נשים: הגביע חוזר לאשדוד
ספסל ,17/03/2016

רבע שני קטלני של האשדודיות נתן להן יתרון דו ספרתי שהוציא לרמת חן את הרוח, התוצאה בסיום הייתה חד צדדית. אחרי עונה מצויינת רמת חן הציגה את אחד המשחקים הגרועים שלה העונה, וזה עלה לה בגביע שנוסע לאשדוד אחרי ניצחון גדול 49:70.

אחרי ההפסד לפני שנתיים, הפעם הגביע של בנות אשדוד. למרות רבע ראשון חלש, השחקניות של עדן ענבר ידעו להתעשת ועם רבע שני מצויין של 24-6 העבירו את השליטה במשחק אליהן. רמת חן שניצחה העונה פעמיים את אשדוד, נתקלה הפעם בהגנה קשה והציגה אחוזים נמוכים מהשדה. שתי הקבוצות חוזרות בשבוע הבא לליגה לסדרות חצי גמר הפליאוף, אשדוד מול הרצליה ורמת חן מול רמת השרון, כשהתחזיות מנבאות לנו מפגש חוזר בין השתיים על תואר האליפות.

מכבי רמת חן - מכבי "בן" בנות אשדוד 70:49

רמת חן פתחה יותר טוב את המשחק כשהיא מנצלת איבודים רבים של אשדוד לעלות ליתרון 3:9. המשחק לא התעלה לרמה גבוהה כששתי הקבוצות מחטיאות לייאפים, אבל אז הגיעה טורנטון שצלפה מחוץ לקשת ושלחה את עדן ענבר למזכירות לפסק זמן מוקדם. רמת חן ניסתה להמשיך את הקליעות מבחוץ אבל הציגה אחוזים נמוכים ואשדוד ניצלה זאת לצימצום קל של הפער, 7:12. רמת חן הציגה הגנה קשוחה ושליטה בריבאונד ועד סוף הרבע הגדילה את הפער ל12:17. מכאן קיבלנו משחק חד צדדי כשההתקפה של רמת חן לא ממש מתפקד. שי דורון וטנישה רייט השוו את התוצאה ל20:20 אחרי 4 דקות, שלשה של קיילה תורנטון נתנה לרמת חן את היתרון האחרון שלה במשחק לפני שהאשדודיות סגרו את המחצית בריצת 16-0 מטורפת (אלישיה קלארק ותריסה פלאייסנס) שנתנה להן יתרון 36:23 בירידה להפסקה.

השלישיה ההתקפית של רמת חן תורנטון את הופקינס את גרדנר עשתה קולות של חזרה למשחק עם תחילת הרבע השלישי כשהורידה את ההפרש ל43:33, אבל לא יותר מזה. רמת חן חזרה להחטיא מכל טווח, אשדוד חזרה לעניש בצד השני ואחרי חצי שעה של משחק 49:33 לאשדוד. רמת חן המשיכו לרדוף, אבל כל סל שלהן עלה להן בדם כשגם ניסיון לשלוח את אשדוד אל הקו לא עזר בהרבה. סל של שירה ששון חתם את הניצחון של אשדוד על 49:70, והחגיגות בצהוב נפתחו יחד עם כ-700 אוהדים שעשו את הדרך מהדרום. אשדוד רושמת גביע שלישי בהיסטוריה שלה.

קלעו למכבי "בן" בנות אשדוד: אלישיה קלארק 20 (7 רב', 4 אס'), שי דורון 12, טנישה רייט 9 (7 אס'), טיאה פרסלי 8 (5 רב'), תריסה פלאיסנס 7 (7 רב'), קארה ברקסטון 5 (7 רב'), קטיה לויצקי 4, לייני סלווין 2, שירה ששון 2, לימור פלג 1.

קלעו למכבי רמת חן: קיילה תורנטון 21 (12 רב'), צ'לסי הופקינס 9 (10 רב', 4 אס'), רבקה גרנדר 9 (7 רב'), דניאל דיאמנט 4, נעמה שפיר 2, דייזי פדר 2, שירן צעירי 2.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();