טרידוול, בלתי ניתן לעצירהגלבוע/גליל בדרך להבטיח את המקום הראשון
ניב שמולי ,23/02/2016

הקבוצה של אריאל בית הלחמי לא עוצרת ועם נצחון חשוב בכפר בלום 95:72 תגיע למשחק העונה בשבוע הבא כשהיא במקום הראשון, ובפער של שני משחקים מהמקום השני אחרי שקרית אתא הפסידה. מנגד, גליל עליון ממשיכה להיות עמוק בקלחת של התחתית.

הפועל גליל עליון - הפועל גלבוע/גליל

-- ערן פז --


הפועל גליל עליון עלתה עם רון סבג, שי זלץ, דמרקו קוקס, ג'רמיין ג'ורדן ונמרוד לוי. מנגד האורחים מהגלבוע עלו עם גיא דותן, דימטריוס טרידוויל, ג'ייסון סיגרס, רביב פיטשון וחואקין שוכמן.

פתיחת המשחק הייתה עצבנית עם איבודי כדור ואחוזים לא טובים מהשדה. טרידוויל עם ארבע נקודות רצופות נתן לגלבוע/גליל יתרון 6:2. שלשה של יניב שטראוס הכניסה את גליל למשחק עם 10:7 לטובת האורחים. הרבע המשיך להיות צמוד אבל האורחים הצליחו לשמור על מרחק סביר, 19:13 בסיום הרבע.
גליל עליון פתחה טוב את הרבע השני עם ארבע נקודות רצופות של ג'רמיין ג'ורדן. סל נהדר במתפרצת של שי זלץ הוריד ל23:21. במשך דקות התוצאה עמדה על שיוויון 25:25, עד אשר ג'רמיין ג'ורדן נתן יתרון ראשון במשחק לגליל עליון. אך האורחים שוב הצליחו לייצר מומנטום ובזכות דקות טובות של טרידוויל ברחו ל-33:27. גלבוע/גליל המשיכה ללחוץ ולהגדיל את ההפרש, סל נוסף של טרידוויל העלה אותם לדו ספרתי, 39:29. סל בשנית הסיום של סיגרס קובעת את תוצאת המחצית 46:31.

המחצית השנייה נפתחה עם המון התלהבות ואנרגיה בגליל עליון אבל האורחת מהגלבוע נשארה בשלה והמשיכה להגדיל את ההפרש. דקות טובות של נמרוד לוי הורידו את ההפרש בחזרה לחד ספרתי, 51:42, חמש דקות לסיום הרבע. מכאן עד סוף הרבע גליל עליון לא הצליחו להתקרב. 66:52 לגלבוע/גליל בסיום הרבע השלישי. הרבע הרביעי נפתח עם שלשה של אוראל לב. בהמשך האורחים מהגלבוע הגדילו עוד יותר והגיעו כבר ל-19 הפרש, עם 73:54. מכאן גליל עליון כבר לא חזרה. בסיום ניצחון נוסף של גלבוע/גליל, 95:72 שמתבססת במקום הראשון.

קלעים:
לגליל עליון: ג'רמיין ג'ורדן 21 נק' (13 ריב'), רום קורנליוס 10 נק' (8 ריב'), נמרוד לוי 9 נק', יניב שטראוס 8 נק', רון סבג 7 נק', דמרקו קוקס 6 נק', משה רחמים 4 נק', גיא פרבר 3 נק' וניר נצר 2 נק'.

לגלבוע/גליל: דימטריוס טרידוויל 29 נק' (11 ריב'), אוראל לב 15 נק', ג'ייסון סיגרס עם 11 נק', חואקין שוכמן ואופיר הובר עם 9 נק' כ"א, רביב פיטשון 7 נק', דניאל וול 5 נק', טל יזרעאלי 3 נק', אביחי בן דוד ואופק סייג 2 נק'


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();