור. רמת השרון פתחה חזק את הרבעים השלישי והרביעי. מאור במשחק ענק קלעה את חמש הנקודות הראשונות של רמה"ש בתחילת הרבע השלישי והקפיצה את היתרון עד 31:22, תוך 4 דקות. בן אליעזר וקארש החזירו עד מינוס 4, שניצר שמרה על מרווח ביטחון ובן אליעזר וקארש המשיכו לרדוף וסגרו את הרבע בשוויון 11, כך שבסיום חצי שעה של כדורסל 37:33. מה שעשתה מאור בשלישי, עשתה לוין ברביעי. חמש נקודות אישיות מהירות לזכות קבוצתה ואחריה שניצר בסל שהחזיר את ההפרש לדו ספרתי 46:33 היו גדולים על ראשון לציון שכבר לא הצליחה לחזור למשחק, סלס מחוץ לקשת עוד ניסתה, אבל שחקניות אבל שחקניות רמת השרון ידעו להגיב עם נקודות משלהן ולשמור על הפרש שנע סביב 9 נקודות כדי להימנע ממותחן בסיום ואחרי נקודות של קסטן ולוין, מאור עם הנקודה ה-17 שלה החזירה את ההפרש לדו ספרתי (54:43), שתי דקות לסיום והכריעה את ההתמודדות
בסיום רמת השרון, הניפה את גביע המדינה אחרי דומיננטיות מרשימה ויתרון שהחזיקה במשך כלל 40 דקות הגמר. האדומות שוב על מפת כדורסל הנערות והן לא יסתפקו רק בתואר אחד העונה.


קלעו לא.ס. רמת השרון:
שירה מאור 17 נק', 9 כ"ח, 5 אס', 4 חט'
עמנואל שניצר 12 נק', 12 כ"ח, 2 אס', 5 חט'
נועה שמשי 10 נק', 10 כ"ח, 2 חט'
טיארה לוין 10 נק', 9 כ"ח, 3 אס'
אופיר קסטן רז 7 נק', 8 כ"ח, 6 אס', 3 חט'
טל נקש 2 נק', 6 כ"ח
שיחקו ולא קלעו: משי מורדוך, נגה בדיאן, עדי אפנר


קלעו להפועל ראשון לציון:
ניקול מיכאליץ 13 נק', 9 כ"ח, 3 אס', 2 חט'
דניאל קארש 10 נק', 8 כ"ח, 2 אס', 6 חט'
גאיה סלס 10 נק', 2 כ"ח, 1 אס'
עמית בן אליעזר 6 נק', 3 כ"ח, 1 אס'
אנה שפולוב 3 נק', 3 כ"ח
אופיר אליהו 1 נק', 2 כ"ח
שיחקו ולא קלעו: סתיו דוויק, שחר ברנר, יובל כהן, מאיה צומרינג


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();