רמה"ש נגד רשות השידור - הסאגה נמשכת
ספסל ,23/03/2005

למרות שרשות השידור חוייבה בבג"ץ לשדר את כל משחקיה של אנדה רמת השרון במסגרת היורופ קאפ לנשים, רשות השידור ביקשה מרמה"ש לסייע במימון השידור. ברמה"ש מאיימים - "אם לא יודיעו שיש שידור תוך 24 שעות, נפנה לבג"ץ"

אנדה רמה"ש כינסה היום בצהריים מסיבת עיתונאים מיוחדת ובה תקפה את התנהלות רשות השידור והודיעה כי אם בתוך 24 שעות זו לא תודיע על שידור ישיר של משחקי פיינל-פור היורוקאפ בנאפולי, היא תפנה לבג"צ ותחייב את הערוץ לשדר את המשחקים.

ברמה"ש כעסו על רשות השידור שביקשה מהם להשתתף בהוצאות, המוערכות בכ-30 אלף דולר, וטענה כי אין בכוונתה להענות ועל הערוץ לשלוח צוות שידור לנאפולי ולערוך פרומואים למשחק. כמו כן, בקבוצה טענו כי רשות השידור אינה מקיימת את הבג"צ שחייב אותה להעביר את המשחקים.

"יהיו לזה השלכות לגבי העתיד", סיפרה המאמנת אורנה אוסטפלד. "אם בג"צ פסק בזמנו על העיריות לשלם פי 1.5 מהגברים, תחשבו מה יקרה בשידורים. יהיו לזה השלכות גם לגבי השידורים של מכבי ת"א, ליגת העל בכדורסל וכדורגל אנגלי. אנחנו לא רוצים שהעוגה תחולק בכיוון אחד".

עו"ד עדי זרנקין, היועץ המשפטי של רמה"ש, אמר: "הנושא הובא כבר פעמיים לבג"צ וניתן פסק דין שחייב את הרשות לשדר את המשחקים באירופה החל משלב רבע הגמר האזורי. מאז ועד היום לא נעשה שום מאמץ לקיים את פסק הדין, שודר אך ורק שידור חוץ אחד בלבד וגם הוא בהפקת רמת השרון ובאיכות מאוד ירודה. רשות השידור ידעה שהשידור מנאפולי אמור לעלות לה כסף. לא יכול להיות שיבטלו אותו ולא ייתכן שיבקשו מרמה"ש לקחת חלק בהשתתפות של העלות. שלחנו להם מכתב ובו הודענו להם שאם תוך 24 שעות הם לא מודיעים לנו שהמשחק משודר, נפנה שוב לבג"ץ וננסה לחייב אותם ואף יותר מכך, ייתכן שנאשים אותם בביזיון פסק הדין".

ברמה"ש סיפרו כי יש גורם שהציע לקבוצה 50 אלף דולר לחסות, אם הקבוצה תשודר בפיינל-פור היורוקאפ. כמו כן, הודיעו בקבוצה כי אם הערוץ לא ישדר, הוא ישקול לתבוע אותו על הנזקים שייגרמו למועדון.


כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();