בונן, נצחון גדול לאתא במגרש חוץ קשהעניין של מזל: 104:103 לאתא ברמה"ש אחרי הארכה
ניב שמולי ,16/02/2016

משחק משוגע באולם אורנים. קרית אתא כבר נקלעה לפיגור של 14 נק' ברבע השני אבל ידעה לחזור למשחק בהדרגה. לורנזו גורדון יכל לנצח את המשחק לפני הארכה אבל החטיא מהקו, ב-5 הדקות הנוספות אתא כבר עלתה לפלוס 3 אבל המקומיים חזרו והליכו בנקודה עד שמילס שבר את הלב לחניכים של קנטור.

א.ס רמת השרון - עירוני קרית אתא 104:103 (לאחר הארכה)

-- רוני לוי --

המשחק התחיל נהדר עבור קריית אתא שפתחה ב-6-2 מהיר כשגינת עושה כרצונו מול הגנת היריבה. רמת השרון לא הורידה את הראש. שלשה ענקית של סטורלו וסל של גורדון חתמו ריצת 2-13 וזה 8:15 למקומיים. האורחים חזרו לעצמם עם 2 שלשות של פרין וסל של גינת הוריד את ההפרש לשני נקודות בלבד. אלא שאז המארחת לחצה ועם שלשה גדולה על הבאזר של סטורלו קבעה את התוצאה בסיום הרבע הראשון 20:27 לביתיים. הרבע השני נפתח בדיוק היכן שנעצר הראשון ועם ריצת 4-11 בהובלת מקשפרד ושעשוע ההפרש צמח ל-14 לטובת הקבוצה מהשרון. ריצת 6-0 של קריית אתא החזירה את ההפרש לחד ספרתי אך מהלך נהדר של מקשפרד הסתיים בסל ועבירה והחזירה את ההפרש לדו ספרתי. האורחים התעוררו וריצת 11-0 (6 נקודות מתוכן של פרין) נחתמה בשלשה גדולה של גינת שקבעה יתרון לקריית אתא. שלשה של מקשפרד וסל של גורדון החזירו יתרון לקבוצה הביתית וסל של מילס בסיום רק צימק וקבע 43:45 לרמת השרון בסיום המחצית.

המחצית השנייה החלה נהדר עבור המארחים שאחרי שלשה של מקשפרד הובילו בשמונה נקודות. האורחים ענו חזרה עם 4 נקודות רצופות של גינת ושלשה של לואיס שהורידה את ההפרש חזרה לשניים. המשחק המשיך בצורה שווה סלים של גורדון ומקשפרד נענו בצד השני עם סלים של מילס וגינת. גם ניסיון של רמת השרון לברוח אחרי סל של מקשפרד ושלשה של סטורלו נענו עם שלשה של פרין וסל של גינת וזה 63:65 למקומיים. לקראת סיום הרבע הצליחה המארחת לברוח קצת עם סל של גורדון ו-5 נקודות רצופות של מקשפרד שקבעו את התוצאה בסוף הרבע השלישי 72:66 לרמת השרון. הרבע האחרון נפתח עם ארבע נקודות רצופות של מילס וסל של פרין מחצי מרחק קבעו ריצת 6-2 מהירה והחזירו את ההפרש רק לשניים. מהלך יפיפה של גורדון הסתיים בסל ועבירה אלא שדווקא המהלך הזה העיר את קריית אתא שענתה עם ריצת 11-2 שאותה הבילו גינת ומילס ובכך היתרון עבר צד 83:79 לאורחים. סלים של הובר ושרוני קבעו שוויון אך נענו מיד בצד השני עם סלים של מילס ופרין וזה יתרון ארבע לאורחים דקה לסיום. שני הקבוצות שלחו אחת את השנייה לעונשין והיה נראה שזה ימשך ככה עד הסוף אלא שאז חלמיש קלע רק אחד מהקו ובצד השני הובר קלע סל מהיר. קריית אתא שוב הלכה לעונשין הפעם זה היה תורו של מילס שקלע את הזריקה הראשונה אבל פיספס את השנייה. גורדון קיבל כדור ענק בצד השני מהובר וסיים אותו עם סל ועבירה אך במקום לנצח את המשחק הוא החטיא את העונשין ושלח את המשחק להארכה. ההארכה התחילה בקצב מסחרר נקודות של רוק לי נענו מיד בשלשה של מילס וסל של פרין וזה 96:93 לקריית אתא. רמת השרון הגיבה מיד עם סל של גורדון ונקודות מהקו של סטורלו והיתרון עבר צד. אך לא להרבה זמן כי מיד האורחים חזרו ורצו 6-2 בהובלת גינת שקלע שני סלים קשים מהצבע. גורדון נשלח לקו וקלע את שני הזריקות, חלמיש ניסה להגיב עם שלשה בצד השני אך החטיא והובר קבע יתרון נקודה למארחים 10 שניות לסיום. מילס לקח את הכדור האחרון ועם סל ענק ניצח את המשחק 104:103 לקריית אתא בסיום צמוד ומותח.

קלעים:
לרמה"ש: בילי מקשפרד 32 נק' (5/9 לשלוש), 25 ריב' ו-5 חסימות, לורנזו גורדון 32 נק' ו-9 ריב', עידן סטולרו 16 נק', רועי הובר (14 אס'), בן שרוני ומוטי מוסקוביץ' 6 נק' כ"א, עודד שעשוע 3 נק', היידן רוק לי 2 נק'.

לאתא: תומר גינת 33 נק' ו-7 ריב', ג'וליאן מילס 29 נק' 6 אס' ו-5 חטיפות, סימון פרין 25 נק', 5 ריב' ו-5 אס', ג'ורדן לואיס 8 נק', גל חלמיש 5 נק', דאליס ג'וינר 4 נק'כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();