איגור קולושוב (fibaeurope.com)"זה לא בשביל כולם, אבל זאת חוויה"
ספסל ,22/12/2015

איגור קולושוב כבר הרבה זמן מסומן כדבר הבא בכדורסל הישראלי, והעונה הוא מגיע לשיאים חדשים במכללות בארה"ב. אחרי שנת המתנה בעקבות המעבר, הוא חוזר לשחק במכללת רייס וכרגע העתיד נראה וורוד. גם קולושוב כותב ל'ספסל' על הכדורסל בחו"ל, העבודה הקשה והתוצאות שלה. יומן הלגיונר, הפעם מארה"ב.

-- איגור קולושוב --

הגעתי למכללות כי זה היה המהלך הטבעי מבחינתי אחרי שסיימתי את התיכון. הרגשתי שזה הצעד הבא ולא חשבתי שאני עדיין מוכן לשחק בליגה בכירה ישר אחרי תיכון. במכללות אפשר להתפתח, להשתפר, ובו זמנית ללמוד לתואר. אני פה בעיקר כי אני מכיר את עוזר המאמן, שקיבל את העבודה הזאת בשנה שהחלטתי לעבור מכללה. יש לנו מערכת יחסים טובה עוד מהתיכון, שמרנו על קשר, ובסופו של דבר הדברים הסתדרו.

אז מה זה אומר בעצם לשחק בחו"ל. לשחק בחו"ל זה לא בשביל כולם לדעתי, יש המון קשיים, אבל מצד שני לראות איך כדורסל מתנהל במקומות אחרים, בעיקר פה בארצות הברית, זה לראות שני עולמות שונים לגמרי. זאת חוויה מסוג אחר. אתה משלב לימודים עם כדורסל, וזה בעצם לוקח לך את רוב היום. אימונים של שלוש שעות, כאשר מוסיפים לזה אימוני כושר, כוח, ופתאום אתה מגיע למצב שאין לך כוח לעמוד על הרגליים. מצד שני זה מחזק אותך, וזה שווה את זה בסופו של דבר כשאתה מגיע מוכן למשחקים.

אין הסבר מזה בעצם לשחק מול 12-14 אלף איש. החלק הזה הוא החוויה האמיתית בכדורסל מכללות. מי שלא היה בדברים האלו לא יכול להבין את זה. ובשביל דברים כאלו באמת שווה כל המאמץ.

ברמה האישית אני מרגיש שאני משתפר כשחקן כדורסל כל יום. המאמנים עוזרים לי לעשות את זה כי אכפת להם שכל שחקן אצלינו יתקדם. כל יום כמעט אנחנו רואים וידאו שלנו ממשחקים ואימונים, ומנסים לתקן ולשפר דברים. ברמה המקצועית אני מקווה שזו תהיה קפיצת המדרגה שלי, עד אז רק צריך להמשיך לעבוד קשה ועם קצת מזל התוצאות עוד יבואו

העתיד? הכול יכול להיות. בינתיים אני ממשיך לעבוד ומתרכז במה שקורה עכשיו, לא מסתכל יותר מדי קדימה.

Koulechov's 32 points leads Rice to upset of New Mexico #RiceRisinghttp://www.riceowls.com/sports/m-baskbl/recaps/121915aaa.html

Posted by Rice Owls Basketball on Saturday, December 19, 2015כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();