צילום: מנהלת ליגת ווינר נשים


תגובת המנהלת לראיון עם עדני דגן
שי ברק ,26/04/2015

בעקבות הראיון עם עדני דגן, במסגרת מגזין "שישי ב-6", הגיבה איריס שטרק, יו"ר מנהלת ליגת ווינר לנשים בכדורסל, לדברי הביקורת שנאמרו בכתבה ומצורפת תגובתה.

הטיעונים של עדני דגן הם חסרי בסיס. מאחר שהמנהלות של רמת השרון משמשות כאופוזיציה לכל מהלך של המנהלת, כנראה שכחלק מתנאי הקבלה שלו לאמן את הקבוצה, הוא בוחר להשתלח, ללא שום אחיזה בעובדות. הצעתנו, שעדני דגן יתרכז בעשייה הספורטיבית כמאמן, וידאג לקדם את הישגי קבוצתו רמת השרון על הפארקט.
המנהלת בראשותה של רו"ח איריס שטרק, העושה תפקידה בהתנדבות, פועלת רבות לקידום כדורסל הנשים. הליגה עמדה בתחילת העונה בסכנת השבתה עקב קיצוץ התקציב על ידי הטוטו. איריס שטרק היא זו שהחזירה את התקציב של שני מליון שקל במודל תקציבי שונה, בתמיכת משרד התרבות והספורט בהשתתפות הטוטו ואתנה.

המנהלת מנוהלת באופן שווייוני, ועל פי אמות מידה של מנהל תקין כולל אישור ניהול תקין מרשם העמותות. לכל קבוצה יש נציגות בדירקטוריון וכל הנושאים מתנהלים בשקיפות. המנהלת באופן כללי, זוכה לתמיכה רבתי התומכות בעשייה הענפה. יש מקום להביע דעות שונות, אך יש גם דרך לעשות זאת. מנהלות רמת השרון ומאמן הקבוצה אינם מכבדים בראש ובראשונה את קבוצתם, בדרך ההתבטאות שלהם.

מדובר במנהלת צעירה שבנתה בתוך שנתיים וחצי תשתיות בסיסיות שהיו חסרות להתנהלות ולתיפקוד המנהלת, תוך התווית אסטרטגיה לליגת העל לנשים ויישומה, כולל קביעת תקנון סביבת משחק ראויה ומסודרת, העברת המשחקים לשידור בטלוויזיה בערוץ הספורט והעלאת המודעות והחשיפה, תשתיות תקשורת – אתר אינטרנט, פייסבוק, הסדרת תהליך גיוס החסויות השיווקיות. ככל שתגבר החשיפה והמודעות בטווח הארוך, כך נוכל לגייס בעתיד יותר חסויות וכן יותר קהל יגיע לאולמות, יעד המוטל על הקבוצות ברמה המקומית.
שטרק מעניקה לג'קסון את תואר מצטיינת הגמר (צילום: מנהלת ליגת ווינר נשים)

כתבות אחרונות באתר
Print


© כל הזכויות שמורות
cker();