לב, חזר לעצמותבוסה בגלבוע
ניב שמולי ,02/02/2016

הפסד רביעי בחמישה משחקים להפועל ב"ש, הפעם להפועל גלבוע / גליל, שבמשחקה הטוב ביותר העונה לא נתנה לבאר שבע הפצועה סיכוי, ועל הדרך עלתה למקום הראשון בפעם הראשונה העונה.

הפועל גלבוע/גליל - הפועל באר שבע 59:95

-- אלירן כהן / www.hb7.co.il --

קרב הצמרת שהובטח במשחק בין הפועל גליל / גלבוע להפועל באר שבע / בני שמעון, הסתיים אחרי מחצית צמודה אחת. חצי שני נהדר של המארחים הפך את המשחק לגארבג' טיים ארוך והשאיר את באר שבע לתכנן טוב יותר איך היא מגיעה לשלבים המכריעים של העונה כדי לעמוד במטרות שהציבה לעצמה בקיץ.

הרבע הראשון לא היה סממן לשלושת הרבעים האחרונים. באר שבע פתחה נהדר את המשחק עם המון אגרסיביות בהגנה בהובלת גיא כהן וקית' קלנטון, הכתיבה את קצב המשחק ועלתה ל- 8:3. יניב סולומון נכנס לשחק בבאר שבע אולם ירד לספסל אחרי פחות מ- 2 דקות לאחר שביצע תנועה לא טובה עם הקרסול, כשמהעבר השני היו אלה רביב פיטשון וג'ייסון סייגרס שנכנסו לעניינים והחזירו את הקבוצה למשחק. גיא כהן בנקודות מהקו ופול מאריגני בשני סלים מהירים קבעו 20:13 לאורחים בסוף הרבע.

עם פתיחת הרבע השני האינטנסיביות עברה צד. גלבוע / גליל הגבירה את הלחץ בהגנה וניצלה דקות לא טובות של באר שבע כדי להפוך את התוצאה. שלשות של דניאל וול ורביב פיטשון הכניסו את הקהל המקומי לעניינים וקבעו 26:23 לגלבוע. שלשה של גיא כהן עצרה את המומנטום של המארחים שכבר כמעט ועלו ליתרון 10, אבל פסק זמן של אריאל בית הלחמי הגיע בדיוק בזמן מבחינתה של גלבוע / גליל, ששוב פתחה מבערים וסגרה את הרבע ב- 42:32 עם מהלכים חשובים של אוראל לב.

גלבוע / גליל הגיעה חדה יותר למחצית השנייה וניצלה את הספסל הקצר של באר שבע כדי לברוח. גיא דותן קלע 3 שלשות ב- 3 דקות, רביב פיטשון קלע נקודות קלות מתחת לסל ובאר שבע לא הצליחה לענות בסלים משלה, והרבע הסתיים ב- 64:39 למארחים.

המגמה המשיכה גם עם פתיחת הרבע האחרון, וישראל ברוך, מאמן באר שבע, שכבר הבין שיתקשה לחזור מהפיגור אליו נקלעה הקבוצה במשחק - החל להכניס לעניינים את דוד בן ישי ויגאל קופרמן הצעירים מתוך מחשבה על המשחקים הבאים. גלבוע / גליל המשיכה להכתיב את הקצב ההתקפי שהכתיבה בשני הרבעים הקודמים ונהנתה מדחיפה של הקהל הביתי בדרך לניצחון המשכנע שהעלה אותה לראשונה העונה למקום הראשון.

לגלבוע / גליל: רביב פיטשון 19, גיא דותן (5 אס') ואוראל לב (7 רב', 6 אס') 16 כ"א, ג'ייסון סייגרס 13, דניאל וול ודימיטריוס טרידוול (6 רב') 12 כ"א, יובל בן חמו 5, אופיר הובר 2. חואקין שוכמן, טל יזרעאלי, אביחי בן דוד, תמיר שמחוני ואופק סייג שיחקו ולא קלעו.

לבאר שבע: פול מאריגני 16, אנטון שוטבין 13 (5 רב'), גיא כהן 7 (5 רב'), קית' קלנטון 6 (16 רב'), אוהד כהן 5, אלן סקוורר 4, כריס ווטסון 3, דוד בן ישי ויגאל קופרמן 2, אוון קונטי 1. יניב סולומון ורועי בובליל שיחקו ולא קלעו.כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();